دوره آموزش جامع عکاسی

دوره عکاسی

دوره آموزش جامع عکاسی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن….آموزش عکاسی از مبتدی تا پیشرفته با ارائه مدرک بین المللی…در آموزشگاه عکاسی حرفه ای  تمامی تکنیک ها و جزئیات رشته ی عکاسی را آموزش میبینید.هنرجویان با همراهی اساتید کارآزموده یک مسیر پیوسته و مدون را طی می کنند تا وارد بازار کار حرفه ای شوند.

دوره عکاسی

عکاسی و زیرمجموعه های این رشته را بشناسیم.

عکاسی یکی از فیلدهای جذاب در هنر و صنعت محسوب می شود که علاقه مندان فراوانی دارد. این رشته با توجه به ماهیت آن خود شامل سبک های مختلفی می باشد که افراد بر حسب علاقه و امکاناتی که در اختیار دارند به هر یک از این سبک ها گرایش پیدا می کنند. در این بخش به معرفی چند نمونه ی محدود از انواع سبک های عکاسی می پردازیم:

  • عکاسی پرتره: یکی از سبک های قدیمی عکاسی می باشد که در آن از چهره­ ی انسان عکاسی می شود.
  • عکاسی معماری: در این سبک از آثار معماری و بناهای مختلف عکاسی می شود.
  • عکاسی تبلیغاتی: در این سبک عکاسی از کالاها، خدمات و محصولات مختلف عکاسی می گردد.
  • عکاسی ماکرو: به سبکی از عکاسی گفته می شود که از نمای نزدیک از سوژه های کوچک عکاسی می شود به گونه ای که سایز آنها از اندازه­ی واقعی شان بزرگتر به نظر می رسد.
  • عکاسی خیابانی: در این نوع از عکاسی از صحنه هایی از زندگی مردم در خیابان ها، کوچه ها و … عکاسی می شود.
  • عکاسی لند اسکیپ یا منظره: سبکی از عکاسی است که مناظر مختلف را سوژه­ ی عکاسی قرار می دهد.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش عکاسی حرفه ای در آموزشگاه معتبر تهران

آموزش عکاسی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی را بشناسیم

منظور از عکاسی صنعتی نوعی سبک عکاسی می باشد که در آن مهم ترین هدف به تصویر کشیدن ویژگی های یک محصول به بهترین شکل خود است به نوعی که مصرف کننده با مشاهده­ ی آن محصول، نسبت به خریدش قانع شود. اما عکاسی تبلیغاتی پر زرق و برق تر است و می توان گفت که زیر مجموعه­ ی عکاسی صنعتی محسوب می شود. عکس های تبلیغاتی بیشترین هدفشان به تصویر کشیدن یک ایده یا نوعی حس خاص می باشد و جنبه های تبلیغاتی آن پر رنگ تر از عکاسی صنعتی است. به گونه ای که مخاطبان با مشاهده­ ی یک تصویر تبلیغاتی داستانی در ذهنشان شکل گیرد.

دوره آموزش عکاسیشرکت در دوره عکاسی

ایا میخواهید به یک عکاس حرفه ای تبدیل شوید ؟ ایا قصد مهاجرت دارید و میخواهید این حرفه را در خارج از کشور ادامه دهید ؟آیا به دنبال دوره کوتاه مدت برای جذب سریع در بازار کار هستید ؟ شما می توانید قبل از اغاز این حرفه از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزشی عکاسی با مدارک بین المللی

موفق و پیروز باشید.