دوره آموزش میکاپ از مبتدی تا پیشرفته با بهترین اساتید این حرفه همراه با ارائه مدرک بین المللی و معتبر …در طول دوره هنرجویان با انواع تکنیک های میکاپ و آرایشگری اشنا شده و میکاپ را از مبتدی تا پیشرفته آموزش خواهند دید.آموزش میکاپ عروس ، خودآرایی و آموزش کامل صورت به صورت عملی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن .

برای کسب اطلاعات در مورد دوره میکاپ از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش میکاپ

 

یک میکاپ آرتیست موفق چه خصوصیاتی دارد؟

دوره میکاپ فرصت مناسبی برای افراد علاقه مند و خلاق است تا مهارت های خود را در زمینۀ میکاپ تقویت کنند. میکاپ آرتیست ها در زمینۀ آموزش میکاپ و اجرای آن روی صورت خانم ها فعالیت می کنند. برای این که فرد علاقه مند به این حوزه تبدیل به یک میکاپ آرتیست حرفه ای و موفق بشود، باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

  1. باید بتواند به صورت حرفه ای و هنرمندانه با مواد آرایشی کار کند و بعد از این که صورت هر فرد و ویژگی های آن را شناسایی کرد، شروع به گریم و آرایش او بکند.
  2. میکاپ آرتیست موفق کسی است که معجزۀ رنگ ها را بشناسد و بداند که هر ماده و رنگی متناسب چه چهره و صورتی است.
  3. یک ویژگی دیگر که میکاپ آرتیست کسب می کند، قرینه سازی است. این فرد می تواند رنگ های سازگار با پوست و نوع چهرۀ شخص را انتخاب کند.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش میکاپ خودآرایی و متعادل سازی چهره

 

آموزش میکاپ پیشرفته

اصول یک میکاپ خوب جهت ورود به بازار کار حرفه ای

یک اصل مهم در آموزش میکاپ موفق این است که فرد بداند هر بخش از صورت را باید با چه شیوه ای آرایش کند که حتی ایرادهای احتمالی موجود روی بخش های مختلف صورت را نیز محو و پنهان کند.

در ادامه به مهم ترین اصول یک میکاپ خوب خواهیم پرداخت:

  1. نباید چروک های روی صورت را با کرم پودرهای زیاد برجسته تر کنید. باید توجه داشته باشید که استفادۀ بیش از حد از کرم پودرها به جای این که عیوبی مثل چین و چروک یا خال ها را بپوشاند، برجسته ترشان خواهد کرد.
  2. باید بدانید که استفاده از ریمل های ضد آب موجب شکسته شدن مژه ها می شود. اگر دوست دارید مژه های شما پرتر و زیاد به نظر برسد، پیش از زدن ریمل روی محل رویش مژه ها مدادی به رنگ قهوه ای بزنید.
  3. قبل از زدن سایه حتما از پرایمر سایه استفاده کنید. و اگر در دسترستان نبود از کانسیلر استفاده کنید و روی ان را با پودر فیکس ثابت کنید تا سایه پشت چشمتان جمع نشود.
  4. برای پوست های خشک حتما قبل از کرم پودر از مرطوب کننده و اب رسان استفاده کنید.
  5. افرادی که پوستشان خشک است بهتر است قبل از ارایش کردن حتما به پوست خود رسیدگی کنند و برای جلوگیری از دهیتراته شدن ( کم ابی پوست) از بخور های مناسب پوستشان و پاکسازی استفاده کنند. زدن اب رسان در طول روز حتما پیشنهاد می شود.
  6. افرادی که پوستشان خیلی چرب است  قبل از زدن کرم پودر باید  چربی پوست خود را بگیرند و از کرم های مرطوب کننده استفاده نکنند.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزش میکاپ آرتیست با مدارک بین‌المللی

تمامی اصول  بالا و چندین اصول دیگر از پایه تا پیشرفته به هنرجویان این رشته آموزش داده می شود.شما در این مجموعه می توانید بدون هیچ دانشی از دنیای میکاپ ، آموزش دیده و وارد بازار کار حرفه ای شوید.

آموزش میکاپ از مبتدی

ثبت نام کلاس میکاپ و آرایشگری

اگر میخواهید میکاپ آتیست حرفه ای شوید …اگر به مدرک بین المللی برای مهاجرت نیاز دارید… اگر میخواهید کسب و کار خود را در رشته آرایشگری پیشرفته تر ادامه دهید.. و یا به میکاپ عروس که بسیار پردرآمد است به عنوان یک شغل فکر کرده اید ، میتوانید قبل از اغاز این حرفه از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان گریم ،میکاپ و آرایشگری در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت.