دوره قدم به قدم عکاسی مدلینگ

عکاسی مدلینگ

دوره قدم به قدم عکاسی مدلینگ به همراه مدارک معتبر و بین المللی. آموزش کامل و اصولی کلیه قواعد عکاسی مدلینگ در آتلیه های مجهز.آموزش ژشت های عکاسی مدلینگ و فرمالیته.

عکاسی مدلینگ

با پیشرفت صنعت مد و رقابتی شدن فضا، همکاری با عکاسان حرفه ای برای مطرح ترین برندهای دنیا اهمیت بسیاری دارد؛ بنابراین شرکت در دوره عکاسی مدلینگ و یادگیری اصول و قواعد آن برای علاقه مندان این شاخه ی پر زرق و برق عکاسی، امری ضروری است. در ادامه به دو پرسش مهم در زمینه ی عکاسی مدلینگ پاسخ خواهیم داد.

 

منظور از عکاسی مدلینگ چیست؟

با نگاهی ساده به یکی از شماره های مجله ووگ، می توان به نقش مهم و اساسی دوره عکاسی مدلینگ و یادگیری حرفه ای آن واقف شد.

عکاسی مدلینگ در زبان ساده ابزاری است که یک طراح به کمک آن می تواند اثر خود را  در معرض دید مخاطبان قرار دهد. به عبارت دیگر درصد دیده شدن یک طرح حرفه ای بدون دخالت عکاسی مدلینگ، تقریبا نزدیک به صفر است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ثبت نام برای دوره آموزش جامع عکاسی

در حال حاضر میتوان عکاسی مدلینگ را یکی از پولسازترین شاخه های عکاسی دانست که طرح های ارائه شده توسط طراحان و برندهای گوناگون با استفاده از مدل های انسانی عکس برداری شده و برای استفاده های تبلیغاتی عرضه خواهد شد.

عکاسی مدلینگ

توانایی های لازم برای یک عکاس مدلینگ

دوره عکاسی مدلینگ میتواند توانایی لازم برای مواجهه با چالش های این شغل را در شما ایجاد کند. در ادامه این توانایی ها را با هم بررسی می کنیم.

 

۱- اعتماد به نفس، بی شک مهم ترین ویژگی یک عکاس مدلینگ حرفه ای است. شما باید توانایی بیان واضح خواسته ها، هدایت و جلب اعتماد مدل برای راحتی در مقابل لنز دوربین را داشته باشید.

۲- استفاده از وسایل مدرن می تواند تاثیر بسزایی در کیفیت عکس های ثبت شده داشته باشد.

۳- مجلات و اخبار مد را به دقت رصد کنید، با این حال به یاد داشته باشید میان الهام گرفتن و کپی کردن مرز باریکی است که با تخطی از آن به ورطه نابودی کشیده می شوید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزشی عکاسی با مدارک بین المللی

ثبت نام و شرکت در دوره عکاسی مدلینگ:

برای آشنایی بیشتر با حرفه عکاسی مدلینگ قبل از ثبت نام از طریق واتس آپ یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.