برترین دوره عکاسی حرفه ای جهت ورود به بازار کار در بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران…دوره جامع عکاسی  همراه با مدرک بین المللی ، با کادر آموزشی مجرب، اساتید مسلط و کار آمد در زمینه عکاسی…در پایان دوره آموزش عکاسی به هنرجویان گواهی پایان دوره آموزشی عکاسی داده خواهد شد و میتوانند در دنیای حرفه ای عکاسی مشغول به کار شوند.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره عکاسی حضوری و آنلاین از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

دوره حرفه ای عکاسی

پیشرفت دنیای عکاسی از گذشته تا به حال

رشته عکاسی یکی از رشته های هنری است که در سال ۱۸۳۰ اختراع شد و سال ها بعد به رسمیت شناخته شد. امروزه این رشته به عنوان یک سرگرمی و صنعت بزرگ رو به رشد است. نام تاریک خانه را همراه با عکاسی قدیم شنیده اید، تاریکخانه یک فضای تاریک و بسته بود که در یک سمت آن یک سوراخ کوچک وجود داشت.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
جامع ترین و برترین کلاس عکاسی آنلاین و حضوری

اندازه این سوراخ باید کوچک باشد تا دوربین بتواند درست عمل کند. عکس زمانی که نور از سوراخ کوچک وارد می شود، روی دیوار جعبه ایجاد می شود. مراحل مختلفی تا کنون طی شد تا  عکاسی مدرن امروزه بوجود بیاید. به عنوان مثال کلیشه چاپ برای ایجاد عکس استفاده می شد  برای ثبت عکس پانزده دقیقه زمان می برد، سپس صفحات مرطوب وارد حرفه عکاسی شد و برای تولید عکس صرفا به دو یا سه ثانیه نوردهی نیاز داشتند. با آمدن صفحات خشک به عرصه عکاسی چهش بزرگی در این حرفه ایجاد شد و تا کنون افراد زیادی برای رساندن عکاسی به این جایگاه تلاش کرده اند.

 

دوره عکاسی

عکاسی دیجیتال و آنالوگ و تفاوت های آن ها

هر کس در گذشته و با دور بین های آنالوگ عکس گرفته باشد، می داند که تعداد عکس هایی که گرفته می شد محدود بود، در واقع یک حلقه فیلم را داخل دوربین می گذاشتند که تعداد عکس ها متناسب با فیلم عکاسی بود. از مشکلات دیگر دوربین های آنالوگ این بود که اگر عکسی خراب می شد دیگر جای برگشت نداشت و اصلاح نمی شد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین آموزشگاه عکاسی آنلاین و حضوری

از مزیت های عکاسی آنالوگ امنیت بالای نگهداری آنها می باشد که در دیجیتال این امر امکان پذیر نیست. حتی دوربین های دیجیتال نیز بسیار حساس تر از دوربین های آنالوگ می باشند. از نظر قیمت نیز دوربین و فیلم بسیار ارزانتر از دوربین دیجیتال است.

ظهور و چاپ فیلم از مهم ترین اختلاف بین این دوگونه عکاسی است که در قدیم عکاسان تاریکخانه را تجربه می کردند که می توان گفت از شیرین ترین بخش کار عکاسی بود که امروزه با ورود دیجیتال این بخش حذف شده است. هر آنچه را در مورد عکاسی قدیم و مدرن نیاز دارید می توانید بیاموزید.

 

دوره پولساز عکاسی

دوره آموزش عکاسی از مقدماتی تا پشرفته

اگر می خواهید رشته عکاسی را به صورت حرفه ای ادامه دهید ؟

اگر به کسب درآمد از رشته عکاسی فکر کرده اید ؟

اگر به دنبال دوره های کوتاه مدت برای یادگیری سریع در این رشته و جذب در بازار کار هستید و یا قصد ادامه کار حرفه ای در خارج از کشور را دارید ؟

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره تخصصی عکاسی تبلیغاتی و صنعتی از مبتدی تا پیشرفته

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه قبل از ثبت نام شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت.