دوره آموزش طراحی لباس و مد در تهران در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن… آموزش طراحی لباس مردانه و زنانه روی کاغذ و مانکن ..با تکنیک های متفاوت از جمله مداد رنگی ، گواش ، مارکر و … با تمام جزئیات دیگری که در طراحی لباس با متد ۲۰۱۹ به آن نیاز دارید و با ارئه مدرک بین المللی.

آموزش طراحی لباس

طراحی لباس یکی از پرمخاطب ترین و پردرآمدترین رشته ها

یکی از شغل هایی که امروزه مورد توجه و علاقه ی بسیاری از جوانان قرار گرفته و از طریق اینترنت شهرت یافته است طراحی لباس و مد می باشد.این حرفه دارای اصول و مبانی خاص است تحصیل کردن در حوزه ی طراحی لباس و مد به خاطر پر رونق بودن و همچنین نیاز دائمی افراد به تنوع بخشیدن به مد و لباس و همین طور امکانات آسان جهت بازاریابی و معرفی و در نهایت فروش محصولات در این حوزه باعث افزایش مخاطبان آموزش طراحی لباس و مد شده است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزش طراحی لباس از پایه تا پیشرفته

افرادی که می توانند طراحی را روی کاغذ ترسیم کنند موفق تر خواهند بود در واقع مهارت طراحی در  طراحی لباس را دارا می باشند.این افراد دارای ذهنی خلاق هستند و نیاز بازار روز را می شناسند و بهترین جنس پارچه را برای پیاده سازی طراحی خود انتخاب نمایند.اگر افراد در این زمینه بتوانند فعال باشند و از هوش خود به نحو احسنت استفاده نمایند مسلما در این رسته شغلی موفق خواهند بود.

دوره طراحی لباس

جنسیت سازی و رنگ شناسی در طراحی لباس

افرادی که در زمینه طراحی لباس و مد فعالیت می کنند با انواع پارچه‌ها، سایه روشن زدن بر روی لباس و همینطور نحوه ی ساختن جنسیت پارچه‌ها روی لباس آشنا خواهند شد تا از این طریق بتوانند مدل هایی که روی کاغذ ترسیم می کنند را به مشتریان خود ارائه بدهند.حتی قادر هستند با به کار بردن مواد مختلفی جنس پارچه ای که می خواهند به نمایش بگذارند را به خوبی طراحی کنند و به مشتریان نشان دهند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس از مبتدی تا پیشرفته

جنسیت سازی با توجه به رنگ مثلا بر روی پارچه ساتن،گیپور،جین،خز،حریر و ورنی صورت می گیرد. افراد  باید خلاقانه رنگ آمیزی کنند مثلا روی پارچه ساتن سایه روشن هایی که زده می شود نشان دهنده ی جنسیت خواهند بود. جنسیت سازی ساتن جز آموزش های مهم در طراحی لباس و مد است زیرا پارچه ساتن برای لباس عروس و لباس خواب خاص است و گران قیمت و تجملاتی است.

دوره طراحی لباس تهران

دوره آموزش طراحی لباس و مد

آیا به دنبال کسب مهارت در زمینه طراحی لباس هستید ؟ ایا قصد مهاجرت دارید و میخواهید در خارج از کشور کار طراحی لباس را به صورت حرفه ای ادامه دهید ؟

برای کسب اطلاعات بیشتر و قبل از ثبت نام میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.

موفق و پیروز باشید.