دوره آموزش حرفه‌ای طراحی لباس در تهران برای ورود به بازار کار در این مرکز با ارائه مدرک بین المللی و با اساتید مجرب دوره به صورت مبتدی تا پیشرفته اموزش داده می شود.اموزش طراحی اندام و لباس با تکنیک های متفاوت ، در این کلاس ها قدم به قدم با نکاتی درباره طراحی لباس و فنون و اطلاعاتی که با آن ها سر و کار دارید را می اموزید. در مرکز اموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان

دوره طراحی لباس

کاربرد الگو در طراحی لباس چیست؟

در خیاطی و طراحی لباس، الگوها که غالباً از کاغذ ساخته شده‌اند، پیش از بریده شدنِ پارچه، به طراح به عنوان قالب کمک می‌کنند. ساخت الگو در دوره طراحی لباس به مهارت بالایی نیاز دارد. در محصول نهایی، دقت در جزئیات و یا خطا در قسمت کوچکی از لبه‌ی لباس، به سادگی مشخص می‌شود. بعد از اینکه لباس مورد نظر خود را  طراحی کردید، طرح شما باید پیش از ایجاد الگو به طرح قابل قبول و تکنیکی تبدیل شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
جامع ترین سرفصل طراحی لباس از مقدماتی تا پیشرفته

الگوها فاصله‌ی بین ایده‌ی اصلی و محصول تولیدشده‌ی نهایی هستند که این مسیر را آسان می‌سازد. اهمیت الگوسازی به حدی است که برخی فارغ از طراحی لباس، آن را به عنوان حرفه ی اصلی خود انتخاب کرده و به کمک دوره طراحی لباس آن را فرا می‌گیرند. الگوی ساخته شده باید بیشترین شباهت را با طرح نهایی لباس داشته باشد؛ در غیر این صورت لباس تولید شده با طرح و ایده‌ی اصلی طراح تفاوت خواهد داشت.

آموزش حرفه‌ای طراحی لباس

آیا برای اینکه طراح لباس شویم یادگیری نرم‌افزارهای این رشته کافی است؟

در طراحی لباس، الگو و ساخت آن مرحله‌ی بسیار مهمی است که به دقت بالایی نیاز دارد. الگوها به شما نشان می‌دهند که لباس موردنظر شما چه شکلی خواهد داشت. به همین دلیل نیز این مرحله به مهارت در طراحی و نقش‌پردازی نیاز دارد. افراد حرفه‌ای برای ساختن الگوها از روش‌های متعددی استفاده می‌کنند. یکی از این روش‌ها استفاده از طرح‌های سه بعدی در نرم‌افزارهای مرتبط، به وسیله‌ی کامپیوتر و یا تبلت است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
طراحی لباس چیست و چگونه آموزش ببینیم؟

این نرم‌افزارها به عنوان ابزار کمکی می‌توانند تاثیرگذار باشند، با این حال تبدیل ایده به طرح موردنظر، نیازمند مهارت بالایی است که می‌توان آن را به کمک دوره طراحی لباس به دست آورد. مهارت طراحی سبب می‌شود تا ایده‌ی شکل‌گرفته در ذهن انسان، به طرح نهایی تبدیل شود و این مهارت به آموزش نیاز دارد که می‌توان آن را از طریق این دوره به دست آورد. اگرچه تکنولوژی، نسل جدید طراحان را به استفاده از نرم‌افزارها هدایت کرده است، عدم آگاهی از اصول اولیه و سنتی بدون آموزش امکان‌پذیر نخواهد بود. هر چقدر امکانات تکنولوژی در دسترس قرار گیرد، اگر آموزش طراحی لباس و مهارت اولیه وجود نداشته باشد، نتیجه‌ چندان مطلوب نخواهد بود.

اموزش طراحی لباس

شرکت در دوره آموزش حرفه‌ای طراحی لباس در تهران

قبل از ثبت نام در این دوره برای اشنایی بیشتر از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در ارتباط باشید.

با ارزوی موفقیت و پیروزی.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
جامع ترین دوره فشرده آموزش طراحی لباس