خلق تصاویر جذاب با یادگیری عکاسی تبلیغاتی پوشاک

تصاویر جذاب پوشاک

خلق تصاویر جذاب با یادگیری عکاسی تبلیغاتی پوشاک به صورت حرفه ای می تواند تاثیر بسیار زیادی بر جذب مشتری برای کسب و کار شما داشته باشد… برای انداختن عکس های باکیفیت و حرفه ای از پوشاک لازم نیست حتما یک استودیو گران قیمت در اختیار داشته باشید شما می توانید  به راحتی یک اتاق را به یک استودیو عالی برای عکس هایتان تندیل کنید….

عکاسی تبلیغاتی پوشاک

آموزش تکنیک های عکاسی از پوشاک

عکاسی تبلیغاتی پوشاک برای آن دسته از افرادی که در صنعت مد و پوشاک فعالیت دارند یک تکنیک ضروری به حساب می آید. شما با استفاده از تکنیک های عکاسی تبلیغاتی پوشاک می توانید محصولات خود را بهتر به عرصه نمایش بگذارید. زیرا که این تصاویر تعیین کننده آن است که مشتریان اقلام شما را خریداری کنند یا نه؟

در عکاسی تبلیغاتی پوشاک برای بهتر دیده شدن تصاویر پوشاک شما لازم نیست حتما از وسایل گران قیمت و یا حتی یک استودیو لاکچری داشته باشید. آنچه که در عکاسی تبلیغات پوشاک در درجه اول اهمیت دارد  این است که در ابتدا لباس های خود را آماده نمایید. به ظاهر لباس ها، نوع تا شدن، مرتب بودن، رنگ بندی در هنگام انداختن عکس، چروک نبودن لباس ها و… دقت کنید. رعایت جزئیات در تصاویر بسیار مهم است. زیرا که مخاطب شما برای خریدن لباس به تصاویر اتکا کند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
عکاسی تبلیغاتی حرفه ای از لباس

بنابراین نقطه مهم برای شروع عکس آماده کردن لباس هاست که بسیاری از افراد این بخش را نادیده می گیرند. همانطور که گفته شد در عکاسی تبلیغاتی پوشاک داشتن یک استودیو حرفه ای نیاز نیست شما تنها با رعایت چند نکته می توانید یک اتاق را به استودیو دلخواه خود تبدیل کنید. ایجاد نور طبیعی در این مکان می تواند کمک زیادی به هرچه بیشتر و بهتر دیده شدن جزئیات عکس شما کمک کند. دوربین، سه پایه، یک استند و یک کاغذ یکپارچه و بدون تا و یک مانکن برای نمایش تنخور لباس ها همه آن چیزهایی است که شما در عکاسی تبلیغاتی پوشاک به آن نیاز دارید. همچنین استفاده از پس زمینه های خنثی و سرد مانند سفید و خاکستری می تواند باعث شود رنگ های لباس ها با دقت بیشتری دیده شود.

عکاسی پوشاک

نورپردازی در عکاسی پوشاک

در بیشتر دوره های آموزش تکنیک های عکاسی  به نور در ایجاد یک عکس فوق العاده بیشتر از هر چیز دیگری تاکید می شود. اگر این امکان برای شما فراهم باشد که از نور طبیعی استفاده کنید در واقع شما منبع نور ارزان و طبیعی و بسیار با کیفیت را در اختیار دارید اما اگر نور طبیعی در اختیار ندارید استفاده از کیت لایت برای کار عکاسی شما ضروری است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش ترفندهای ریز عکاسی تبلیغاتی از ساعت و زیورآلات

اگر از نور طبیعی در عکاسی تبلیغاتی پوشاک استفاده می کنید لباس ها را در نزدیکی منبع نور قرار دهید. و اگر از تجهیزات نور مصنوعی استفاده می کنید این تجهیزات باعث می شود که عکس های شما بسیار با کیفیت به نظر برسد و حتما از یک پرده سفید برای پخش نور بهتر کمک بگیرید و همچنین کیت ها را با زاویه ۴۵ درجه از لباس ها قرار دهید تا عکس های گرفته شده حرفه ای تر بنظر برسد. یکی از تکنیک های دیگری که در عکاسی تبلیغاتی پوشاک باید رعایت شود موقعیت نورپردازی نیز یکی از شاخص های اصلی انداختن عکس حرفه ای محسوب می شود نزدیکی بیش از حد منبع نور باعث ایجاد سایه در عکس و دور بودن منبع نور از لباس می تواند در نشان دادن جزئیات خلل ایجاد کند. همچنین در اختیار داشتن یک نرم افزار ادیت مانند فتوشاپ می تواند بسیاری از نواقص موجود در عکس را به خوبی برطرف نماید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
عکاسی تبلیغاتی چیست و آموزش نکات طلایی آن

تصاویر جذاب پوشاک