دوره آموزش طراحی لباس از پایه تا پیشرفته

آموزش طراحی لباس

دوره آموزش طراحی لباس از پایه تا پیشرفته در مرکز اموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان.همراه با ارائه مدرک بین المللی.دانشپذیران طراحی لباس را به صورت مقدماتی تا پیشرفته اموزش میبینند.دوره ی طراحی لباس باعث شده است که افراد مستعد و دارای سلیقه در صنعت پوشاک فرصت ایده پردازی و اجرای ایده های خود را داشته باشند.

 

کاربرد طراحی لباس در صنعت پوشاک چیست ؟

امروزه لباس ها جایگاه ویژه ای در روابط اجتماعی ما دارند. با توجه به محیط های فرهنگی و اجتماعی افراد و نحوه استفاده از مد در لباس ها،ارتقاء صنعت طراحی لباس امروزه بیش از بیش احساس می شود. دوره ی طراحی لباس باعث شده است که افراد مستعد و دارای سلیقه در صنعت پوشاک فرصت ایده پردازی و اجرای ایده های خود را داشته باشند.

این دوره از پایه تا پیشرفته باعث شده است که طراحان مد از استعداد ها و تفکرات خاص خود در پیشرفت و بهبود صنعت پوشاک استفاده کنند. با استفاده از کلاس های آموزشی و برگزاری این دوره می توان به راحتی از فناوری روز دنیا برای ساخت و تولید لباس در صنعت پوشاک استفاده کرد .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین متد دوره طراحی لباس چیست

در کلاس های آموزشی طراحی لباس افراد می توانند کار با نرم افزار های طراحی و گرافیکی را یاد بگیرند و با استفاده از تکنولوژی، طرح های زیبا و منحصر به فرد را ایجاد کنند .

آموزش طراحی لباس

کاربرد نرم افزار جمینی در صنعت پوشاک چیست ؟

استفاده از نرم افزار های طراحی باعث شده که صنعت پوشاک دچار تحولی بزرگ شود . استفاده از این نرم افزار ها در کلاس های آموزشی طراحی لباس به کارآموزان اموزش داده میشود. یکی از مهمترین و پرکاربردترین نرم افزار های طراحی لباس نرم افزار Gemini Pattern Designer است . با استفاده از این نرم افزار شما می توانید به راحتی به عناصر و المان های دلخواه خود دسترسی داشته باشید .

نرم افزار Gemini مطرح ترین نرم افزار در طراحی لبا و صنعت پوشاک است . شما می توانید با استفاده از این نرم افزار به راحتی برش ها و فرآیند تولید لباس را طراحی کنید. این نرم افزار بالاترین استاندارد ها در صنعت طراحی لباس ، طراحی مد ، طراحی مبلمان و صنعت خودروسازی را شامل می شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزش کوتاه مدت و سریع طراحی لباس

آموزش کار با نرم افزار Gemini را می توان به راحتی فرا گرفت . با استفاده از این نرم افزار می توان انواع برش ها و طراحی را بر روی پارچه لباس پیاده سازی کرد .

دوره اموزشی طراحی لباس

ثبت نام در دوره آموزش طراحی لباس از پایه تا پیشرفته

برای ثبت نام در این دوره ی اموزشی از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در دپارتمان طراحی لباس همراه باشید.

موفق و پیروز باشید.