برترین آموزشگاه عکاسی آنلاین و حضوری  به صورت حرفه ای. دوره نورپردازی عکاسی به صورت کامل و قدم به قدم برای فعالیت اجرایی در بازار کار.هنرجویان پس از اتمام دوره می توانند با داشتن مدرک بین المللی و به صورت حرفه ای وارد بازار کار شوند .در ادامه با ما همراه باشید تا به جزئیات این رشته بپردازیم

برای کسب اطلاعات در مورد دوره عکاسی آنلاین و حضوری از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

دوره عکاسی دیجیتال

مراحل آموزش عکاسی کدامند؟

دوره عکاسی دیجیتال مختص افرادیست که تمایل دارند عکاسی را به صورت پیشرفته آموزش ببینند.امروزه با پیشرفت تکنولوژی و روانه شدن اسمارت­فون­ها و گوشی­های همراه دوربین­دار به بازار، هرکسی قادر است با دوربین تلفن همراه خود عکس بگیرد اما نحوه عکس­گرفتن و عکس­برداری بسیار مهم است.
عکاس بودن یک هنر است و استفاده از این هنر نیاز به آموزش دارد. تنها یک عکاس با عبارات و اصطلاحاتی مانند:

  • نوردهی،
  • عمق میدان،
  • فاصله کانونی لنز
  • و تعادل رنگ سفید
  • و….
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین و جامع ترین کلاس عکاسی با آموزش استاندارد و معتبر

آشنا است و تنها یک فرد آموزش ­دیده می­تواند نکات ذکر شده را در زمان عکس­برداری رعایت کند. مرکز آموزش خانه صنعت و معدن توانسته است که با برگزاری دوره عکاسی دیجیتال این فرصت را در اختیار علاقه­ مندان قرار دهد تا بتوانند هنر عکاسی خود را تقویت کنند و از لحظه لحظه زندگیشان بهترین و زیباترین خاطره ­ها را به یادگار بگذارند.

دوره عکاسی دیجیتال

استفاده از دوربین دیجیتال در عکاسی

در گذشته تنها راه عکس­برداری، استفاده از دوربین­های عکاسی چاپی بود.
برای دیدن عکس­ها باید صبر می­کردیم و منتظر می­ماندیم که فیلم داخل دوربین به اتمام برسد تا بتوانیم آن را چاپ کنیم اما امروزه با روی کار آمدن دوربین­های دیجیتالی، می­توانیم عکس خود را بلافاصله بعد از عکس­برداری مشاهده کنیم.

مسلما نحوه استفاده از دوربین­های عکاسی دیجیتالی با دوربین­های معمولی گوشی­ همراه بسیار متفاوت است، کیفیت عکس گرفته شده توسط این دو نوع دوربین کاملا فرق داشته و در نتیجه نمی­­توان آنها را با یکدیگر مقایسه کرد

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین دوره آموزش جامع عکاسی در تهران

دانش­ آموختگان با گذراندن دوره عکاسی دیجیتال می­توانند علاوه بر آشنا شدن با نحوه کارکرد دوربین، مباحثی مانند کنترل وضوح تصویر، شاتر، تئوری رنگ و درجه حرارت رنگی نور،روش­های نورسنجی، فیلتر­ها و نحوه کارکرد آنها و همچنین برخی موارد دیگر را فرا گیرند و علاوه بر­ آن در دوره عکاسی دیجیتال قادر خواهند بود که با ژانر­های مختلف حرفه عکاسی آشنا شوند.

دوره های عکاسی

ثبت نام در دوره عکاسی جامع

برای اشنایی بیشتر و ثبت نام در دوره های عکاسی از طریق واتس آپ یا شماره سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت