جامع ترین دوره آموزشی عکاسی از صفر تا صد در تهران در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…بهترین کلاس عکاسی با بهترین اساتید مجرب و حرفه ای در تهران با ارائه مدرک بین المللی معتبر …آموزش ها از صفر تا صد و تمام نکات و اصول عکاسی که هنرجویان به ان نیاز دارند، آموزش داده می شود.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش عکاسی از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش عکاسی

 هنر عکاسی کردن تخصصی و انواع تکنیک های آن

در عکاسی انواع تکنیک ها جهت عکاسی کردن وجود دارد این نوع آموزش تکنیک ها در دوره عکاسی  برگزار می شود.نوعی از تکنیک هنر عکاسی پرتره استفاده از نور طبیعی پنجره است که بدون صرف هزینه و با استفاده از یک پنجره و همینطور یک رفلکتور به یک نور طبیعی دست پیدا کنید و مدل خود را روبه روی پنجره قرار دهید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره نورپردازی indoor و outdoor در عکاسی با ارائه مدرک بین المللی

در زمان عکاسی پرتره از نوزادان از فلاش دوربین استفاده نکنید زیرا چهره ی کودک را رنگ پریده نشان می دهد پس بهتر است از نور طبیعی بهره مند شوید.در عکاسی پرتره از تکنیک عکاسی در حالت پیاپی استفاده نمایید در این صورت سوژه های خوبی خواهید داشت.در این بین نیز تکنیک ژست عکاسی خانوادگی هم باید سعی کنید ارتباط بین افراد را با این هنر به خوبی نشان دهید در خانواده های بزرگتر افرادی که سن بالاتری دارند را روی مبلمان و کودکان را اطراف آن ها بگذارید و افراد دیگر را پشت سر آن ها قرار دهید.این سه مورد تنها از یک نوع تکنیک زیرمجموعه گرفته شده است که به طور کلی همگی این آموزش ها در دوره ، آموزش داده می شود.

دوره عکاسی

لنز مناسب برای عکاسی ماکرو

معنای عکاسی ماکرو یعنی عکاسی از اشیاء ریز در فاصله ی نزدیک می باشد و معمولا  لنز این عکاسی قابلیت عکس تا یک سانتی متری شئ را فراهم می کند.در واقع مکمل عکاسی در کلوزآپ است که عکاسی از اشیاء ریز در فاصله دور را انجام می دهد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین آموزشگاه عکاسی در غرب تهران

برای اینکه از عکاسی ماکرو استفاده کنید گزینه های مختلفی جهت لنز مناسب وجود دارد مثلا در کنار لنز معمولی می توان از اکستنشن تیوب به طور همزمان برای بزرگ نمایی استفاده کرد باز می توان به طور معکوس قرار دادن لنز معمولی  به همراه ترکیب اکستنشن تیوب این بزرگ نمایی در عکس را بیشتر کنند ولی بهتر است اگر تازه کار هستید از یک لنز مخصوص ماکرو استفاده نمایید. نمونه ی این لنزها که فاصله کانونی بین ۹۰ الی ۱۰۵ میلی متری و بزرگ نمایی یک به یک دارند،نمونه ی دیگر هم به فاصله کانونی ۵۰ تا ۶۰ میلی متری هم در بازار موجود است.

دوره عکاسی تهران

ثبت نام در دوره آموزشی جامع عکاسی

اگر به دنبال کسب مهارت و تخصص در زمینه عکاسی هستید …اگر میخواهید در زمینه عکاسی به عنوان عکاس اتلیه ، هنری ،خبری ،تبلیغاتی و یا صنعتی و …حرفه ای کار کنید…اگر قصد مهاجرت دارید

میتوانید قبل از شروع به کار و برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره کوتاه مدت و فشرده عکاسی از مبتدی تا پیشرفته

موفق باشید.