دوره های مورد نیاز برای آغاز حرفه عکاسی

دوره های مورد نیاز عکاسی

دوره های مورد نیاز برای آغاز حرفه عکاسی را در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن آموزش ببینید. دوره عکاسی مقدماتی تا پیشرفته و با حضور اساتید حرفه ای و مجرب در زمینه عکاسی…آموزش عکاسی ویژه ورود به بازار کار .هنرجویان میتوانند پس از پایان دوره ، عکاسی را هم به صورت حرفه ای و هم به صورت علاقه شخصی ادامه دهند.

دوره عکاسی

خصوصیات یک عکاس موفق

یک عکاس موفق عمدتا باید از ویژگی هایی برخوردار باشد تا از وی به عنوان یک هنرمند موفق یاد شود، جهت آشنائی با این خصوصیات در دوره های عکاسی شرکت نمایید تا علاوه بر کسب دانش فنی و تخصی، فردی ماهر در این زمینه باشید. در ادامه به برخی از ویژگی های این افراد اشاره می نماییم.

یک عکاس موفق عمدتا

  • لحظه را در می یابد و زمان را از دست نمی دهد.
  • در ذهن خود کادر مورد نظر را در نظر می گیرد.
  • همیشه با برنامه است.
  • به تنهایی قادر است عکس های خود را ویرایش نماید.
  • خلاق و خودجوش است.
  • علاوه بر اینکه تجهیزات عکاسی خود را به خوبی می شناسد، تلاش می کند ریزترین جزئیات از نگاه او نادید نماند.
  • مهارت های ارتباطی خود را همواره توسعه می دهد.
  • توانائی استفاده از نرم افزارهای عکاسی را دارد، علاوه بر صبوری و تمرکز.
  • دارای سرعت عمل کم نظیری است.
  • دارای شم تجاری و توانائی بازاریابی است.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین کلاس آنلاین و غیر حضوری عکاسی با مدرک بین المللی

در دوره های عکاسی عمدتا تلاش می شود این مباحث با ذکر نمونه مثال و جزئیاتی به کارآموزان آموزش داده شود. و کلیه مولفه های بالا با برنامه ریزی منظم و دقیق آموزش داده خواهد شد.

دوره های مورد نیاز عکاسی

انواع تکنیک های نورپردازی در عکاسی

نورپردازی از مباحث مهم در سبک های مختلف عکاسی به ویژه عکاسی صنعتی، پرتره و مدلینگ است که در دوره های عکاسی با کلیه موارد مهم آن آموزش داده می شود. از اولین روش های نورپردازی در عکاسی سیلوئت (ضد نور) است که در آن خطوط حاشیه و خارجی جسم برای عکاس از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

نوع دیگری از تکنیک های نورپردازی در عکاسی  چیاروزکورو است که در آغاز در نقاشی متداول بود اما بعد ها در عکاسی نیز وارد شد. چیاروزکورو به معنی تیرگی روشنی است.

تکنیک بعدی نورپردازی از پشت است که در آن با استفاده از یک فلاش در پشت سر مدل عمق و هیجان به سوژه می بخشد. درعکاسی از تکنیک نورپردازی ریم برای نشان دادن یک تصویر هیجان انگیز مورد استفاده قرار می گیرد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره عکاسی از مقدماتی تا پیشرفته

تکنیک دیگر نورپردازی رامبراند(کلاسیک) است که در آن با جابجا کردن نور، منطقه ای مثلث مانند ایجاد می شود. در تکنیک دیگر که به نور پرکننده مشهور است به نور مستقیمی می گوییم که برای کاهش شدت کنتراست و سایه های موضوع  از آن استفادده می شود که از طریق نور اصلی ایجاد شده است.

دوره حرفه ای عکاسی

ثبت نام در دوره عکاسی

آیا به دنبال کلاس های معتبر برای آموزش عکاسی هستید ؟ آیا قصد مهاجرت دارید و مدرک بین المللی برای شما حائز اهمیت است ؟ آیا میخواهید از رشته عکاسی کسب درامد کنید ؟

شما میتوانید قبل از اغاز به کار و برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

موفق و پیروز باشید.