دوره آموزش طراحی لباس از پایه تا پیشرفته

آموزش طراحی لباس

دوره آموزش طراحی لباس از پایه تا پیشرفته در مرکز اموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان.همراه با ارائه مدرک بین المللی.دانشپذیران طراحی لباس را به صورت مقدماتی تا پیشرفته اموزش میبینند.دوره ی طراحی لباس باعث شده است که افراد مستعد و دارای سلیقه در صنعت پوشاک فرصت ایده پردازی و اجرای ایده های خود را داشته باشند.

دوره ی طراحی لباس

کاربرد طراحی لباس در صنعت پوشاک چیست ؟

امروزه لباس ها جایگاه ویژه ای در روابط اجتماعی ما دارند. با توجه به محیط های فرهنگی و اجتماعی افراد و نحوه استفاده از مد در لباس ها،ارتقاء صنعت طراحی لباس امروزه بیش از بیش احساس می شود. دوره ی طراحی لباس باعث شده است که افراد مستعد و دارای سلیقه در صنعت پوشاک فرصت ایده پردازی و اجرای ایده های خود را داشته باشند.

این دوره از پایه تا پیشرفته باعث شده است که طراحان مد از استعداد ها و تفکرات خاص خود در پیشرفت و بهبود صنعت پوشاک استفاده کنند. با استفاده از کلاس های آموزشی و برگزاری این دوره می توان به راحتی از فناوری روز دنیا برای ساخت و تولید لباس در صنعت پوشاک استفاده کرد .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس های آموزشی حرفه ای طراحی لباس در غرب تهران

در کلاس های آموزشی طراحی لباس افراد می توانند کار با نرم افزار های طراحی و گرافیکی را یاد بگیرند و با استفاده از تکنولوژی، طرح های زیبا و منحصر به فرد را ایجاد کنند .

آموزش طراحی لباس

کاربرد نرم افزار جمینی در صنعت پوشاک چیست ؟

استفاده از نرم افزار های طراحی باعث شده که صنعت پوشاک دچار تحولی بزرگ شود . استفاده از این نرم افزار ها در کلاس های آموزشی طراحی لباس به کارآموزان اموزش داده میشود. یکی از مهمترین و پرکاربردترین نرم افزار های طراحی لباس نرم افزار Gemini Pattern Designer است . با استفاده از این نرم افزار شما می توانید به راحتی به عناصر و المان های دلخواه خود دسترسی داشته باشید .

نرم افزار Gemini مطرح ترین نرم افزار در طراحی لبا و صنعت پوشاک است . شما می توانید با استفاده از این نرم افزار به راحتی برش ها و فرآیند تولید لباس را طراحی کنید. این نرم افزار بالاترین استاندارد ها در صنعت طراحی لباس ، طراحی مد ، طراحی مبلمان و صنعت خودروسازی را شامل می شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آشنایی با کلاس طراحی لباس و ورود به بازار کار تخصصی آن

آموزش کار با نرم افزار Gemini را می توان به راحتی فرا گرفت . با استفاده از این نرم افزار می توان انواع برش ها و طراحی را بر روی پارچه لباس پیاده سازی کرد .

دوره اموزشی طراحی لباس

ثبت نام در دوره آموزش طراحی لباس از پایه تا پیشرفته

برای ثبت نام در این دوره ی اموزشی از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در دپارتمان طراحی لباس همراه باشید.

موفق و پیروز باشید.