دوره جامع عکاسی با دوربین دیجیتال

دوره عکاسی دیجیتال

دوره جامع عکاسی با دوربین دیجیتال به با نکات فنی و به صورت حرفه ای. دوره نورپردازی عکاسی به صورت کامل و قدم به قدم برای فعالیت اجرایی در بازار کار.برگزاری دوره های جامع عکاسی در این مرکز ممکن شده است.

دوره عکاسی دیجیتال

مراحل آموزش عکاسی کدامند؟

دوره عکاسی دیجیتال مختص افرادیست که تمایل دارند عکاسی را به صورت پیشرفته آموزش ببینند.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و روانه شدن اسمارت­فون­ها و گوشی­های همراه دوربین­دار به بازار، هرکسی قادر است با دوربین تلفن همراه خود عکس بگیرد اما نحوه عکس­گرفتن و عکس­برداری بسیار مهم است.
عکاس بودن یک هنر است و استفاده از این هنر نیاز به آموزش دارد. تنها یک عکاس با عبارات و اصطلاحاتی مانند:

  • نوردهی،
  • عمق میدان،
  • فاصله کانونی لنز
  • و تعادل رنگ سفید
  • و….

آشنا است و تنها یک فرد آموزش ­دیده می­تواند نکات ذکر شده را در زمان عکس­برداری رعایت کند. مرکز آموزش خانه صنعت و معدن توانسته است که با برگزاری دوره عکاسی دیجیتال این فرصت را در اختیار علاقه­مندان قرار دهد تا بتوانند هنر عکاسی خود را تقویت کنند و از لحظه لحظه زندگیشان بهترین و زیباترین خاطره­ها را به یادگار بگذارند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزشی جامع عکاسی در تهران

دوره عکاسی دیجیتال

استفاده از دوربین دیجیتال در عکاسی

در گذشته تنها راه عکس­برداری، استفاده از دوربین­های عکاسی چاپی بود.
برای دیدن عکس­ها باید صبر می­کردیم و منتظر می­ماندیم که فیلم داخل دوربین به اتمام برسد تا بتوانیم آن را چاپ کنیم اما امروزه با روی کار آمدن دوربین­های دیجیتالی، می­توانیم عکس خود را بلافاصله بعد از عکس­برداری مشاهده کنیم.

مسلما نحوه استفاده از دوربین­های عکاسی دیجیتالی با دوربین­های معمولی گوشی­ همراه بسیار متفاوت است، کیفیت عکس گرفته شده توسط این دو نوع دوربین کاملا فرق داشته و در نتیجه نمی­­توان آنها را با یکدیگر مقایسه کرد

دانش­آموختگان با گذراندن دوره عکاسی دیجیتال می­توانند علاوه بر آشنا شدن با نحوه کارکرد دوربین، مباحثی مانند کنترل وضوح تصویر، شاتر، تئوری رنگ و درجه حرارت رنگی نور،روش­های نورسنجی، فیلتر­ها و نحوه کارکرد آنها و همچنین برخی موارد دیگر را فرا گیرند و علاوه بر­ آن در دوره عکاسی دیجیتال قادر خواهند بود که با ژانر­های مختلف حرفه عکاسی آشنا شوند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره حرفه ای و پولساز عکاسی

ثبت نام در دوره عکاسی دیجیتال

برای اشنایی بیشتر و ثبت نام در دوره های عکاسی دیجیتال از طریق واتس آپ یا شماره سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ارتباط بگیرید.

با آرزوی موفقیت