دوره آموزش طراحی مد و لباس با حضور اساتید حرفه ای ، آموزش طراحی اندام و لباس ، آموزش طراحی لباس روی کاغذ در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن و… تمامی آموزش ها از صفر تا صد همراه با ارائه مدرک بین المللی  است و همچنین هنرجویان می توانند در پایان دوره وارد بازار کار حرفه ای شوند.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره جامع طراحی لباس از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش طراحی لباس

آموزش طراحی لباس از پایه

طراحی لباس موضوعی است که خیلی از افراد علاقه به یادگیری آن دارند و به نوعی جلب و سرگرم کننده هم می باشد. برای شروع قبل از هرچیزی یک طرح را برای خود رسم کنید و آن را به عنوان طرح پایه خود در نظر بگیرید تا بعدها برای طراحی لباس های مختلف خود بتوانید از این طرح پایه خود استفاده کنید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین روش برای برگزاری کلاس و دوره های آنلاین و مجازی آموزشگاه طراحی لباس

برای داشتن یک طرح ایده آل تمرین و تکرار بسیار مهم باشد و در کنار این دو مورد باید تمرکز خود را هم بالا ببرید تا کیفیت طرح شما هم بالا برود و باعث پیشرفت شما شود.

دوره طراحی لباس

پرورش خلاقیت در طراحی لباس

پرورش خلاقیت در طراحی لباس به وسیله شناخت مواد و داشتن توانایی استفاده از آن ها در طراحی انواع لباس صورت می گیرد. اگر می خواهید به طراحی لباس بپردازید، همیشه استفاده از هنرهای تجسمی را انتخاب نکنید، گاهی اوقات با موادی که در اطرافتان وجود دارد و حتی غیر قابل استفاده میباشند، برای اجرای آخر طرح لباس استفاده کرد و نتیجه خوبی هم گرفت.

برای پرورش خلاقیت به آثار هنری نیاز می باشد. در ذهن همه افراد معمولا ایده و فکرهایی برای عملی کردن وجود دارد، اما افرادی که در زمینه هنری فعالیت دارند، ایده های بهتر و قوی تری برای ارائه داشته باشند.هر خلاقیتی نیاز به تمرکز بالا و نگاه کردن مداوم به اطراف برای دستیابی به وسیله ای که در زمینه طراحی کاربرد داشته باشد، دارد. برای طراحی هر لباسی، ابتدا نیاز است به نحوه طراحی آن فکر کرد و سپس با تصور مانکن و میزان شناختی که از مواد اطراف خود پیدا می کنند، به اجرا و طراحی لباس بپردازند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزشی معتبر برای رشته طراحی لباس از ایده تا اجرا

آموزش یادگیری طراحی لباس

دوره آموزش طراحی مد و لباس

آیا به دنبال آموزشگاهی معتبر در زمینه طراحی لباس هستید ؟ آیا قصد مهاجرت دارید و مدرک طراحی لباس برای شما مهم است ؟ قبل از اغاز این حرفه ی جذاب و پردرامد میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت