سرفصل بهترین دوره عکاسی ویژه ورود به بازار کار در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن آموزش داده می شود…آموزش عکاسی از مقدماتی تا پیشرفته همراه با ارائه مدرک بین المللی.دوره های آموزش عکاسی حرفه ای در تهران با جدیدتین متدهای روز دنیای عکاسی…دوره جامع عکاسی با حضور اساتید حرفه ای و مجرب این رشته.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره جامع عکاسی آنلاین و حضوری از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

دوره عکاسی

مهمترین سرفصل های دوره عکاسی معتبر

رشته عکاسی یکی از رشته های گروه هنر می باشد که آشنایی با هر سرفصل دوره عکاسی می تواند این شناخت را به شما بدهد که آیا علاقه و توانایی های لازم برای ورود به این رشته را دارا می باشید یا خیر.

سرفصل دوره عکاسی در دانشگاه های ایران علاوه بر دروس عمومی شامل دروس پایه، دروس اصلی، دروس تخصصی و دروس اختیاری می باشد. از میان عناوین درسی مختلفی که در رشته  عکاسی باید گذرانده شوند، می توان به این موارد اشاره کرد:

 • مبانی هنرهای تجسمی،
 • هنر و تمدن اسلامی،
 • آشنایی با هنرهای سنتی ایران،
 • کارگاه عکاسی پایه و
 • عکاسی رنگی،
 • فیزیک و ابزارشناسی،
 • تاریخچه عکاسی،
 • تجزیه و تحلیل و نقد عکس،
 • کارگاه عکاسی،
 • چاپ و حجم سازی،
 • خوشنویسی
 • طراحی حروف و …
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره های مورد نیاز برای آغاز حرفه عکاسی از مبتدی تا پیشرفته

علاوه بر دانشگاه ها که دوره های بلند مدت برگزار میکنند ، آموزشگاه های عکاسی نیز دارای دوره های کوتاه مدت و فشرده عکاسی هستند.که به صورت کامل با جزئیات آموزش می دهند و هنرجویان می توانند خیلی سریع تر وارد بازار کار حرفه ای شوند و کسب درآمد کنند.در این دوره شما با یادگیری عکاسی به صورت اصولی ، سرفصل هایی را آموزش می بینید که مخصوص بازار کار است.بعد از اتمام دوره شما در زمینه های مختلفی می توانید فعالیت کنید از جمله : پرتره ، آتلیه ، تبلیغاتی ، معماری ، صنعتی ، هنری ، ورزشی ، مدلینگ و …

 

سرفصل دوره عکاسی

عکاسی شغلی پردرآمد و هیجان انگیز

تمامی دانشجویان و یا هنرجویان رشته عکاسی پس از گذراندن هر سرفصل دوره عکاسی و درنهایت اتمام تمامی دوره ها، پس از فارغ التحصیلی می توانند در قسمت های مختلفی مشغول به کار شوند.

با دقت در هر سرفصل دوره عکاسی می توان دریافت که یکی از مشاغلی که فارغ التحصیلان رشته عکاسی قادر به انجام آن خواهند بود، ورود به عرصه ی آموزش در زمینه ی آموزش بعضی از مهارت های مربوط به همین سرفصل هاست.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس‌ آموزش عکاسی به صورت اجرایی و عملی

آنچه که برای هر فارغ التحصیل رشته عکاسی کاملا واضح است این می باشد که تمامی آن ها می توانند به عنوان یک عکاس در جامعه ظاهر شوند و با عکاسی خود دارای درآمد باشند،  ولی زمینه ی کاری آن ها می تواند متفاوت باشد. مثلا یک عکاس می تواند عکاس خبری باشد و در زمینه های مختلف خبری مثل عکاسی اجتماعی، سیاسی، هنری و … فعالیت نماید.

بعضی از فارغ التحصیلان می توانند وارد عرصه ی تبلیغات شده، در این زمینه فعالیت کنند. عده ای نیز می توانند در کارهای مربوط به انتشارات و حوزه ی نشریات کار عکاسی را برعهده بگیرند. عکاسی هنری نیز یکی از حوزه های کاری عکاسان می باشد که با استفاده از ذوق و سلیقه ی خود کار کرده، با برگزاری گالری های مختلف و ارائه ی کارهای شان برای علاقه مندان، می توانند هم به فروش آثار خود بپردازند و هم با شرکت در جشنواره های مختلف، خود را به عنوان یک هنرمند  و آثارشان را به عنوان آثار هنری در رشته عکاسی به دنیای هنری بشناسانند. عده ای نیز با برپایی یک آتلیه ی عکاسی کسب درآمد می کنند و عکاس مجالس مختلف مراجعان خود می شوند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره کوتاه مدت و فشرده عکاسی از مبتدی تا پیشرفته

آموزش عکاسی

ثبت نام کلاس عکاسی جامع

آیا می خواهید رشته عکاسی را به صورت حرفه ای ادامه دهید ؟

آیا به کسب درآمد از رشته عکاسی فکر کرده اید ؟

آیا به دنبال دوره های کوتاه مدت برای یادگیری سریع در این رشته و جذب در بازار کار هستید و یا قصد ادامه کار حرفه ای در خارج از کشور را دارید ؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه قبل از ثبت نام شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت.