دوره آرایشگری از مقدماتی تا پیشرفته

دوره آرایشگری پیشرفته

دوره آرایشگری از مقدماتی تا پیشرفته در غرب تهران.آموزش آرایشگری زنانه با حضور اساتید مجرب و حرفه ای در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن .آرایشگران نیز می توانند از کلاس ها به صورت حرفه ای استفاده کنند.آموزش ها از مقدماتی تا پیشرفته با ارائه مدرک بین المللی است و مناسب افرادی است که میخواهند وارد بازار کار شوند و یا به صورت شخصی این هنر را ادامه دهند.

 

دوره آرایشگری

دنیای نامحدود میکاپ و آرایشگری را بشناسیم 

کلمه و لغت آرایشگر شاید به تنهایی نتواند بیانگر معنای آن به صورت امروزی  باشد . امروزه آرایشگری مانند دوران قدیم نیست و نوعی علم بوده و فنون ومهارت های خاص خود را می طلبد . آرایشگری فنونی است که در آن آرایشگر زنانه خدماتی چون کوتاه ، رنگ کردن و مدل دادن به موها ، آرایش چهره ( میکاپ ) و کارهای دیگری از قبیل ماسک گذاری و ماساژ صوررت ، اپیلاسیون ( مو زدایی ) و کاشت ناخن و مژه ، میکرو پگمنتیشن و بسیاری خدمات دیگر را به مشتریان خود در قبال دریافت وجه تصویب شده ارائه می دهد ؛ آرایشگر مردانه نیز خدماتی از قبیل کوتاه و رنگ کردن مو و اپیلاسیون صورت  به مشتریان خود با گرفتن حق الزحمه ارائه  می دهد .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزشگاه گریم و میکاپ حرفه ای با ارائه مدرک بین المللی

میکاپ در لغت به معنی ساختار و ترکیب و در اصطلاح عامیانه معنی آرایش دارد . میکاپ همان معنی آرایش ساده و معمولی را دارد فقط با این تفاوت که در میکاپ ، میکاپ آرتیست سعی در برطرف کردن نواقص صورت دارد واو می داند که هر صورتی آرایش منحصر به فرد خود را دارد ؛ چرا که حالات چهره همه افراد یکسان نیست.

دوره آرایشگری پیشرفته

چگونه آرایشگر حرفه ای شویم ؟

برای این منظور هرگز نباید دست از تلاش کشید ؛ چرا که لازمه موفقیت در هر کاری پشتکار داشتن در آن است . برای آرایشگر حرفه ای شدن باید تمام مهارت های یک میکاپ آرتیست واقعی را فرا گرفت  ؛ البته آرایشگری فقط آرایش صورت نیست و آرایشگر باید در زمینه های دیگر نیز تخصص های لازم را کسب نماید ؛ تاکید دراین مطلب بر  فراگیری مهارت میکاپ به دلیل اهمیت افراد جامعه بر چهره خود می باشد .چگونگی آموختن تخصص های این شغل وحرفه ای شدن در آن  با شرکت در آزمون ها و بر گزاری کلاس های مخصوص امکان پذیر است .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ثبت نام دوره آرایشگری در تهران

دوره آرایشگری مقدماتی

شرکت در دوره آرایشگری

برای شرکت در دوره ها و ثبت نام می توانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در اراتباط باشید.

موفق و پیروز باشید.