دوره آموزش طراحی لباس شب و مجلسی در این مرکز.آموزش طراحی لباس از صفر تا صد و به صورت جامع.علاقمندان به این رشته هم می توانند به صورت هنر شخصی و هم برای ورود به بازار کار این رشته را دنبال کنند.آموزش طراحی لباس با ارائه مدرک بین المللی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن .

آموزش طراحی لباس

تیتر اول: چرا باید در طراحی لباس ایرادات اندامی را در نظر گرفت؟

آموزش طراحی لباس یک گام موثر در رفع ایرادات اندامی می­باشد، بدین صورت که در انتخاب لباس از فروشگاه­های مختلف مخصوصاً لباس مجلسی ممکن است همیشه این مشکل پیش آید که لباس انتخاب شده در قالب بدن شما نباشد. علمی که می­تواند این مشکل شما را حل کند طراحی لباس است. در طراحی لباس ایرادات اندامی فرد در نظر گرفته می­شود تا لباسی که دوخته می­شود مطابق با سلیقه مشتری باشد و همچنین ایرادات اندامی او را پوشش داده و زیبایی فرد را نمایان کند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
جامع ترین و بهترین کلاس طراحی لباس در غرب تهران

هر مدل لباسی اگر طبق اندام فرد طراحی و دوخته شود زیبایی­های او را دو چندان می­کند و باعث می­شود که لباس شخص منحصر به فرد باشد. کسی که هنر طراحی لباس را آموزش دیده باشد به نوعی دارای مهارت مهندسی است که لباس را براساس زوایا و هندسه بدن مشتریان عرضه می­کند. این موضوع در لباس­های مجلسی اهمیت دو چندان پیدا می­کند هر فردی در لباس مجلسی دوست دارد منحصر به فرد باشد و اندام او زیبا دیده شود بنابراین باید در طراحی لباس مجلسی بیشتر روی ایرادات اندامی فرد کار کرد.

آموزش طراحی لباس مجلسی

تیتر دوم: بازار کار طراحی لباس شب در داخل و خارج از کشور

در طراحی لباس­های مجلسی دو حیطه­ ی کاری را می­توان در نظر گرفت: اول اینکه لباس طراحی شده مربوط به عموم باشد و در بازار عرضه گردد و به کارخانه­ ها ارائه دهد. دوم اینکه برای شخص خاصی مثل بازیگران باشد. روشن است میزان درآمد فرد در هر دو مورد متفاوت خواهد بود. کشورهایی که در صنعت پوشاک پیشرو هستند

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس در ترکیه

بازار کار بسیار خوبی برای طراحی لباس مجلسی دارند. مثل کشور فرانسه، ایتالیا، ترکیه و استرالیا که در بسیاری از شهرهای بزرگ آنها آموزش طراحی لباس در دانشگاه­های مختلف تدریس می­شود و در صورتی که طراحی لباس مجلسی برای بازیگران و افراد سرشناس صورت گیرد از شغل­های پردرآمد است.

در داخل کشور هم در سال­های اخیر آموزش طراحی لباس رشد خوبی داشته است و در دانشگاه­های کشور، فنی حرفه­ای و جهاد دانشگاهی برای علاقه­مندان تدریس می­شود و بازار کار آن هم در حال رشد است. یکی از موارد مهم طراحی لباس  که در کشور به چشم می­خورد جشنواره فیلم فجر است.

دوره طراحی لباس

دوره آموزش طراحی لباس

برای شرکت در دوره های طراحی لباس و اشنایی با سرفص های این رشته لطفا از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با انجمن طراحی لباس در ارتباط باشید.

با ارزوی موفقیت.