دانشپذیر گرامی قبل از مشاوره با کارشناس حرفه گریم و میکاپ برای آشنایی کلی با سرفصل های آنلاین گریم و میکاپ این صفحه را مطالعه نمایید.

سرفصل کلاس آنلاین گریم و میکاپ در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن …آموزش آنلاین گریم و میکاپ به صورت حرفه ای در معتبرترین آموزشگاه گریم و میکاپ کشور…اگر به این رشته علاقمندید و می خواهید وارد بازار کار حرفه ای این رشته شوید و کسب درآمد بالایی از این حرفه داشته باشید ، در ادامه با ما همراه باشید تا به جزئیات سرفصل های گریم و میکاپ بپردازیم .

دوره آموزش گریم و میکاپ آنلاین

ترم ۱ : کارگاه چهره شناسی و آماده سازی پوست

در این ترم شما با اصول اولیه گریم و میکاپ آشنا خواهید شد.برای اینکه آرایش و میکاپ زیبایی انجام دهید باید ابتدا با انواع چهره ها آشنا شوید. اینکه هر چهره ، چه نوع آرایشی باید داشته باشد و از چه رنگ هایی باید در میکاپ هر چهره استفاده شود .اغلب افرادی که به این رشته علاقمند هستند از ما می پرسند که قبل از شروع میکاپ چه کارهایی باید انجام دهیم و به اصطلاح زیرسازی میکاپ چیست ؟ که در این ترم به صورت کامل آموزش خواهید دید ؛ تمامی این اصول به شما در زیباتر شدن چهره اشخاص کمک می کند و باید از صفر تا صد این مراحل را بدانید. اگر بخواهیم جزئیات این ترم را بگوییم به شرح زیر است :

 • شناخت اجزای صورت
 • رنگ شناسی و به کار بردن آن ها بر روی صورت
 • آشنایی با فرم سر و چهره های مختلف
 • پاکسازی پوست و زیرسازی میکاپ به صورت کامل
 • مهمترین نکته برای شرکت در کلاس های آموزش میکاپ این است که بدون هیچگونه پیش نیازی می توانید این رشته را شروع کنید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزش میکاپ از مبتدی تا پیشرفته با بهترین اساتید این حرفه

 

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آنلاین گریم و میکاپ از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

ترم ۲ : کارگاه میکاپ ومتعادل سازی صورت

حال وقت آن است که بعد از آشنایی با اصول اولیه ، چند تکنیک میکاپ کردن را بیاموزید .اولین و یکی از مهمترین تکنیک ها این است که بتوانید ایرادهای هر چهره را با کانتورینیگ و هایلایت کردن رفع کنید؛ یعنی باید توانایی این را داشته باشید که صورت هر فرد را با توجه به چهره ی خودش ، متعادل کنید که تمامی این ها دارای قوانینی ست که شما در این ترم آموزش خواهید دید.در مرحله بعد باید به چشم ها بپردازید ؛ یعنی با چند تکنیک سایه زدن آشنا خواهید شد و طریقه ی مژه گذاشتن را آموزش خواهید دید.بعد از اینکه چشم ها را میکاپ کردید باید ابروها را نیز فرم دهید و آرایش کنید .موارد زیر را آموزش خواهید دید :

 • کانتورینگ و متعادل سازی چهره بر اساس آن
 • فرم دهی صحیح اجزای صورت مانند : بینی ، گونه ها ، چانه و پیشانی
 • تکنیک سایه زدن و یادگیری انواع سایه های چشم
 • مژه گذاشتن به صورت حرفه ای و فرم دهی آن
 • انواع مدل های خط چشم
 • تاچ ابرو
 • زیباسازی لب ها و کانتورینگ آن
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس های گریم و میکاپ حرفه ای و تخصصی در تهران

کلاس میکاپ آنلاین

ترم ۳ : کارگاه پرزانته عروس

در این ترم بایستی چند آلبوم برای خود آماده کنید. بعد از اینکه انواع میکاپ عروس را آموزش دیدید در طول دوره با راهنمایی استاد مربوطه ، چند آلبوم برای خود جمع آوری می کنید ؛ که این آلبوم یک رزومه شخصی برای شما محسوب می شود و می توانید از آن برای ورود به بازار کار حرفه ای گریم و میکاپ استفاده کنید. زمان بسیار خوبی ست که با کمک استاد خود از آموزش هایی که تا به حال دیدید بهره ی مفید ببرید.

آموزش آنلاین گریم و میکاپ

ترم ۴ : شینیون مو

بعد از گذراندن ترم های مربوط به گریم و میکاپ ، قطعا احساس نیاز خواهید کرد که شنیون را نیز آموزش ببینید. زیرا یک میکاپ آرتیست حرفه ای باید نحوه ی درست کردن مو و شنیون مو را فرا گرفته باشد. و این میکاپ آرتیست است که تشخیص می دهد چه آرایشی با چه سبک شنیونی متناسب است .از این رو شما در این ترم موارد زیر را آموزش خواهید دید :

 • آموزش انواع بافت ها از جمله : ساده ، تیغ ماهی ، کف سری (افریقایی) و…
 • آموزش فر کردن مو
 • آموزش کرلی کردن مو
 • آموزش انواع شینیون از جمله : خطی ، جمع و باز ، دخترانه ، عروس ، کلاسیک و …
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره میکاپ و آرایشگری حرفه ای در تهران

 

دانشپذیر گرامی شما با مطالعه موارد بالا یک دید کلی از آنچه که آموزش خواهید دید به دست آوردید . لطفا قبل از تصمیم گیری برای شرکت در کلاس

 در ساعت مقرر و از پیش تعیین شده ای  که همکاران ما برای شما تعیین کرده اند در شرایط آرام و با تمرکز کامل منتظر تماس کارشناسان دپارتمان گریم و میکاپ باشید.

با آرزوی توفیق برای حضرت عالی