دوره آموزشی عکاسی با مدارک بین المللی آموزش  عکاسی از مقدماتی تا پیشرفته در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن….کلاس های آموزش عکاسی  توسط اساتید مجرب و حرفه ای در این زمینه …هنرجویان پس از اتمام دوره هم می توانند به صورت حرفه ای در کشور وارد حوزه کار شوند و هم به صورت شخصی و یا برای مهاجرت اقدام کنند..

برای کسب اطلاعات در مورد دوره عکاسی حضوری و آنلاین از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

دوره عکاسی

هنر نور پردازی در عکاسی

قبل از صحبت در مورد دوره نورپردازی عکاسی باید اذعان داشت که داشتن دوربینی باکیفیت و پیدا کردن سوژه ی مناسب تاثیر مهمی در داشتن عکس خوب دارند، اما نورپردازی خوب برای داشتن عکسی خوب بسیار مهم و شاید مهمترین فاکتور است، بنابراین پیدا کردن فضایی دارای نور خوب و استفاده بهینه از آن، حیاتی است و نشانگر تسلط عکاس بر عکاسی و این تاثیری در اینکه شما عکاسی در محیط بسته انجام میدهید یا محیط باز، ندارد. برای بیشتر عکاسان، عکس برداری در محیط باز به خاطر نور طبیعی همیشه برترین انتخاب است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره عکاسی حرفه ای با مدرک معتبر

اما عکاسانی هم هستند که عکاسی در محیط بسته را ترجیح میدهند. این یک ترجیح شخصی است اما برای هردو گروه آشنایی با دوره نورپردازی عکاسی و دانستن فوت و فن عکاسی در هردو محیط ضروری است. ایشان باید نقاط قوت و ضعف عکس برداری در هردو محیط و همچنین تکنیک های لازم را بلد باشند.

آموزش عکاسی

شاخه های نورپردازی در عکاسی

در هردو محیط باز و بسته انواع مختلفی از نورپردازی مورد استفاده قرار میگیرند و برای شخصی که میخواهد به صورت حرفه ای عکاسی را ادامه دهد آشنایی با دوره نورپردازی عکاسی ضروری به نظر میرسد. هنگام عکاسی در محیط بسته و استودیو کار کردن با نور آسانتر به نظر میرسد. هر جهت با منبع نور خود میتواند یک بخش از سوژه عکاسی را مورد توجه قرار داده سایه خاصی ایجاد کند. اما هنگام عکاسی در محیط باز داستان طور دیگریست.

شما نمیتوانید منبع نور اصلی که همان خورشید است را تکان دهید، شما باید برای زمان مناسب صبر کند یا اینکه جهت سوژه را تغییر دهید. در صورت آشنایی پیدا کردن با دوره عکاسی شما متوجه خواهید شد که

  • در نورپردازی مستقیم : نور به صورت مستقیم به سوژه مورد نظر تابیده میشود.
  • در نورپردازی پشت : نور از پشت به سوژه مورد نظر تابیده میشود و در محیط های باز در این نوع نورپردازی خورشید معمولا در حال غروب کردن است.
  • در نورپردازی غیرمستقیم :منبع نور ممکن است خورشید تا یک منبع غیرطبیعی باشد که معمولا دومی مورد استفاده قرار میگیرد و نور از چند سطح بر سوژه تابیده میشود.
  • در نورپردازی از کنار : منبع نور جهات کناری هستند.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین و جامع ترین کلاس عکاسی با آموزش استاندارد و معتبر

دوره آموزش عکاسی

دوره آموزش عکاسی

هنرجویانی که میخواهید به یک عکاس حرفه ای تبدیل شوید ، یا قصد مهاجرت دارید و میخواهید این حرفه را در خارج از کشور ادامه دهید ، به دنبال دوره کوتاه مدت برای جذب سریع در بازار کار هستید .

می توانید قبل از اغاز این حرفه از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.