دوره آموزشی معتبر برای رشته طراحی لباس از ایده تا اجرا در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…آموزش طراحی لباس با مدرک بین المللی با حضور اساتید حرفه ای و مجرب در این زمینه…آموزش طراحی لباس روی کاغذ ، آموزش طراحی اندام و لباس روی مانکن و تمام تکنیک های جنسیت سازی دیگر با مارکر ، مداد رنگی و گواش و…

آموزش طراحی لباس

درآمد یک طراح لباس چقدر است؟

آموزش رشته طراحی لباس برای افراد زیادی به دلیل این که گمان می کنند این رشته درآمد خاصی در ایران ندارد و حتما باید خارج از ایران زندگی کند کمی غیر معقول به نظر می‌رسد. اما این رشته در کشور ما در حال حاضر با توجه به اینکه مد و فشن و به روز بودن طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و همچنین شرکت ها با هم رقابت بسیار زیادی می‌کند اهمیت زیادی پیدا کرده است و طراحان لباس خوشبختانه  درآمدهای خوب و عالی دارند. ممکن است در یک کشور اروپایی یک طراح لباس تازه کار درآمدی حدود چندین هزار دلار در سال داشته باشد اما هنوز در ایران به آن حد نرسیده است. اما درآمد طراحان لباس نیز این روزها متفاوت شده و  سالانه درآمد های بسیار عالی و خوبی نیز دارند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش نرم افزار طراحی لباس با بهترین متدهای روز دنیا

دوره طراحی لباس

یک طراح موفق باید چه نکاتی را رعایت کند

هر طراح موفق باید نکاتی را رعایت کند که باعث موفقیت وی شود.  آموزش طراحی لباس به این صورت می باشد که به شما طراحی لباس طرح های مفهومی، انواع طراحی لباس را آموزش می دهد اما اساسی‌ترین نکته طراحی که یک طراح  موفق لباس در دوره آموزش رشته طراحی لباس می‌بیند متناسب با توجه به موقعیت و همچنین شرایط اجتماعی کشور خود طراحی کردن می باشد. مهمترین نکته که یک طراح لباس باید رعایت کند طراحی لباس مناسب با شرایط اجتماعی و همچنین با توجه به قومیت و مذهب و پوشش مردم کشور خود میباشد برای مثال در کشور ما مانتو که از بهترین پوشش ها می باشد و طراحی های خاص و بی نظیر را می‌طلبد.

دوره طراحی لباس معتبر

ثبت نام در دوره طراحی لباس

آیا می خواهید رشته طراحی لباس را به صورت حرفه ای ادامه دهید ؟ آیا به کسب درآمد از رشته طراح لباس فکر کرده اید ؟ آیا به دنبال دوره های کوتاه مدت برای یادگیری سریع در این رشته و جذب در بازار کار هستید و یا قصد ادامه کار حرفه ای در خارج از کشور را دارید ؟

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس رشته طراحی لباس و مد در تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه قبل از ثبت نام شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت.