دوره کامل طراحی لباس در تهران

دوره کامل طراحی لباس

دوره کامل طراحی لباس در تهران به همراه مدارک معتبر و بین المللی . دوره جامع و آموزش قدم به قدم کلیه سرفصل های طراحی لباس برای ورود به بازار کار حرفه طراحی لباس.

دوره کامل طراحی لباس

طراحی لباس هنری است در راستای ساخت و طراحی لباس و اکسسوری برای افرادی با سلیقه های مختلف. طراحان لباس را می توان از تاثیرگذارترین افراد دنیای مد دانست، به گونه ای که گاهی یک طرح منحصر به فرد می تواند مسیر صنعت مد را برای همیشه تغییر دهد.

بنابراین اگر دغدغه ی خلق آثار مهم در دنیای مد، لحظه ای رهایتان نمیکند، پیشنهاد می کنیم در ادامه با ما همراه باشید تا با این حرفه دوست داشتنی و دوره کامل طراحی لباس آشنا شوید.

حرفه طراحی لباس برای چه افرادی مناسب است؟

۱- علاقه و مهارت در شاخه های مختلف هنری می تواند تاثیر به سزایی در خلق آثار هنری منحصر به فرد داشته باشد. برای مثال مهارت در طراحی و نقاشی می تواند به شما برای به روی کاغذ آوردن ایده هایتان کمک کند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزشی طراحی لباس از صفر تا صد

طراحی لباس

۲- یک طراح لباس موفق باید از خیاطی سر رشته داشته باشد، هرچند مسئولیت دوخت لباس بر عهده ی شما نیست، اما مهارت شما در خیاطی می تواند در رفع ایرادات احتمالی بسیار موثر باشد.

۳- با شرکت در دوره کامل طراحی لباس می توانید مهارت های بسیاری کسب کنید. یکی از این توانایی ها رنگشناسی است که هر طراح لباس باید به خوبی با آن آشنا باشد.

۴- در نهایت به یاد داشته باشید رصد اخبار و اتفاقات تازه ی هنری برای یک طراح واجب تر از نان شب است.

دوره کامل طراحی لباس

مراحل یادگیری دوره کامل طراحی لباس چیست؟

برای یادگیری این حرفه ی جذاب می توانید در دوره کامل طراحی لباس شرکت کنید و مهارت های کسب شده را با چاشنی خلاقیت در کارتان استفاده کنید. برای یادگیری طراحی لباس باید مراحل زیر را طی کنید.

یادگیری طراحی لباس

۱- برای طراحی لباس به یک ایده ی اولیه نیاز دارید، با افزایش دانش و مهارت خود در زمینه ی مد می توانید به سادگی ایده را در ذهن خود پرورش دهید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش طراحی لباس مردانه و راهنمای انتخاب رنگ مناسب2020

۲- در گام بعد باید ایده ی خود را بر روی کاغذ بیاورید. مهارت در طراحی و نقاشی در این مرحله به کمکتان می آید.

۳- مواد و وسایل موردنیاز برای اجرای طرح را مشخص و تهیه کنید.

۴- در نهایت الگوی کار را بکشید و دوخت و دوز را آغاز کنید.

دوره کامل طراحی لباس

ثبت نام و شرکت در دوره کامل طراحی لباس

برای آشنایی بیشتر با شرایط حضور در کلاس های آموزش طراحی لباس از طریق واتس آپ یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.