جامع ترین دوره آرایشگری زنانه با مدرک بین المللی مورد تایید UKAS انگلستان و آموزش رشته های تخصصی آرایشگری و هزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…اگر بخواهید رشته گریم و آرایشگری را به صورت حرفه ای ادامه دهید نیاز دارید که از استادان حرفه ای و مجرب کمک بگیرید.در این مرکز این امکان فراهم شده است .

دوره های آرایشگری زنانه

چند رشته دانشگاهی در حوزه گریم و میکاپ و آرایشگری زنانه وجود دارد؟

دوره های آرایشگری زنانه در دانشگاه ها در سه گرایش گریم ماسک ، گریم آرایشگری و گریم چهره تدریس می گردد این دوره ها در دانشگاه ها در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برگزار می گردد که البته در دانشگاه های باسطح آماتور در ایران برگزار می گردد، پیشنهاد ما به شما با توجه به اینکه زمان زیادی را در دانشگاه بایستی اتلاف نمایید تا مدرک این رشته را دریافت نمایید و همچنین سرفصل های تاریخ گذشته این رشته را طی مدت چهار سال پاس نمایید این است که دوره های آموزش اجرایی این رشته را در هر سه گرایش دانشگاهی ذکر شده با استانداردهای روز ۲۰۱۹ در بازه زمانی ۶ ماه بگذرانید و هر چه سریعتر کسب و کار پر درآمد خود را راه اندازی نمایید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش آرایش و میکاپ با لباس آبی

دوره های آرایشگری زنانه

استاندارد بین المللی آموزش گریم و میکاپ چیست؟

یکی از مواردی که در دوره های آرایشگری زنانه به کارآزموان آموزش داده می شود تفاوت گریم و میکاپ می باشد. در واقع در گریم یا علم طراحی صورت شخصیت پردازی و زیباسازی به کمک عواملی که خود را نشان ندهد امکان پذیر است، این در حالی است که آرایش  و میکاپ بر روی فرم ها تاکید نکرده  و تنها به چهره شخص رنگ می افزاید. در استانداردهای بین المللی گریم برخلاف آرایش بدون رنگ بوده  و تنها با سایه روشن اقدام به تعادل سازی جهره می کند.  طبق این استانداردها در گریم یک آرایشگر حرفه ای نمی تواند تمام عیب های صورت را از بین ببرد بلکه یک خطای دید را به وجود می آورد که ایرادهای صورت دیده نشوند.

دوره های آرایشگری زنانه

مدرک معتبر آرایشگری برای مهاجرت

سوال اکثر افرادی که به آموزشگاه ما مراجعه میکنند این است که آیا میتوانم با مدرک آرایشگری در خارج از کشور به فعالیت حرفه ای ادامه دهم ؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اگر دورهای میکاپ و آرایشگری را کامل گذرانده اید بله میتوانید وارد بازار کار حرفه ای این رشته در داخل و خارج از کشور شوید.رکن اصلی در این رشته این است که هنرجو باید به تمرینات پی در پی بپردازد.در دنیای امروزی مد و میکاپ که هر روز متغیر است باید افراد خود را با تغییرها تطابق دهند تا بتوانند موفق تر باشند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش قدم به قدم آرایش و میکاپ

برای اینکه بتوانید در خارج از کشور موفق باشید باید با استانداردهای روز دنیای میکاپ ، گریم و آرایشگری اشنا باشید.بهتر است بدانید که این رشته در همه جای دنیا از درامد بسیار بالایی برخوردار است بسته به اینکه در کدام بخش از رشته ی میکاپ فعالیت میکنید درامدها متفاوت است .فقط به یاد داشته باشید که دانستن زبان انگلیسی مهمترین رکن شروع این کار است. و در مرحله بعد باید البوم و یا نمونه کارهای خود را اماده کرده و ارائه دهید.

دوره آرایشگری

دوره های آرایشگری زنانه با مدرک بین المللی

اگر به دنبال مدرک معتبر و آموزشگاه معتبر برای مهاجرت هستید و یا قصد ورود به بازار کار حرفه ای در داخل کشور را دارید …جهت شرکت در کلاس های آموزشی میکاپ ۲۰۲۰ با ارائه مدارک مورد تایید اتحادیه اروپا در ساعات اداری از طریق شماره های ذیل با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.