دوره های حرفه ای میکاپ با مدارک بین المللی

دوره های حرفه ای میکاپ با مدارک بین المللی و اساتید مجرب در شعبه تهران.دوره های گریم حرفه ای در آموزشگاه میکاپ و آرایشگری با متد جدید و شیوه اجرایی برای ورود به بازار کار.
دوره های حرفه ای میکاپ

راجب حرفه میکاپ آرتیستی بیشتر بدانید

میکاپ آرتیست به کسی گفته میشود که دوره های حرفه ای میکاپ را گذرانده باشد و با شناخت کافی انواع صورت زن و مرد و همچنین جنس پوستشان بتواند آن ها را به گونه ای آرایش کند که زیبایی های چهره را به خوبی با استفاده از مواد آرایشی نمایش دهد.

یک میکاپ آرتیست باید بداند که چگونه و با چه مواد آرایشی پوست را میتواند شاداب و جذاب کند.

یک میکاپ ارتیست واقعی باید به گونه ای خودش را آرایش کند که کسی آرایش را مورد خطاب قرار ندهد بلکه بگوید “چه چهره زیبایی!”.

دوره های حرفه ای میکاپ

 

برای یک میکاپ حرفه ای چه توانایی هایی لازم است؟

 

اگر قصد دارید که به یک میکاپ حرفه ای تبدیل شوید،باید اول از هر چیزی علاقه به آن کار داشته باشید و پس از آن دوره های حرفه ای میکاپ را بگذارنید.

تسلط و تمرکز،باعث میشود که مشتری از کار شما بیشتر لذت ببرد.

یک میکاپ کار حرفه ای،باید با استفاده از خلاقیت های خودش و محبوب بودن آرایش های جامعه بتواند به گونه ای مشتریانش را آرایش کند که همه به دنبال آرایشگر آن شخص باشند!.

از این جهت شما باید بتوانید پوست را آماده سازی کنید،عیب های صورت را شناسایی کنید،ابروها را بتوانید متعادل سازی کنید،بتوانید قسمت های حساس را هایلایت کنید،چشم ها و لب ها را به صورت جذاب آرایش کنید.

آشنایی بیشتر با دوره های حرفه ای گریم و میکاپ:

حتما هدف شما آموزش سریع و مقرون به صرفه در این رشته است.

برای آغاز این حرفه پولساز عجله نکنید.قبل از هر اقدامی جهت آشنایی بهتر با سرفصل ها و سیلابس بین المللی این رشته از راهنمایی کارشناسان دپارتمان گریم  میکاپ خانه صنعت و معدن استفاده کنید.