برترین دوره آموزش عکاسی تبلیغاتی و صنعتی از صفر تا صد ، کلاس عکاسی پرتره و … در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…دوره جامع عکاسی با حضور اساتید حرفه ای و مجرب. آموزش ها به صورتی ست که هنرجویان پس از پایان دوره میتوانند به صوت حرفه ای وارد بازار کار شوند.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره عکاسی از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش عکاسی

 

تفاوت عکاسی تبلیغاتی با عکاسی صنعتی

شما در دوره عکاسی با مفاهیم مربوط به عکاسی تبلیغاتی و صنعتی آشنا خواهید شد و مهارت های لازم برای ورود به هر حوزه را کسب می کنید. عکاسی صنعتی حوزه ای از عکاسی است که وسعت زیادی دارد و به چندین شاخۀ مختلف تقسیم می شود و یکی از مهم ترین شاخه های آن عکاسی تبلیغاتی است.

اهداف این نوع عکاسی معمولاً تجاری است و عکس ها در این حوزه معمولاً به معرفی یک برند، خدمات، کالا و حتی معرفی افراد خاص خواهد پرداخت. به طور کلی عکس هایی که با هدف افزایش فروش یک محصول یا خدمت و معرفی فردی قرار داشته باشد که منجر به ثروت زایی می شود، در حوزۀ عکاسی از نوع تبلیغاتی قرار می گیرد که خود این دسته از شاخه های عکاسی صنعتی به شمار می آید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزشگاه عکاسی با مدرک حرفه ای و معتبر

شاخه های دیگر عکاسی صنعتی عبارت است از:

  1. عکاسی هوایی
  2. عکاسی غذا
  3. عکاسی نما و دکوراسیون داخلی و معماری
  4. عکاسی خودرو
  5. عکاسی ورزشی
  6. عکاسی خبری

دوره عکاسی

رشته عکاسی در سطح جهانی

رشته عکاسی در تمام جهان جزو حرفه ها و سرگرمی های پرطرفدار محسوب می شود. افراد زیادی در سراسر جهان برای کسب درآمد و همچنین تولید آثار خلاقانه در دوره آموزش عکاسی تبلیغاتی شرکت می کنند و مهارت های خود را در این زمینه افزایش می دهند.

بازار کار رشته عکاسی در سطح جهانی هم پردرآمد است و به راحتی و با داشتن ذوق و خلاقیت و یک دوربین مناسب فرد می تواند دوره را بگذراند و وارد این حوزۀ جذاب و پول ساز بشود. افرادی می توانند در زمینۀ عکاسی  موفق تر از رقبای خود ظاهر شوند که مهارت و تخصص بیشتری در سطح جهانی کسب کرده باشند و اطلاعاتشان را به صورت مداوم و دوره ای به روز رسانی کنند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ثبت نام کلاس عکاسی ورزشی آنلاین و حضوری

آموزش عکاسی صنعتی

دوره عکاسی تبلیغاتی و صنعتی

آیا به دنبال دوره های کوتاه مدت برای آموزش عکاسی هستید ؟ آیا قصد مهاجرت دارید و مدرک بین المللی برای شما حائز اهمیت است ؟ آیا میخواهید رشته ی عکاسی را به صورت حرفه ای ادامه دهید ؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عکاسی قبل از شروع به کار ،از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

موفق باشید.