دوره های مورد نیاز برای آغاز حرفه عکاسی از مبتدی تا پیشرفته را در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن آموزش ببینید. دوره عکاسی مقدماتی تا پیشرفته بدون هیچ پیش نیازی و با حضور اساتید حرفه ای و مجرب در زمینه عکاسی…آموزش عکاسی ویژه ورود به بازار کار .هنرجویان میتوانند پس از پایان دوره ، عکاسی را هم به صورت حرفه ای و هم به صورت علاقه شخصی ادامه دهند.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره عکاسی حضوری و آنلاین از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

دوره عکاسی

خصوصیات یک عکاس موفق

یک عکاس موفق عمدتا باید از ویژگی هایی برخوردار باشد تا از وی به عنوان یک هنرمند موفق یاد شود، جهت آشنائی با این خصوصیات در دوره های عکاسی شرکت نمایید تا علاوه بر کسب دانش فنی و تخصی، فردی ماهر در این زمینه باشید. در ادامه به برخی از ویژگی های این افراد اشاره می نماییم.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره کامل عکاسی با ارائه مدارک معتبر و اساتید حرفه ای

یک عکاس موفق عمدتا :

  • لحظه را در می یابد و زمان را از دست نمی دهد.
  • در ذهن خود کادر مورد نظر را در نظر می گیرد.
  • همیشه با برنامه است.
  • به تنهایی قادر است عکس های خود را ویرایش نماید.
  • خلاق و خودجوش است.
  • علاوه بر اینکه تجهیزات عکاسی خود را به خوبی می شناسد، تلاش می کند ریزترین جزئیات از نگاه او نادید نماند.
  • مهارت های ارتباطی خود را همواره توسعه می دهد.
  • توانائی استفاده از نرم افزارهای عکاسی را دارد، علاوه بر صبوری و تمرکز.
  • دارای سرعت عمل کم نظیری است.
  • دارای شم تجاری و توانائی بازاریابی است.

در دوره های عکاسی عمدتا تلاش می شود این مباحث با ذکر نمونه مثال و جزئیاتی به کارآموزان آموزش داده شود. و کلیه مولفه های بالا با برنامه ریزی منظم و دقیق آموزش داده خواهد شد.

دوره های مورد نیاز عکاسی

انواع تکنیک های نورپردازی در عکاسی

نورپردازی از مباحث مهم در سبک های مختلف عکاسی به ویژه عکاسی صنعتی، پرتره و مدلینگ است که در دوره های عکاسی با کلیه موارد مهم آن آموزش داده می شود. از اولین روش های نورپردازی در عکاسی سیلوئت (ضد نور) است که در آن خطوط حاشیه و خارجی جسم برای عکاس از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین دوره جامع عکاسی آنلاین و حضوری با مدرک بین المللی

نوع دیگری از تکنیک های نورپردازی در عکاسی  چیاروزکورو است که در آغاز در نقاشی متداول بود اما بعد ها در عکاسی نیز وارد شد. چیاروزکورو به معنی تیرگی روشنی است.

تکنیک بعدی نورپردازی از پشت است که در آن با استفاده از یک فلاش در پشت سر مدل عمق و هیجان به سوژه می بخشد. درعکاسی از تکنیک نورپردازی ریم برای نشان دادن یک تصویر هیجان انگیز مورد استفاده قرار می گیرد.

تکنیک دیگر نورپردازی رامبراند(کلاسیک) است که در آن با جابجا کردن نور، منطقه ای مثلث مانند ایجاد می شود. در تکنیک دیگر که به نور پرکننده مشهور است به نور مستقیمی می گوییم که برای کاهش شدت کنتراست و سایه های موضوع  از آن استفادده می شود که از طریق نور اصلی ایجاد شده است.

دوره عکاسی

 

ثبت نام در دوره عکاسی

آیا به دنبال کلاس های معتبر برای آموزش عکاسی هستید ؟ آیا قصد مهاجرت دارید و مدرک بین المللی برای شما حائز اهمیت است ؟ آیا میخواهید از رشته عکاسی کسب درامد کنید ؟

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین آموزشگاه عکاسی از مبتدی تا پیشرفته با ارائه مدرک بین المللی

شما میتوانید قبل از اغاز به کار و برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

موفق و پیروز باشید.