دوره طراحی مد و لباس با مدارک بین المللی در تهران

دوره طراحی لباس تهران

دوره­ طراحی مد و لباس با مدارک بین المللی در تهران در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن.اینکه چگونه طراح مد شویم و چگونه کسب درامد از طراحی لباس داشته باشیم را آموزش میبینیم….شما یاد خواهید گرفت که طراحی لباس را از کجا شروع کنید و چگونه وارد بازار کار شوید.

طراحی مد و لباس

طراحی لباس برای افراد معروف:

طراحی مد و لباس برای افراد معروف یا به عبارتی سلبریتی ها دارای مشخصه های مخصوص به خود می باشد. این افراد در مراسمات ویژه­ای مانند فرش قرمز لباس های خاصی را به تن می کنند، زیرا به خاطر ماهیت کاریشان باید بهتر از هر زمان دیگری به چشم بیایند. به عنوان مثال یکی از نکاتی که برای زنان سلبریتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است این است که ظاهر هیچ زنی نباید به دیگری شباهت داشته باشد.

به عبارتی طراحی مد و لباس آنها باید به گونه ای باشد که هر کسی که نظاره گر آنها است، آرزو کند در جایگاه آنها قرار بگیرد. بر این اساس طراحی لباس هر شخص با توجه به روحیات و کاراکترش مستلزم برنامه ریزی دقیق، هماهنگی و نوعی ارتباط شخصی بین مدل و طراح می باشد. گاهی تمام پروژه ی طراحی لباس با فکر طراح پیش می رود و در مواقعی نیز کاملا به صورت مشارکتی با مدل مورد نظر انجام می گیرد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
جامع ترین دوره فشرده آموزش طراحی لباس

دوره طراحی لباس

انواع دوخت های تزئینی در طراحی لباس

یادگیری انواع دوخت های تزئینی نه تنها فعالیتی سرگرم کننده و در عین حال آرامش بخش است، بلکه راهی آسان برای خلق یک اثر هنری با استفاده از پارچه و نخ می باشد.

شروع کار دستی دوخت های تزئینی در طراحی لباس و مد ممکن است در ابتدا کمی ترسناک به نظر برسد، اما بیشتر الگوها تنها به چند دوخت اساسی نیاز دارند که به راحتی قابل آموزش هستند. اگر در این کار بسیار مبتدی نیز باشید، یادگیری چندین الگوی اصلی زمینه ی خوبی را برای کارهای آینده­ی شما فراهم می کند، به گونه ای که شما برای مقابله با هر پروژه­ی گلدوزی که به دستتان می­رسد، آماده خواهید بود. استفاده از انواع دوخت های تزئینی کاربرد فراوانی در طراحی مد و لباس ، تابلوهای تزئینی، تزئین کوسن، چرم و … دارد.

دوره طراحی لباس تهراندوره طراحی مد و لباس

آیا به دنبال آموزشگاه معتبر برای آموزش طراحی لباس هستید ؟ آیا به دنبال مهاجرت با مدرک بین المللی هستید ؟ آیا میخواهید به صورت حرفه ای در حوزه طراحی لباس فعالیت کنید ؟ شما می توانید قبل از اغاز این حرفه ی لذت بخش برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزش کوتاه مدت و سریع طراحی لباس

با آرزوی موفقیت.