دوره گریم و میکاپ حرفه ای در تهران

آموزش میکاپ حرفه ای

دوره گریم و میکاپ حرفه ای در تهران ، با مدرک بین المللی گریم و میکاپ.کلاس آموزش خودآرایی در تهران با حضور اساتید حرفه ای و مجرب رشته ی آرایشگری در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…تمام فنون و رازهای آرایشگری که در دنیای حرفه ای میکاپ باید بدانید را در دوره های میکاپ و گریم آموزش میبینید…

دوره گریم و میکاپ

انواع متدهای گریم و میکاپ روز دنیا

گریم و میکاپ در دنیا با متد و سبک های مختلفی صورت می گیرد که در زیر به بعضی از آن ها اشاره می کنیم:

سبک کلاسیک در میکاپ: در این روش از میکاپ، آرایشی که در قسمت ها چشم ها انجام می شود باید تند و غلیظ باشد و برای لب ها رنگ لایت و ملایم را به کار برد. در سبک کلاسیک معمولا از رژهای قرمز، زرشکی و … استفاده می شود و برای چشم سایه های ملایم را به کار می برند. استفاده از رژگونه در این سبک گریم بسیار نامحسوس صورت می گیرد و بیشترین تمرکز بر چشم و لب ها می باشد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش میکاپ و آرایش با لباس زرد

سبک اروپایی و آرایش لایت و سبک: باید بدانید که در میکاپ به سبک اروپایی بیشترین استفاده را از رنگ های لایت، آن هم به صورت نامحسوس می کنند و آرایشی که در ناحیه چشم و لب صورت می گیرد بسیار ملایم می باشد. در واقع بیشترین دقت را برای اشکالات پوست به کار می برند. گریم و میکاپ در سبک اروپایی نسبت به آرایش های دیگر، از رنگ لایت و ملایم استفاده بیشتری می کنند.

آموزش میکاپ

متعادل سازی در گریم

اگر بخواهیم درست بیان کنیم، تمام اصل زیبایی و آرایش بستگی به تعادل سازی چهره دارد و از روش های تعادل سازی صورت می توان به تکنیک کانتور و هایلایت اشاره کرد. اگر عیب های صورت پوشانده شود و محو کردن و پنهان کردن بخش هایی از صورت انجام گیرد، در کنار برجسته کردن صورت، می توان به تعادل سازی رسید.

آموزش میکاپ حرفه ای

دوره گریم و میکاپ

آیا میخواهید از رشته ی آرایشگری و گریم درامدزایی کنید ؟ آیا قصد مهاجرت دارید و میخواهید مدرک بین المللی دریافت کنید ؟ آیا میخواهید آرایشگاه معتبر خود را داشته باشید ؟ شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با دپارتمان گریم و آرایشگری در ارتباط باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین کلاس تخصصی گریم و میکاپ در تهران با مدرک بین المللی

با آرزوی موفقیت.