جامع ترین دوره فشرده آموزش طراحی لباس در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن، آموزش طراحی لباس با مدرک بین المللی.این دوره شامل سرفصل دوره طراحی لباس از مقدماتی تا پیشرفته به صورت کامل…برگزاری این دوره مناسب افرادی نیز هست که قصد مهاجرت دارند.و یا می خواهد داخل کشور کسب و کار خود را داشته باشند.

آموزش طراحی لباس

طراحی لباس یک شغل حرفه ای یا یک هنر شخصی ؟

نقش طراحان لباس در دنیای امروز کتمان ناپذیر است. با یک دوره آموزش طراحی لباس فشرده می توانید وارد دنیای طراحی لباس شده و با خلاقیت و ایده های خود نام و نشانی به دست بیاورید. بسیاری از شغل ها در طول تاریخ به وجود آمده اند و از میان رفته اند، اما طراحی لباس نه تنها از میان نخواهد رفت، بلکه در دنیای امروز به جایگاه ویژه ای دست یافته است.

پس از گذراندن یک دوره طراحی لباس  و مدتی فعالیت به عنوان کارآموز به احتمال بسیار قوی در همان مرکزی که به کارآموزی پرداخته اید جذب خواهید شد یا می توانید راهی را خودتان شروع کنید که پله های ترقی آن هیچ محدودیتی ندارد. ذره ای برای دیدن آموزش تردید نکنید، چرا که یک یک هنر است، یک هنر فاخر بنابراین می توانید با کار، تلاش و ایده های خلاقانه خود به حدی از پیشرفت دست پیدا کنید که نام شما زبانزد افراد بسیاری در جهان شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین و جامع ترین کلاس آموزش طراحی لباس از مبتدی تا پیشرفته

در دنیای امروزی چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور می توانید این رشته پردرامد را به صورت حرفه ای ادامه دهید.با دیدن اموزش اصولی می توانید از صفر اغاز کرده و ایده های خود را اجرایی کنید.

دوره طراحی لباس

 

برای کسب اطلاعات در مورد دوره جامع طراحی لباس از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

 

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

امروزه بازار کار در رشته طراحی لباس چگونه است ؟

با پیشرفت تکنولوژی دیگر هیچ مانعی بر سر راه شما وجود ندارد. با استفاده از اینترنت، وبلاگ، وبسایت و شبکه های اجتماعی می توانید بدون محدودیت مکانی و زمانی با کمترین هزینه مشتریان خود را جذب نمایید. مد در دنیای امروز جایگاه ویژه ای دارد و مردم برای استایلشان هزینه می کنند، پی گیر مد می شوند و هرسال به دنبال برترین مدل های لباس هستند؛ چیزی که شاید در گذشته تا این حد مورد توجه نبود. ترکیب یک وبسایت یا وبلاگ با فعالیت در شبکه اجتماعی می تواند بسیار برای شما سود آفرین باشد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس از پایه تا پیشرفته

اکثر شرکت ها دارای وبسایت هستند و لینک شبکه های اجتماعیشان نیز در وبسایت به چشم می خورد. برای شروع حتی می توانید از وبسایت صرف نظر کرده و تنها از طریق شبکه های اجتماعی چون اینستاگرام با کمترین هزینه به بازاریابی محصولات خود بپردازید. پس از گذراندن دوره ی  طراحی لباس  قادر خواهید بود تا دنیایی را بسازید که با طرح ها و نقش و نگار های شما زیبا خواهد شد.

کسانی که طراحی لباس را آموزش می بینند می توانند علاوه بر فعالیت در حوزه ی مد و مزون شخصی ، در حوزه آموزشی نیز فعالیت کنند.آموزش هایی از جمله مبانی و طراحی فیگور ، رنگ شناسی و استایلینگ ، آموزش انواع جنسیت سازی ها روی کاغذ و …

آموزش طراحی لباس فشرده

دوره فشرده طراحی لباس

اگر به دنبال دوره های کوتاه مدت برای آموزش رشته طراحی لباس جامع هستید و قصد مهاجرت دارید می توانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان  انجمن طراحی لباس ما در ارتباط باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس با متد جدید2020

موفق و  پیروز باشید.