بهترین دوره آموزش عکاسی در طبیعت در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان.نکات از صفر تا صد اموزش داده می شود.همراه با ارائه مدرک بین المللی. در دوره عکاسی طبیعت می‌آموزید که عکاسی در طبیعت به معنی ثبت هر عنصر و سوژه‌ی طبیعی بدون حضور انسان است به نحوی که عناصر غیرطبیعی نیز در آن دخالت داده نشوند.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره عکاسی آنلاین و حضوری از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

دوره عکاسی طبیعت

با شاخه‌ی‌ عکاسی طبیعت بیشتر آشنا شوید

عکاسی طبیعت شما را با لذت خروج از اتاق خواب، فضای خانه یا محل کار و به طور کلی هر فضای داخلی برای ثبت عکس، مواجه می‌سازد. از میان انواع مختلف و شاخه‌های حرفه‌ی عکاسی مانند، عکاسی پرتره، عکاسی تبلیغاتی، عکاسی صنعتی و… در شاخه‌ی عکاسی در طبیعت، وجود انسان به طور کامل حذف شده و در واقع، در این نوع عکاسی غالباً، محیط طبیعی و بکر طبیعت در نظر گرفته می‌شود و دخالت عناصر انسانی در آن به حداقل ممکن می‌رسد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزشگاه تخصصی عکاسی مدلینگ

به این ترتیب همه چیز همان‌گونه که هست، به تصویر کشیده می‌شود. با گذراندن دوره عکاسی طبیعت متوجه خواهید شد که، چرخاندن لنز دوربین به شکل معمولی به سمت طبیعت مدنظرتان و فشردن دکمه‌ی ثبت عکس، نمی‌تواند نتایج درخشانی را برای شما به ارمغان آورد. به همین منظور عکاسان می‌توانند به کمک مهارت و فنون کسب شده به وسیله‌ی دوره عکاسی، نگاه ویژه‌ی خود را بر تصویر اعمال کنند؛ بدون آن‌که از عنصری خارجی برای نتایج بهتر در کادر خود استفاده کنند.

دوره آموزش عکاسی طبیعت

شرایط لازم برای عکاسی در طبیعت

عکاسی در طبیعت، در عین لذت‌بخشی، می‌تواند دشواری‌‌های خود را به همراه داشته باشد. این شاخه‎ از عکاسی، این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا فارغ از چیدمان و محیطِ از پیش آماده‌شده برای عکاسی، بتوانید لذت ثبت زیبایی‌ها را به دست آورید. شما می‌توانید با گذراندن دوره ، بدون آمادگی قبلی، از نظر امکانات درون‌آتلیه‌ای و بدون صرف هزینه‌های گزاف امکانات نوری، در هنگام روز و با استفاده از امکانات نور طبیعی خورشید مانند خطوط نوری، استفاده از سایه‌ها، ضدنور و… به خلق آثار ویژه‌ای دست بزنید. اولین قدم در این راه، پیدا کردن یک منظره،

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره عکاسی فشن یا مدلینگ

محیط طبیعی و سوژه‌ی طبیعی مناسب است. در قدم بعدی مهم‌ترین عناصر حاضر در این منظره را کشف کنید؛ عناصر کوچکی مثل یک حشره، گل و… و یا عناصری مثل یک کوه یا رودخانه. در مرحله‌ی آخر نیز کادر مناسب را به وسیله‌ی دوربین موردنظر، پیدا کنید. برای این کار سوژه‌ی مدنظر خود را به سه بخش خیالی تقسیم کرده و بخش مناسب را به وسیله‌ی این تقسیم‌بندی انتخاب کنید. در انتخاب کادر، از انتخاب سوژه در مرکز بپرهیزید؛ چراکه غالباً تصاویری خسته‌کننده و تکراری را رقم خواهند زد. نزدیک‌شدن بیش از اندازه به سوژه نیز می‌تواند تجربیات شگفت‌انگیزی را خلق کند.

دوره عکاسی طبیعت

شرکت در دوره آموزش عکاسی

اگر به دنبال کلاس معتبر جهت آموزش عکاسی هستید ،

اگر مدرک بین المللی برای شما حائز اهمیت هست

آیا اساتید حرفه ای عکاسی را می شناسید؟

برای اشنایی بیشتر و شرکت در این دوره از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
عکاسی حرفه ای - عنوان شغل

با ارزوی موفقیت.