دوره آموزش گام به گام طراحی لباس

آموزش طراحی لباس

دوره آموزش گام به گام طراحی لباس با طراحی فیگور اغاز شده در اموزشگاه طراحی لباس در غرب تهران اموزش طراحی لباس از مبتدی تا پیشرفته در بهترین اموزشگاه طراحی لباس با متدهای فوق

حرفه ای کاربردی و تکنیک های متفاوت یادگیری در مرکز اموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان

آموزش گام به گام طراحی لباس

کاربرد شغل طراحی لباس چیست؟

طراحی لباس، یکی از زیرشاخه های رشته هنر می باشد که با تلفیق ذوق و هنر طراح لباس به یک اثر هنری تبدیل می شود. باید دانست که این هنر را بوسیله آموزش گام به گام طراحی لباس آموخت. در نگاه اول شاید این شغل به نظر ساده و راحت باشد اما سختی های خود را دارد و طراح باید ذوق و هنر خود را در این طراحی ادغام کند تا به مردم هدف و مراد خود را انتقال دهد.

برای اینکه تبدیل به یک طراح خبره در زمینه لباس شوید، باید آموزش طراحی لباس را پشت سر بگذارید. کاربرد شغل طراحی لباس در همین کلمه نهفته است؛ یعنی طراحی لباس برای مردم. لباس از موارد بدون حذف زندگی مردم می باشد و با پیشرفت تکنولوژی این امر گسترده تر شده و نیاز به طراح لباس حرفه ای دیده می شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس در ترکیه

آموزش طراحی لباس

مراحل یادگیری طراحی لباس کدامند؟

برای اینکه به یک طراح لباس تبدیل شوید، باید دوره  طراحی لباس را پشت سر بگذارید، اما این دوره آموزش طراحی لباس شامل چه مواردی می شود؟

در ابتدا باید با گونه های متفاوت از جنس های متنوع لباس ها آشنا شوید؛ زیرا هر طرح و الگویی قابل اجرا روی هر جنس پارچه و لباسی نمی باشد.

در مرحله بعد، باید الگو یا تزئینات که توسط طراح پیاده می شود، طراحی شود و مفهوم آن القا شود. در این مرحله باید با تحقیق در دنیای مد و همینطور ارائه ایده های نو و خلاقانه، طرح های مدنظر پیاده شوند. رنگ در طراحی لباس بسیار مهم است و باید در انتخاب آن، بسیار توجه شود.

در مرحله ی بعدی، باید این الگو ها بررسی شوند تا در صورت داشتن مشکل، اصلاح شوند.کلیه مراحل به شما کمک می کند تا به هدف خود برسید و بتوانید یک طراح حرفه ای و کارآزموده شوید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس آموزش طراحی لباس با نرم‌افزار

آموزش گام به گام طراحی لباس

ثبت نام در دوره آموزش گام به گام طراحی لباس

برای اشنایی بیشتر با سرفصل ها و ثبت نام در دوره اموزش گام به گام طراحی لباس از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با دپارتمان طراحی لباس ما ارتباط باشید.

موفق و پیروز باشید.