دوره طراحی لباس مقدماتی تا پیشرفته

دوره طراحی لباس پیشرفته

دوره طراحی لباس مقدماتی تا پیشرفته در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ، آموزش طراحی لباس با مدک بین المللی.آموزش ها از صفر تا صد است که از ابتدا با نحوه فیگور کشیدن آشنا می شوید. و با رنگ شناسی ادامه پیدا میکند و …آموزش ها به گونه ای است که افراد هم می توانند این حرفه را به صورت هنری شخصی آن را ادامه دهند و هم به صورت حرفه ای وارد بازار کار شوند.

دوره طراحی لباس

طراحی فیگور اولین گام یادگیری طراحی لباس

طراحی فیگور افراد در حالات مختلف به عنوان اولین گام در دوره طراحی لباس مقدماتی شناخته می‌شود. هنرجو با شرکت در دوره طراحی لباس خواهد توانست تا فیگورهای اطراف خود و همچنین فیگور‌های فرضی موجود در ذهن خود را با در نظر گرفتن نسبت تناسب درست میان اجزای مختف و همچنین توجه به وضعیت ماهیچه‌ها و استخوان‌‌بندی بدن، وضعیت شانه، حالت لگن و فرم کلی بدن طراحی و مدل نماید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
برترین آموزشگاه طراحی لباس شب حضوری و آنلاین

شخص هنرجو با فراگیری نکات گفته شده در دوره طراحی لباس و انجام تمرینات بسیار، طراحی فیگور را بطور حرفه‌ای فرا می‌گیرد. طراح بایستی بتواند لباس طراحی شده را به بهترین شیوه ممکن و همچنین در فیگور‌های مختلف ارائه کند که این موضوع اهمیت فراگیری طراحی فیگور را نشان می‌دهد. در مواردی ارائه لباس طراحی شده -هرچند زیبا- در فیگور‌های نامناسب باعث عدم پذیرش طرح از سوی خریدار می‌گردد که این خود اهمیت طراحی مناسب فیگور را بیش از پیش برجسته می‌کند.

دوره طراحی لباس مقدماتی

با خصوصیات یک طراح آشنا شویم

هنرجو بایستی برای تبدیل شدن به یک طراح لباس موفق مواردی را مد نظر قرار دهد که در ادامه به بیان آن‌ها پرداخته شده است.

  • هنرجو بایستی ابتدا با شرکت در دوره طراحی لباس به فراگیری اصول اولیه و مبانی طراحی لباس بپردازد. به بیان دیگر، شرط تبدیل شدن به یک طراح حرفه‌ای فراگیری اصول اولیه طراحی لباس می‌باشد.
  • فرد به فراگیری تاریخچه طراحی لباس، انواع پارچه‌ها و بافت، روانشناسی رنگ‌ها و اصول ترکیب رنگ‌ها، اصول ست کردن لباس‌ها با یکدیگر و ارتباط سلایق مختلف با نوع طراحی خواهد پرداخت که در تبدیل شدن هنرجو به یک طراح موفق نقش بسزایی دارد.
  • هنرجو بایستی همواره طرح‌های موجود در بازار و همچنین طرح‌های جدید را مورد بررسی قرار دهد و در ذهن خود انواع حالات ممکن جهت تغییر آن‌ها و خلق طرحی جدید را متصور شود. این کار به تقویت قدرت ایده‌پردازی شخص کمک می‌کند.
  • فرد بایستی در مسیر تبدیل شدن به یک طراح حرفه‌ای و حتی پس از آن، کاملاً صبور باشد. در بسیاری مواقع روند طراحی لباس و بازخوردگیری و طراحی مجدد آن زمانبر است.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزش طراحی لباس از مقدماتی تا پیشرفته

دوره طراحی لباس پیشرفته

دوره های آموزش طراحی لباس

آیا از رشته طراحی لباس نمیدانید ؟ آیا میخواهید هنری را یاد بگیرید و وارد بازار کار شوید ؟ آیا قصد مهاجرت دارید و مدرک بین المللی برای شما مهم است ؟ شما میتوانید قبل از شروع این حرفه  از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.

موفق و پیروز باشید.