دوره نورپردازی indoor و  outdoor در عکاسی با ارائه مدرک بین المللی ، دوره جامع عکاسی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن.گذراندن این دوره کمک می کند تا شناخت بهتری از ماهیت نور، منابع نوری گوناگون، کنترل و ترکیب منابع نور، نورسنجی، سیستم های نورخوانی از صحنه، نورپردازی در داخل و خارج استودیو و همچنین تکنیک های ساده ی نورپردازی داشته باشید.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره عکاسی آنلاین و حضوری از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

دوره نورپردازی عکاسی

نورپردازی نشان دهنده هنر یک عکاس

نور پردازی امری است که به فضا و تصویر جلوه می دهد. قبل از اینکه حرفه عکاسی را شروع کنید لازم است مباحث نور پردازی آشنا باشید. به همین منظور دوره نورپردازی عکاسی را جدی بگیرید. نور پردازی به ترکیب بندی نما در تصویر کمک می کند. به این صورت که بخش های مشخصی را روشن تر و تیره تر می کند. نور پردازی سبب می شود روی حسی که از تصویر دریافت می کنیم تاثیر می گذارد. به همین منظور در هنر عکاسی بخش نور پردازی بسیار مهم است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
جامع ترین دوره عکاسی حرفه ای آنلاین و حضوری

این امر کمک می کند بافت تصویر به خوبی به نمایش در بیاید. یک راه بدست آوردن نور مناسب در طول روز به کمک نور خورشید است. اما زمانبندی مناسب در نور دریافتی مهم است. تا سوژه تاثیر مناسب را در عکاسی جلب کند. همچنین زاویه و مسیری که نور دریافت می کند نیز مهم است. مزایا نور خورشید در طیف کامل رنگی آن است.

دوره عکاسی

۴ مورد نورپردازی در عکاسی

پس از گذراندن دوره نورپردازی عکاسی با چهار نوع نورپردازی در عکاسی آشنا می شوید.

  • نور پردازی یک طرفه، این نوع نور پردازی به صورتی است که نور از یک طرف وارد می شود و طرف دیگر سوژه در سایه قرار دارد.
  • نور پردازی حلقه ای، با ایجاد سایه ای کوچک روی سوژه قرار میگیرد. منبع نور باید کمی بالا تر از بینی در صورت سوژه باشد. همچنین حدود ۳۰ تا ۴۵ درجه زاویه قرار گیری دوربین است.
  • نور پردازی رامبراند، یک نوع مثلث نوری روی صورت قرار دارد. به این گونه که سایه روی بینی و گونه در تماس است. این نوع نور پردازی بسیار بیشتر از یک طرفه حس را به بیننده القا می کند.
  • نور پردازی پروانه ای، به این صورت که یک سایه زیر بینی ایجاد می شود. این کار با قرار گیری منبع نور در بالای دوربین و پشت دوربین انجام می پذیرد. در این روش سوژه را می توان مسن تر نشان داد. که اهمیت نور پردازی در این مسئله مشهود است.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش ترفندهای طلایی نورپردازی فضای باز در عکاسی

نورپردازی در عکاسی

ثبت نام در دوره عکاسی

آیا به دنبال آموزشگاه معتبر برای آموزش عکاسی هستید ؟

آیا قصد مهاجرت دارید و می خواهید حرفه ی عکاسی را در خارج از کشور ادامه دهید ؟

آیا میخواهید آتلیه حرفه ای عکاسی داشته باشید ؟ قبل از اغاز این حرفه ی پردرامد میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

موفق و پیروز باشید.