دوره آموزش عکاسی مدلینگ با ارائه مدرک معتبر و بین المللی. آموزش کامل و اصولی کلیه قواعد عکاسی مدلینگ در آتلیه های مجهز.آموزش ژست های عکاسی مدلینگ و فرمالیته.آموزش ها از مقدماتی تا پیشرفته و به صورت جامع برگزار می گردد.اگر میخواهید در دوره های کوتاه مدت عکاسی شرکت کنید در ادامه با ما همراه باشید.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره عکاسی آنلاین و حضوری از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

عکاسی مدلینگ

 

منظور از عکاسی مدلینگ چیست؟

با نگاهی ساده به یکی از شماره های مجله ووگ، می توان به نقش مهم و اساسی دوره عکاسی مدلینگ و یادگیری حرفه ای آن واقف شد.

عکاسی مدلینگ در زبان ساده ابزاری است که یک طراح به کمک آن می تواند اثر خود را  در معرض دید مخاطبان قرار دهد. به عبارت دیگر درصد دیده شدن یک طرح حرفه ای بدون دخالت عکاسی مدلینگ، تقریبا نزدیک به صفر است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
برترین دوره آموزش عکاسی تبلیغاتی و صنعتی از صفر تا صد

در حال حاضر میتوان عکاسی مدلینگ را یکی از پولسازترین شاخه های عکاسی دانست که طرح های ارائه شده توسط طراحان و برندهای گوناگون با استفاده از مدل های انسانی عکس برداری شده و برای استفاده های تبلیغاتی عرضه خواهد شد.

عکاسی مدلینگ

توانایی های لازم برای یک عکاس مدلینگ

دوره عکاسی مدلینگ میتواند توانایی لازم برای مواجهه با چالش های این شغل را در شما ایجاد کند. در ادامه این توانایی ها را با هم بررسی می کنیم.

۱- اعتماد به نفس، بی شک مهم ترین ویژگی یک عکاس مدلینگ حرفه ای است. شما باید توانایی بیان واضح خواسته ها، هدایت و جلب اعتماد مدل برای راحتی در مقابل لنز دوربین را داشته باشید.

۲- استفاده از وسایل مدرن می تواند تاثیر بسزایی در کیفیت عکس های ثبت شده داشته باشد.

۳- مجلات و اخبار مد را به دقت رصد کنید، با این حال به یاد داشته باشید میان الهام گرفتن و کپی کردن مرز باریکی است که با تخطی از آن به ورطه نابودی کشیده می شوید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
سرفصل بهترین دوره عکاسی ویژه ورود به بازار کار

آموزشگاه عکاسی

ثبت نام در دوره عکاسی

اگر به دنبال دوره های کوتاه مدت عکاسی هستید ، و می خواهید وارد بازار کار حرفه ای این رشته شوید

برای آشنایی بیشتر با حرفه عکاسی قبل از ثبت نام از طریق واتس آپ یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.