دوره آموزشی طراحی لباس از صفر تا صد

دوره طراحی لباس

دوره آموزشی طراحی لباس از صفر تا صد با مدارک بین المللی . متد جدید تدریس و ارایه سرفصل ها در کلاس های آموزش طراحی لباس مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان.

دوره طراحی لباس

چرا طراحی لباس شغل خوبی است؟

دوره طراحی لباس مناسب چه افرادی است؟
آیا تاکنون پیش آمده که از مدل لباسی خوشتان بیاید و به هنر طراحی لباس علاقه­مند شوید؟
طراحی لباس یک هنر است. هنری از ظرافت­، رنگ و زیبایی، یک طراح لباس موفق ظریف­بین است، او به راحتی می­تواند رنگ­ها و ­طرح­ها را در کنار یکدیگر قرار داده و با اثر هنری خود، همگان را تحت تاثیر قراردهد. طراح لباس موفق علاوه بر دقت در مدل و رنگ می تواند در هنر دوخت و برش نیز تبحر داشته باشد و همه اینها نیازمند آموزش و تمرین صحیح است.

مرکز آموزش خانه صنعت و معدن مجری و برگزار کننده دوره­های طراحی لباس تاکنون توانسته است که علاقه­مندان زیادی را در این حرفه یاری­دهد و دانش­آموختگان پرتلاش را به طراح لباس حرفه ای بدل سازد.

دوره طراحی لباس

طراحی لباس، حرفه ای پول­ساز

هنر طراحی لباس به گونه­ای است که افراد می­توانند به تنهایی و یا در صورت تمایل به صورت تیمی فعالیت خود را آغاز کنند.

دانش ­آموختگان می­توانند پس از گذراندن دوره طراحی لباس در انواع شرکت­های طراحی پوشاک استخدام شوند و یا به صورت مستقل مشغول به کار شده و پس از مدتی به راحتی فعالیت خود را گسترش دهند.

آنها پس از شرکت در دوره طراحی لباس قادرهستند از فرصت استفاده کنند و در صورت تمایل با سایر دانش ­آموختگان ارتباط برقرار کرده و در آینده­ای نزدیک فعالیت خود را در کنار یکدیگر آغاز کنند.

طراحی لباس هنری با امکان پیشرفت فراوان است. تمایل انسان به شیک­پوشی و همچنین استفاده از لباس­های متنوع موجب شده است که طراحی لباس به حرفه­ای پولساز تبدیل شود. دوره­ طراحی لباس می­تواند آینده ای روشن پیش و روی علاقه­مندان به این حرفه قرار دهد.

ثبت نام در دوره آموزشی طراحی لباس

برای آشنایی بهتر و شرکت در کلاس های آموزش طراحی لباس از طریق واتس آپ یا تلفن های سایت با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس ارتباط بگیرید.