برترین دوره آموزش عکاسی با اساتید معتبر و حرفه ای و همراه با ارائه مدرک بین المللی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…آموزش عکاسی از مبتدی تا پیشرفته .هنرجویان برای ورود به بازار کار در طول دوره آماده می شوند و می توانند حرفه ای هنر عکاسی را ادامه دهند.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره جامع عکاسی از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش عکاسی

مهم ترین اصول گرفتن یک عکس خوب

شرکت در کلاس عکاسی برای کسانی که خلاقیت و ذوق هنری دارند می تواند بسیار کمک کننده و کاربردی باشد. همان طور که می دانید تنها تفاوتی که بین عکس های خوب و عکس های بد وجود دارد در به کار بستن اصولی خاص و هنرمندانه توسط عکاس برای خلق آن هاست.

دوره عکاسی فرصتی مناسب برای کسانی است که می خواهند در این حوزه خود را به بالاترین سطح برسانند.اصل مهم در ثبت بهترین عکس ها این است که عکاس ماهر و مسلط به شگردهایی خاص باشد تا بتواند بهترین لحظات را ثبت و شاهکار خلق کند. عکاس ها می توانند برای گرفتن عکس بهتر از اصول سادۀ زیر که در دوره آموزش عکاسی جزو سر فصل هاست، بهره مند شوند:

  1. عکاس باید خودش را در موقعیت های دشوار و پیچیدۀ عکاسی قرار دهد و تجربه های متفاوت کسب کند. به عنوان مثال می تواند هر بار در موقعیت ها و شرایط خاص و سخت عکاسی کند.
  2. خلاقیت مهم ترین عامل موفقیت عکاس است. باید بدانید تکنیک ها و قاب بندی هایی که در ۵ یا ۱۰ سال گذشته خوب و پرطرفدار بود، معمولاً قدیمی شده است.
  3. داشتن استاد و مربی کاربلد و باتجربه نیز می توانند بسیار کمک کننده باشد. در دوره عکاسی می توانید مربی دلخواه خود را نیز پیدا کنید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش عکاسی

 

دوره عکاسی

نقش نورپردازی در عکاسی

یکی از مهم ترین تکنیک ها و ارکان عکاسی یاد گرفتن و به کار بستن اصول نورپردازی است. ایجاد نور مناسب در عکاسی اهمیت بسیار زیادی دارد و دوره عکاسی بهترین فرصت برای آموزش اصول و تکنیک های نورپردازی است. برای نورپردازی بهتر باید با اصول پایه ای زیر آشنا باشید:

  1. درخشان ترین عنصر در عکس همیشه باید سوژه باشد. مگر این که عکاس غرض خاصی از تیره کردن سوژه اش داشته باشد.
  2. نوردهی های بیش از حدی که تعمدی در آن ها وجود ندارد، عکس را دچار نقص خواهد کرد.
  3. تابش مستقیم نور و به خصوص نور خورشید بر روی سوژه می تواند باعث ایجاد سایه های ناخواسته در عکس بشود. عکاس در دوره عکاسی می آموزد که این نورهای ناخواسته را در فرایند نورپردازی عکس ها کنترل کند.

آموزش عکاسی معتبر

بهترین دوره عکاسی با ارائه مدارک بین المللی

آیا به دنبال کلاس معتبر در زمینه عکاسی هستید و میخواهید حرفه ای وارد بازار کار شوید ؟ آیا قصد مهاجرت دارید و مدرک معتبر بین المللی برای شما اهمیت دارد ؟

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس و اردوهای تخصصی آموزش عکاسی

میتوانیداز طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید .

موفق و پیروز باشید.