بهترین دوره جامع عکاسی آنلاین و حضوری با مدرک بین المللی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن… کلاس های آموزش عکاسی  توسط اساتید مجرب و حرفه ای در این زمینه …هنرجویان پس از اتمام دوره با گرفتن مدرک بین المللی هم می توانند به صورت حرفه ای در کشور وارد حوزه کار شوند و هم به صورت شخصی و یا برای مهاجرت اقدام کنند..

برای کسب اطلاعات در مورد دوره عکاسی حضوری و آنلاین از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

دوره عکاسی

اصول عکاسی را بدانیم

برای این­که بتوانید تبدیل به یک عکاس حرفه ­ای شوید باید یک سری اصول مهم و قوانین اساسی را رعایت کنید تا بتوانید عکس­های بهتری بگیرید. برای این منظور باید به تمرین بپردازید.

در این مقاله اصول مهم در عکاسی ذکرشده است. این نکات به شما کمک می­کند عکس­هایی که ازنظر بصری جذاب­تر هستند، بگیرید.

  • قاب را پرکنید.
  • عضو­های بدن یا اندام­ها را قطع نکنید.
  • قانون سوم را درک کنید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
عکاسی حرفه ای - عنوان شغل

یکی از ابتدایی­ ترین قوانین عکاسی در آموزش عکاسی قدم‌به‌قدم، قانون سوم است. این قانون در مورد تقسیم عکس شما به نه بخش مساوی توسط مجموعه­ای از خطوط عمودی و افقی است.

  • از قاب استفاده کنید.
  • به سمت خطوط یا شکل­ها بیشترین هدایت را داشته باشید.
  • ساده‌سازی کنید و نقطه تمرکز خود را بشناسید.
  • به پس‌زمینه‌ی عکس توجه کنید.
  • به دنبال تقارن یا الگوها باشید.
  • ایجاد عمق

آموزش عکاسی

چند ترفند در عکاسی

در مورد چگونگی تهیه­ عکس­های خود هیچ قانون ناگسستنی وجود ندارد. ولی بااین‌وجود چندین دستورالعمل وجود دارد که می­توانید برای بهبود ترکیب عکس­های خود از آن­ها استفاده کنید.

این ترفند­ها شامل موارد زیر است:

قاب خود را به ۹ قسمت مساوی تقسیم کنید. برخی دوربین­ها این قابلیت را دارا می­باشند. این همان قانون سوم است که در بالا ذکر شد. ایده اصلی این کار این است که عناصر مهم صحنه را در امتداد یک یا چند خط یا درجایی که خطوط از همدیگر فاصله‌دارند قرار دهید؛ زیرا در ما یک تمایل طبیعی وجود دارد که می­خواهیم موضوع اصلی را در وسط قرار دهیم. قرار دادن آن در مرکز با استفاده از قانون سوم در بیشتر مواقع منجر به ترکیب جذاب­تری نمی­شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
برترین آموزشگاه عکاسی آنلاین و حضوری

گاهی اوقات نیاز است که برعکس عمل کنید! زمان­هایی وجود دارد که قرار دادن یک موضوع در مرکز قاب واقعاً خوب اثر می­کند. صحنه­ های متقارن برای یک ترکیب متمرکز مناسب هستند. آن­ها در قاب­های مربعی نیز به‌خوبی به نظر می­رسند.

در آموزش عکاسی ترفند­های زیادی به شما آموزش داده می­شود که با یادگیری آن می­توان عکس­های زیبا و هنرمندانه­ای را خلق کرد. امیدوارم که این آموزش به شما کمک کند عکاسی خود را به سطح بالاتری برسانید.

دوره عکاسی تهران

دوره آموزشی عکاسی

هنرجویانی که میخواهید به یک عکاس حرفه ای تبدیل شوید ، یا قصد مهاجرت دارید و میخواهید این حرفه را در خارج از کشور ادامه دهید ، به دنبال دوره کوتاه مدت برای جذب سریع در بازار کار هستید .شما می توانید قبل از اغاز این حرفه از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.