حرفه ای ترین دوره میکاپ با مدارک بین المللی و اساتید مجرب در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن .دوره های گریم حرفه ای در آموزشگاه میکاپ و آرایشگری با متد جدید و شیوه اجرایی برای ورود به بازار کار.افراد پس از اتمام دوره هنرجویان برای شروع کار حرفه ای اماده میشوند و یا کسانی هستند که این رشته را به صورت هنری شخصی ادامه می دهند.

دوره های حرفه ای میکاپ

راجع به حرفه میکاپ آرتیستی بیشتر بدانید

میکاپ آرتیست به کسی گفته می شود که دوره های حرفه ای میکاپ را گذرانده باشد و با شناخت کافی انواع صورت زن و مرد و همچنین جنس پوست شان بتواند آن ها را به گونه ای آرایش کند که زیبایی های چهره را به خوبی با استفاده از مواد آرایشی نمایش دهد. یک میکاپ آرتیست باید بداند که چگونه و با چه مواد آرایشی پوست را میتواند شاداب و جذاب کند.

یک میکاپ آرتیست واقعی باید به گونه ای خودش را آرایش کند که کسی آرایش را مورد خطاب قرار ندهد بلکه بگوید “چه چهره زیبایی !”.برای میکاپ آرتیست شدن نیاز دارید که بعد از دیدن انواع دوره ها تلاش زیاد و تمرین زیاد داشته باشید. میکاپ آرتیست های معروف در سطح جهانی این رشته را مرحله به مرحله اغاز کرده اند و با تلاش زیاد ادامه دادند .این رشته نیازمند صبوری زیادی ست.

آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده که بخواهید کسی را میکاپ کنید ؟ یا توانایی این را داشته باشید که خودتان را مثل آرایشگران حرفه ای میکاپ کنید ؟ بدانید چه رنگ سایه یا رژلبی به چه افرادی می آید ؟ یا اینکه تشخیص دهید چه نوع آرایشی به چه کسی می آید ؟ اگر شما پاسختان به این سوال ها منفی است و به این رشته علاقمند هستید بهتر است به یادگیری میکاپ حرفه ای بپردازید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزشگاه میکاپ و شنیون با مدرک بین المللی

یک میکاپ آرتیست حرفه ای با هارمونی رنگ ها آشناست . او می داند که چه رنگی مخصوص چه صورتی است. او هنرمندانه سعی می کند افراد را به بهترین شکل آرایش کند. در دنیای مد و آرایش امروزی آرایش زیاد دیگر مد روز نیست و هرچه به سمت جلو می رویم میکاپ ها ساده تر و طبیعی تر است .میکاپ آرتیست ها امروزه طرفداران زیادی پیدا کردند. میکاپ عروس یکی از مهمترین قسمت های یک میکاپ است که از درامد بسیار خوبی نیز برخوردار است.

دوره های حرفه ای میکاپ

تفاوت گریم و میکاپ را می دانید؟

اگر بخواهیم جزئیات این دو رشته را باهم مقایسه کنیم باید بدانید که رشته گریم به معنای متعادل سازی چهره است .اگر برای یک عروس گریم را انتخاب کنید بهترین انتخاب است.زیرا گریم بعد از چند ساعت روی پوست شکل زیباتری دارد.میکاپ غلیظ روی پوست را فراموش کنید. زیرا بعد از چند ساعت از حالت اولیه خود خارج می شود.میکاپ ارتیست های حرفه ای یک شعار همگانی دارند که باید عروس را طوری گریم کنند که همه بگویند : چه چهره ی طبیعی و زیبایی نه اینکه بگویند چه آرایش زیبایی .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
متعادل سازی چهره

میکاپ نیز به معنای رفع عیوب صورت و آرایش عادی صورت است.میکاپ بر خلاف گریم روی رنگ دار کردن صورت کار می کند. و از تکنیک های تیره و روشن کردن چهره استفاده میکند. میکاپ روی فرمهای صورت تاکید ندارد بلکه به سراغ رنگ ها می رود.

دوره های حرفه ای میکاپ

برای یک میکاپ حرفه ای چه توانایی هایی لازم است؟

اگر قصد دارید که به یک میکاپ حرفه ای تبدیل شوید،باید اول از هر چیزی علاقه به آن کار داشته باشید و پس از آن دوره های حرفه ای میکاپ را بگذارنید.تسلط و تمرکز،باعث می شود که مشتری از کار شما بیشتر لذت ببرد.یک میکاپ کار حرفه ای،باید با استفاده از خلاقیت های خودش و محبوب بودن آرایش های جامعه بتواند به گونه ای مشتریانش را آرایش کند که همه به دنبال آرایشگر آن شخص باشند! از این جهت شما باید بتوانید پوست را آماده سازی کنید،عیب های صورت را شناسایی کنید،ابروها را بتوانید متعادل سازی کنید،بتوانید قسمت های حساس را هایلایت کنید،چشم ها و لب ها را به صورت جذاب آرایش کنید.

دوره میکاپ حرفه ای

درآمد یک میکاپ آرتیست چقدر است؟

درآمد یک میکاپ آرتیست به خیلی از گزینه ها بستگی دارد.اگر می خواهید در این رشته درآمد خوبی داشته باشید باید این کار را از صفر شروع کرده و با تمرینات پیاپی و بالا بردن علم خود در دنیای امروزی آرایش و میکاپ حرفه ای ادامه دهید. این رشته  نیازمند صبوری و تلاش بسیار است .قیمت در دنیای میکاپ آرتیست ها بسیار متفاوت است.بستگی به تازه کار بودن و مواد آرایشی دارد .هرچقدر مواد آرایشی گرونتر باشد دستمزد آرایشگر بالاتر می رود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
متعادل سازی فرم های چانه

در دنیای امروزی این مسئله را باید در نظر بگیرید که میکاپ آرتیست ها و آرایشگاه داران و میکاپ کاران عروس درآمدهای میلیونی دارند.همه این عوانل بسته به کار شما و سختکوشی شما دارد.میکاپ آرتیست هایی که در زمینه میکاپ عروس مشغول به کار هستند و با کیفیت بالا این کار را انجام می دهند ، درآمد های بالایی نیز دارند.در نهایت یک میکاپ آرتیست می تواند با ارائه خدمات بالا ، درآمد بالایی نیز داشته باشد.

دوره میکاپ

آشنایی بیشتر با دوره های حرفه ای گریم و میکاپ :

حتما هدف شما آموزش سریع و مقرون به صرفه و ورود به بازار کار حرفه ای و یا مهاجرت به وسیله این رشته است.برای آغاز این حرفه پولساز عجله نکنید.قبل از هر اقدامی جهت آشنایی بهتر با سرفصل ها و سیلابس بین المللی این رشته از راهنمایی کارشناسان دپارتمان گریم میکاپ خانه صنعت و معدن استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش گریم و میکاپ از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹