دوره آموزش یادگیری طراحی مد و لباس ، آموزش طراحی اندام و لباس ، آموزش طراحی لباس روی کاغذ در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن و… تمامی آموزش ها از صفر تا صد و با حضور اساتید حرفه ای و باتجربه در حوزه ی طراحی لباس اجرایی…آموزش طراحی لباس با مدرک بین المللی است و هنرجویان پس از یادگیری میتوانند این رشته را در سطح حرفه ای در بازار کار ادامه دهند.

آموزش طراحی لباس

طراحی لباس از پایه

طراحی لباس موضوعی است که خیلی از افراد علاقه به یادگیری آن دارند و به نوعی جلب و سرگرم کننده هم می باشد. برای شروع قبل از هرچیزی یک طرح را برای خود رسم کنید و آن را به عنوان طرح پایه خود در نظر بگیرید تا بعدها برای طراحی لباس های مختلف خود بتوانید از این طرح پایه خود استفاده کنید.

برای داشتن یک طرح ایده آل تمرین و تکرار بسیار مهم باشد و در کنار این دو مورد باید تمرکز خود را هم بالا ببرید تا کیفیت طرح شما هم بالا برود و باعث پیشرفت شما شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزشی طراحی لباس از صفر تا صد

دوره طراحی لباس

 

پرورش خلاقیت در طراحی لباس

پرورش خلاقیت در طراحی لباس به وسیله شناخت مواد و داشتن توانایی استفاده از آن ها در طراحی انواع لباس صورت می گیرد. اگر می خواهید به طراحی لباس بپردازید، همیشه استفاده از هنرهای تجسمی را انتخاب نکنید، گاهی اوقات با موادی که در اطرافتان وجود دارد و حتی غیر قابل استفاده میباشند، برای اجرای آخر طرح لباس استفاده کرد و نتیجه خوبی هم گرفت.

برای پرورش خلاقیت به آثار هنری نیاز می باشد. در ذهن همه افراد معمولا ایده و فکرهایی برای عملی کردن وجود دارد، اما افرادی که در زمینه هنری فعالیت دارند، ایده های بهتر و قوی تری برای ارائه داشته باشند.هر خلاقیتی نیاز به تمرکز بالا و نگاه کردن مداوم به اطراف برای دستیابی به وسیله ای که در زمینه طراحی کاربرد داشته باشد، دارد. برای طراحی هر لباسی، ابتدا نیاز است به نحوه طراحی آن فکر کرد و سپس با تصور مانکن و میزان شناختی که از مواد اطراف خود پیدا می کنند، به اجرا و طراحی لباس بپردازند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس های طراحی لباس از مقدماتی تا پیشرفته

آموزش یادگیری طراحی لباس

دوره آموزش طراحی مد و لباس

آیا به دنبال آموزشگاهی معتبر در زمینه طراحی لباس هستید ؟ آیا قصد مهاجرت دارید و مدرک طراحی لباس برای شما مهم است ؟ قبل از اغاز این حرفه ی جذاب و پردرامد میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت