بهترین دوره آموزش جامع عکاسی در تهران در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…کلاس های آموزش عکاسی یک دوره گام به گام و به صورت جامع برای یادگیری اصولی عکاسی می باشد که از ابتدایی ترین اصول عکاسی تا پیشرفته ترین مسائل عکاسی است.بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران با حضور اساتید مجرب و حرفه ای با ارائه مدرک بین المللی.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش جامع عکاسی از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

دوره عکاسی

رشته عکاسی از دیروز تا به امروز

یکی از مهم ترین مسائلی که در دوره عکاسی  به آن پرداخته می شود آشنایی با تاریخچۀ عکاسی است. اولین جرقه های فرایند عکاسی را که به آن هلیوگرافی نیز گفته می شود، نیکفور نیپس در سال ۱۸۲۴ ایجاد کرد. در سال های بعد عکس ها را بیش از سی دقیقه در آب شور دریا غوطه ور می کردند که آن ها را ظاهر کنند. این روند تا سال ۱۸۳۹ ادامه داشت تا این که در آن سال هیرشل کشف کرد که با فرو بردن تصاویر گرفته شده در حمام هیپسولفیت سدیم می توان تصاویر را در مدت زمان کمتری تثبیت کرد و حتی امکان ویرایش عکس ها و بزرگ نمایی آن ها نیز وجود دارد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ثبت نام کلاس آموزش عکاسی ورزشی

در سال ۱۸۶۹ اولین عکس رنگی با کمک تجزیه کردن سه رنگ اصلی قرمز و زرد و آبی گرفته شد. در سال ۱۹۶۸ بود که اولین دوربین های الکترونیکی ابتدایی اختراع شد. تفاوت دوربین های الکترونیکی این بود که مثل دوربین های معمولی فیلم نداشتند و از سنسورهای نورپردازی در سیستم آن ها استفاده می شد. اولین دوربین های الکترونیکی دوربین های آنالوگ بودند و گام مهمی به سوی دوربین های دیجیتالی محسوب می شدند.

آموزش عکاسی

تفاوت عکاسی آنالوگ و دیجیتال

بشر در طی قرون متمادی تلاش کرده است تا تصاویر و لحظه های ماندگار و خاطره انگیزش را ثبت کند و در اغلب دوره ها این کار را به کمک تصویرها انجام داده است. در دوربین های آنالوگ برای ثبت عکس یا فیلم ها از فیلم های گران قیمت و سنگین استفاده می شد و عکس ها و تصاویر در محیط های دارای نور طی واکنش های شیمیایی بر روی فیلم ها ثبت می شد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
جامع ترین دوره عکاسی آنلاین برای اولین بار در کشور

این روش عکاسی بسیار وقت گیر و گران قیمت بود. بنابراین دانشمندان دستگاه هایی اختراع کردند که بتواند به صورت مستقیم نور ورودی را به سیگنال های الکترونیکی تبدیل کند و همین اختراع زمینه را برای پیشرفت عکاسی دیجیتال هموار کرد. امروزه عکاسی دیجیتال بسیار کاربردی تر از عکاسی آنالوگ است و انعطاف پذیرتر و کاربردی تر از آن نیز ظاهر شده است. دوره های عکاسی  به صورت کامل و تخصصی هر دو نوع این شیوه ها و دوره های عکاسی را مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد داد.

آموزش عکاسی تهران

ثبت نام بهترین دوره های آموزش عکاسی

اگر می خواهید رشته عکاسی را به صورت حرفه ای ادامه دهید ؟ اگر به کسب درآمد از رشته عکاسی فکر کرده اید ؟ اگر به دنبال دوره های کوتاه مدت برای یادگیری سریع در این رشته و جذب در بازار کار هستید و یا قصد ادامه کار حرفه ای در خارج از کشور را دارید ؟

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
حرفه ای ترین کلاس عکاسی در تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه قبل از ثبت نام شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت.