سرفصل بین المللی آموزش طراحی لباس جامع آنلاین و حضوری با ارئه مدرک بین المللی و معتبر در مرکز آموزش خانه صنعت ومعدن…کلاس ها از مقدماتی تا پیشرفته و به صورت جامع برگزار می گردد.اگر میخواهید وارد بازار کار حرفه ای شوید و مدیریت کسب و کار خود را داشته باشید از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره جامع طراحی لباس آنلاین و حضوری از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

کلاس طراحی لباس

ترفندهای حرفه ای شدن در رشته طراحی لباس

با توجه به درآمد و پرستیژ شغلی حرفه طراحی لباس  و البته تمایل نسل جوان به مد و لباس های زیبا و شیک پوشی این روزها تقاضای زیادی برای آموزش صحیح طراحی لباس ایجاد شده است.اما کدام شیوه و کدام سرفصل برای آموزش طراحی لباس ما را زودتر به یک طراح مد ماهر تبدیل می کند؟

  1. در مرحله اول طراح لباس باید علاوه بر شناخت سلیقه و تمایل مردم توانایی کشیدن و پیاده سازی طرح فکری خود روی کاغذ را داشته باشد البته انتظار نیست که طراحی روی کاغذ یک طراح لباس مانند یک نقاش بدون نقص و خیلی زیبا باشد بلکه این طرح یک اتود و یک نقشه اولیه است.شناخت اجزای اصلی لباس مثل انواع یق-آستین و … از موارد مهمی است که در طراحی خلاقانه مورد نیاز طراحان لباس است.
  2. در مرحله دوم طراح لباس با شناخت ایرادات اندامی انسان ها سعی دارد طرح خود را برای یک تن نمایی زیبا کالیبره کند.لباس باید دارای رنگ بندی زیبا و زیبایی بصری باشد پس شناخت رنگ ها و اصول ست کردن رنگ بخشی از دوره آموزشی طراحی لباس است.
  3. بعد از این مرحله لباس باید ماکت سازی یا مولاژ شود.طراح لباس در این مرحله ایده های زیبای خود را که تا حالا روی کاغذ پیاده کرده بود با استفاده از پارچه روی مانکن پیاده می کند و در فضای واقعی ایرادات آن را خواهد گرفت.
  4. ارتباط با خیاط و توضیح طرح برای الگو برداری و دوخت نهایی مرحله پایانی توانایی یک طراح لباس است.البته بعضی از طراحان لباس که به دوخت علاقه دارند می توانند هنر خیاطی را نیز بیاموزند ولی در سرفصل بین المللی طراحی لباس آموزش دوخت و خیاطی جزو الزامات طراحی لباس نیست.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره کامل طراحی لباس در تهران

اگر علاقه به طراحی لباس دارید و قصد یادگیری این حرفه را دارید به شما توصیه می کنیم قبل از تصمیم نهایی با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس ما در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ارتباط برقرار کنید تا با دید روشن تر و دقیق تری وارد این حرفه شوید.

در ادمه عناوین آموزشی سرفصل بین المللی آموزش طراحی لباس را نام می بریم:

سرفصل بین المللی آموزش طراحی لباس آنلاین و حضوری

  1. طراحی فیگور (Figure Drawing) ، اشنایی با فرم چهره ، سایه زدن مانک روی کاغذ
  2. رنگ شناسی تخصصی لباس (Chromatics specialized clothing ) و جنسیت سازی روی کاغذ .آموزش انواع جنسیت ها از جمله : لمه ، مخمل ، ساتن ، حریر ، تور ، ورنی و …
  3. آموزش خلاقیت در طراحی لباس به گونه ای که آموزش می بینید چگونه و از چه طریقی ایده هایتان را روی کاغذ پیاده سازی کنید و پارچه شناسی تخصصی ( textile science )
  4. دوخت های تزئینی
  5. مولاژ (Pattern making) به معنای الگوی حجمی و پیاده سازی لباس روی مانکن.
  6. نرم افزاری های طراحی لباس
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش حرفه طراحی لباس

در کلاس طراحی لباس آنلاین و حضوری هیچ تفاوتی بین سرفصل ها وجود ندارد و هردو با کیفیت یکسان و اساتید حرفه ای برگزار می گردد.مزیتی که کلاس آنلاین نسب به حضوری دارد در رفت و آمد آن است که از هزینه و وقت ، صرفه جویی می شود.و در پایان هر تایم کلاس فیلم های کلاسی که با کیفیت بالا از اساتید گرفته شده در اختیار هنرجویان قرار می گیرد.

دوره طراحی لباس آنلاین

ثبت نام کلاس طراحی لباس آنلاین و حضوری

اگر قصد شرکت در کلاس های طراحی لباس را دارید و میخواهید به صورت حرفه ای فعالیت کنید ،

اگر قصد مهاجرت دارید و به مدرک بین المللی و معتبر نیاز دارید و می خواهید در دوره های کوتاه مدت طراحی لباس شرکت کنید ،

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتس اپ و یا شماره های زیر با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.