سرفصل دوره عکاسی معتبر

دوره عکاسی

سرفصل دوره عکاسی معتبر در آموزشگاه عکاسی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن آموزش داده می شود…آموزش عکاسی از مقدماتی تا پیشرفته همراه با ارائه مدرک بین المللی.دوره های آموزش عکاسی حرفه ای در تهران با جدیدتین متدهای روز دنیای عکاسی…دوره جامع عکاسی با حضور اساتید حرفه ای و مجرب این رشته.

دوره عکاسی

سرفصل دوره عکاسی معتبر

رشته عکاسی و سرفصل های آموزشی آن را بیشتر بشناسیم

رشته عکاسی یکی از رشته های گروه هنر می باشد که آشنایی با هر سرفصل دوره عکاسی می تواند این شناخت را به شما بدهد که آیا علاقه و توانایی های لازم برای ورود به این رشته را دارا می باشید یا خیر.

سرفصل دوره عکاسی در دانشگاه های ایران علاوه بر دروس عمومی شامل دروس پایه، دروس اصلی، دروس تخصصی و دروس اختیاری می باشد. از میان عناوین درسی مختلفی که در رشته  عکاسی باید گذرانده شوند، می توان به این موارد اشاره کرد:

 • مبانی هنرهای تجسمی،
 • هنر و تمدن اسلامی،
 • آشنایی با هنرهای سنتی ایران،
 • کارگاه عکاسی پایه و
 • عکاسی رنگی،
 • فیزیک و ابزارشناسی،
 • تاریخچه عکاسی،
 • تجزیه و تحلیل و نقد عکس،
 • کارگاه عکاسی،
 • چاپ و حجم سازی،
 • خوشنویسی
 • طراحی حروف و …
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزشی جامع عکاسی در تهران

علاوه بر دانشگاه ها که دوره های بلند مدت برگزار میکنند ، آموزشگاه های عکاسی نیز دارای دوره های کوتاه مدت و فشرده عکاسی هستند.که به صورت کامل با جزئیات آموزش می دهند و هنرجویان می توانند خیلی سریع تر وارد بازار کار حرفه ای شوند و کسب درآمد کنند.

 

سرفصل دوره عکاسی

عکاسی شغلی پردرآمد

تمامی دانشجویان و یا هنرجویان رشته عکاسی پس از گذراندن هر سرفصل دوره عکاسی و درنهایت اتمام تمامی دوره ها، پس از فارغ التحصیلی می توانند در قسمت های مختلفی مشغول به کار شوند.

با دقت در هر سرفصل دوره عکاسی می توان دریافت که یکی از مشاغلی که فارغ التحصیلان رشته عکاسی قادر به انجام آن خواهند بود، ورود به عرصه ی آموزش در زمینه ی آموزش بعضی از مهارت های مربوط به همین سرفصل هاست.

آنچه که برای هر فارغ التحصیل رشته عکاسی کاملا واضح است این می باشد که تمامی آن ها می توانند به عنوان یک عکاس در جامعه ظاهر شوند و با عکاسی خود دارای درآمد باشند،  ولی زمینه ی کاری آن ها می تواند متفاوت باشد. مثلا یک عکاس می تواند عکاس خبری باشد و در زمینه های مختلف خبری مثل عکاسی اجتماعی، سیاسی، هنری و … فعالیت نماید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره های عکاسی حرفه ای در تهران

بعضی از فارغ التحصیلان می توانند وارد عرصه ی تبلیغات شده، در این زمینه فعالیت کنند. عده ای نیز می توانند در کارهای مربوط به انتشارات و حوزه ی نشریات کار عکاسی را برعهده بگیرند. عکاسی هنری نیز یکی از حوزه های کاری عکاسان می باشد که با استفاده از ذوق و سلیقه ی خود کار کرده، با برگزاری گالری های مختلف و ارائه ی کارهای شان برای علاقه مندان، می توانند هم به فروش آثار خود بپردازند و هم با شرکت در جشنواره های مختلف، خود را به عنوان یک هنرمند  و آثارشان را به عنوان آثار هنری در رشته عکاسی به دنیای هنری بشناسانند. عده ای نیز با برپایی یک آتلیه ی عکاسی کسب درآمد می کنند و عکاس مجالس مختلف مراجعان خود می شوند.

آموزش عکاسی

ثبت نام در دوره عکاسی

آیا می خواهید رشته عکاسی را به صورت حرفه ای ادامه دهید ؟ آیا به کسب درآمد از رشته عکاسی فکر کرده اید ؟ آیا به دنبال دوره های کوتاه مدت برای یادگیری سریع در این رشته و جذب در بازار کار هستید و یا قصد ادامه کار حرفه ای در خارج از کشور را دارید ؟

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش عکاسی حرفه ای با دوربین

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه قبل از ثبت نام شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت.