دوره آموزشی طراحی لباس از صفر تا صد

دوره طراحی لباس

دوره آموزشی طراحی لباس از صفر تا صد با مدارک بین المللی . متد جدید تدریس و ارایه سرفصل ها در کلاس های آموزش طراحی لباس مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان.

دوره طراحی لباس

چرا طراحی لباس شغل خوبی است؟

دوره طراحی لباس مناسب چه افرادی است؟
آیا تاکنون پیش آمده که از مدل لباسی خوشتان بیاید و به هنر طراحی لباس علاقه­مند شوید؟
طراحی لباس یک هنر است. هنری از ظرافت­، رنگ و زیبایی، یک طراح لباس موفق ظریف­بین است، او به راحتی می­تواند رنگ­ها و ­طرح­ها را در کنار یکدیگر قرار داده و با اثر هنری خود، همگان را تحت تاثیر قراردهد. طراح لباس موفق علاوه بر دقت در مدل و رنگ می تواند در هنر دوخت و برش نیز تبحر داشته باشد و همه اینها نیازمند آموزش و تمرین صحیح است.

مرکز آموزش خانه صنعت و معدن مجری و برگزار کننده دوره­های طراحی لباس تاکنون توانسته است که علاقه­مندان زیادی را در این حرفه یاری­دهد و دانش­آموختگان پرتلاش را به طراح لباس حرفه ای بدل سازد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره طراحی مد و لباس با مدارک بین المللی در تهران

دوره طراحی لباس

طراحی لباس، حرفه ای پول­ساز

هنر طراحی لباس به گونه­ای است که افراد می­توانند به تنهایی و یا در صورت تمایل به صورت تیمی فعالیت خود را آغاز کنند.

دانش ­آموختگان می­توانند پس از گذراندن دوره طراحی لباس در انواع شرکت­های طراحی پوشاک استخدام شوند و یا به صورت مستقل مشغول به کار شده و پس از مدتی به راحتی فعالیت خود را گسترش دهند.

آنها پس از شرکت در دوره طراحی لباس قادرهستند از فرصت استفاده کنند و در صورت تمایل با سایر دانش ­آموختگان ارتباط برقرار کرده و در آینده­ای نزدیک فعالیت خود را در کنار یکدیگر آغاز کنند.

طراحی لباس هنری با امکان پیشرفت فراوان است. تمایل انسان به شیک­پوشی و همچنین استفاده از لباس­های متنوع موجب شده است که طراحی لباس به حرفه­ای پولساز تبدیل شود. دوره­ طراحی لباس می­تواند آینده ای روشن پیش و روی علاقه­مندان به این حرفه قرار دهد.

ثبت نام در دوره آموزشی طراحی لباس

برای آشنایی بهتر و شرکت در کلاس های آموزش طراحی لباس از طریق واتس آپ یا تلفن های سایت با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس ارتباط بگیرید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
تفاوت آموزش طراحی لباس و خیاطی