سرفصل حرفه ای آموزش طراحی لباس

آموزش طراحی لباس معتبر

سرفصل حرفه ای آموزش طراحی لباس در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ، آموزش طراحی لباس روی کاغذ و مانکن با تکنیک های متفاوت از جمله کار با مارکر ، مداد رنگی ، گواش و اب نگ و…طراحی لباس یکی از پرطرفدارترین رشته های هنری می باشد که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده…

آموزش طراحی لباس

طراحی لباس رشته ای پردرآمد

طراحی لباس یک هنر است که لازمه وجود آن داشتن یک ذهن خلاق و مبتکر می­باشد. بسته به این­که جامعه چه فرهنگی یا حتی چه نگرش اجتماعی دارد، انواع لباس­های مختلف خلق‌شده و در اختیار عموم قرار می­گیرد. با آموزش به افراد بااستعداد در این زمینه، می­توان توانایی­های آن­ها را به عرصه ظهور رساند. آنچه در این مورد اهمیت دارد، درآمد یک طراح لباس است. یک طراح لباس که برای یک شرکت خصوصی کار می­کند بسته به قرارداد کاری خود درآمد متفاوتی خواهد داشت. آنچه درآمد را به شکل ویژه ­ای تحت تأثیر قرار می­دهد هماهنگی آن با مد است. در حقیقت یک طراح لباس موفق سعی می­کند با در نظر گرفتن تمایلات مصرف­ کنندگان لباسی را طراحی کند که مورد پسند عموم باشد و به این طریق درآمد زیادی را نصیب خود می­کند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس آموزش طراحی لباس از صفر تا صد

دوره طراحی لباس

اصولی که یک طراح باید بداند

طراحی مد یک زمینه­ ی کاری هیجان‌انگیز و دائماً در حال تحول است. رشته­ ی طراحی لباس کار زیادی می­طلبد و این رشته درعین‌حال بسیار پررقابت است. اگر می­خواهید یک طراح مد موفق باشید، مسیری طولانی را در پیش روی خود دارید، اما برخی مراحل ساده وجود دارد که می­توانید برای شروع روند طراحی لباس از آن استفاده کنید.

  • در مورد نقاشی اطلاعات کسب کنید. نیازی نیست یک نقاش ماهر باشید. بسیاری از طراحان در هنگام طراحی خود از یک سبک شخصی استفاده می­کنند. شما باید بتوانید یک دید بصری از طرح خود ارائه دهید.
  • خیاطی یاد بگیرید. حتی اگر تمایل ندارید که طرح­های خود را بدوزید باید در مورد خیاطی بدانید تا موفق تر باشید.

در مورد طراحی اطلاعات کسب کنید. اگر می­خواهید طرح­های خلاقانه­ ای تولید کنید، باید در مورد تئوری طراحی بدانید. این به شما کمک می­کند یاد بگیرید که مانند یک طراح فکر کنید.

  • در مورد مد اطلاعات کسب کنید. اگر می­خواهید یک لباس طراحی کنید، همه‌چیز را در مورد دنیای مد بیاموزید. اگر شما بر اساس آنچه اکنون مد است طراحی می­کنید تا زمان کامل شدن طرح شما، امکان دارد آن طرح از مد بیافتد. طراحان حرفه ­ای مد به‌طور مداوم در حال فکر کردن هستند که موضوع طراحی بزرگ بعدی چه خواهد بود. با آموزش رشته­ ی طراحی لباس ما می­توانیم طراحان مد موفقی داشته باشیم.
  • فن‌آوری‌های جدید و منابع اطلاعاتی مناسب را شناسایی کنید. امروزه ابزارهای زیادی در دسترس طراحان لباس قرار دارد که می­توانند جهت خلق یک طرح جدید از آن­ها استفاده کنند.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش جالب طراحی لباس روی اندام

همان‌طور که اشاره شد  رشته­ ی طراحی لباس فعالیتی است که نیازمند وقت و زمان کافی است ولی درنهایت نتایج چشم­گیری خواهد داشت.

آموزش طراحی لباس معتبر

کلاس آموزش رشته طراحی لباس

هنرجویانی که به دنبال کسب مهارت و تخصص در رشته طراحی لباس هستند و میخواهند به صورت حرفه ای در این حوزه کار کنند و یا قصد مهاجرت دارند…میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر قبل از شروع به کار با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت در ارتباط باشند.

موفق و پیروز باشید.