دوره آموزش میکاپ آرتیست با مدارک بین‌المللی در مرکز اموزش خانه صنعت و معدن .بهترین اموزشگاه میکاپ در تهران میکاپ  به عنوان یک هنر، جایگاه محبوبی در میان افراد و علاقه‌مندان پیدا کرده است. یک فرد به وسیله‌ی گذراندن دوره میکاپ خلاقیت، مهارت و دقت بالا، می‌تواند در کار خود موفق شود.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش گریم و میکاپ از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

دوره میکاپ آرتیست

میکاپ، هنری هیجان انگیز و پولساز

در دنیای امروز که صنعت مد و فشن به سرعت تغییر می‌کند، به کمک دوره میکاپ سادگی به سرعت جای خود را در میان طرفداران میکاپ پیدا کرده است. دوره میکاپ آرتیست به شما این امکان را می‌دهد که کار خود را از آرایش‌های غلیظ و ایجاد چهره‌های مصنوعی جدا کنید. میکاپ به هنری گفته می‌شود که زیبایی صورت به شکل طبیعی و بدون ایجاد تغییر عمده به نمایش گذاشته شود. به همین دلیل نیز این هنر به ظرافت و مهارت بسیار بالایی نیاز دارد تا نتیجه‌ی ایجاد شده مطلوب باشد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ با متد اروپایی

شما به کمک دوره میکاپ نسبت به ابزار مورد نیاز خود آگاهی پیدا می‌کنید. از طرف دیگر به دلیل تماس مستقیم با پوست، آگاهی از روش‌های محافظت و برخورد با پوست صورت، از اهمیت زیادی برخوردار است. توجه به آنچه در دنیای میکاپ می‌گذرد و به‌روز کردن اطلاعات، عامل بسیار مهمی در انجام این حرفه است. به این ترتیب زمانی که با دوره میکاپ به موفقیت در کار خود برسید، به زودی از تخصص شما آگاه می‌شوند و روزهای پرپولی در انتظار شما است. اگر بتوانید موقیعت شغلی مخصوص به خود را ایجاد کنید نیز در این راه موفق‌تر خواهید بود.

دوره میکاپ آرتیست

توانایی لازم برای یک میکاپ آرتیست موفق

دوره میکاپ به شما می‌آموزد که مانند هر هنر دیگری، خلاقیت و قدرت دید بصری، یکی از شروط اولیه‌ می‌باشد. بعد از گذراندن دوره شما می‌توانید زیبایی‌های طبیعی و درونی صورت هر شخص را کشف و بررسی کرده و از همین زیبایی‌ها برای عملکرد خود استفاده کنید. این کشف باید به گونه‌ای باشد که هر شخص نسبت به نوع پوست، رنگ آن، تناسبات چهره و… آرایش شود و جزئیات از چشم میکاپ آرتیست موفق پنهان نماند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین کلاس تخصصی گریم و میکاپ در تهران با مدرک بین المللی

این فرد باید رنگ‌ها و نحوه‌ی هارمونی و هماهنگی آن بر نقاط صورت را به خوبی بشناسد و کمترین خطا را در کار خود مرتکب شود. همچنین مدیریت زمان نیز یکی از نکاتی است که نیازمندی آن احساس می‌شود. میکاپ آرتیست، تعامل مستقیم با مدل خود دارد، بنابراین رعایت نکات برخورد با مشتری نیز از موارد با اهمیت به شمار می‌آید. او باید به گونه‌ای برخورد کند که مدل احساس راحتی و اطمینان پیدا کند.

دوره میکاپ آرتیست

شرکت در دوره آموزش میکاپ آرتیست با مدارک بین‌المللی

اگر به دنبال مدرک و آموزشگاه معتبر برای آموزش میکاپ هستید …

اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید تا میکاپ را به صورت حرفه ای ادامه دهید و وارد بازار کار شوید …

برای شرکت در کلاس میکاپ و گریم از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با دپارتمان گریم و میکاپ با ما در ارتباط باشید.

موفق باشید.