طراحی لباس با پارچه لمه

پارچه لمه

یکی از بهترین و مرغوب ترین انواع پارچه ها که امروزه در طراحی انواع لباس های مجلسی از آن استفاده می شود، پارچه لمه می باشد. جنس این پارچه براق بوده و بیشتر در رنگ های طلایی و نقره ای در بازار یافت می شود. در زمان های گذشته از پارچه لمه جهت تولید انواع کیف دستی ها استفاده می شده است که امروزه شاهد استفاده از این پارچه در صنعت پوشاک نیز هستیم. از انواع لباس هایی که در طراحی لباس با پارچه لمه می توان اشاره کرد عبارتند از

–         لباس های مجلسی

–         لباس های شبانه

–         انواع تاپ و شلوار

این پارچه به دلیل داشتن جلوه ی بسیار براق و درخشان خود از زمان های گذشته تا به امروز در میان سلبریتی ها بسیار محبوب بوده استو از جمله افراد مشهوری که از لباس های لمه ای بیشترین استفاده را می برند می توان به مرلین مونرو و الوایس پریسلی را نام برد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش ساده و جذاب طراحی لباس با مارکر

طراحی لباس با پارچه لمه

این حقیقت که تمام زنان جهان دوست دارند در مهمانی ها از شیک ترین و زیباترین افراد باشتند امری بسیار طبیعی است چرا که تمام خانم ها این خصلت را در ذات خود دارند. یکی از راه های زیبا و متفاوت به نظر رسیدن نیز، استفاده از لباس بسیار شیک و متفاوتی می باشد که خانم ها می توانند با انتخاب پارچه ای بسیار منحصر به فرد لباس مورد نظر خود را طراحی و تهیه کنند. یکی از این پارچه های بسیار منحصر به فرد، لمه می باشد که امروزه بسیاری از برندهای معروف جهانی به دنبال طراحی لباس با پارچه لمه هستند و سعی بر آن دارند تا شیک ترین و چشمگیرترین لباس را با پارچه لمه طراحی و عرضه کنند. اگر شما نیز به دنبال طراحی لباس با پارچه لمه برای مشتریان خود هستید از شما دعوت می کنیم که نمونه های زیبای آن را در صفحه اصلی وب سایت ما مورد مشاهده قرار دهید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش بی نظیر جنسیت سازی دانتل

آموزش طراحی لباس با پارچه لمه

با توجه به اینکه لمه یکی از حساس ترین پارچه های موجود می باشد بنابراین بایستی به ملامت و با دقت بسیار زیادی از آن بهره مند شد، همچنین در نظر داشته باشید که امروزه با توجه به محبوب شدن آن در میان خانم ها، این پارچه از قیمت بسیار بالایی نیز برخوردار شده است. اگر به دنبال آموزش طراحی لباس با پارچه لمه هستید می توانید ما را دنبال کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی لباس با پارچه لمه را یاد بگیرید. تن خوری و زیبایی این پارچه به قدری زیاد و زیبا می باشد که هر خانمی هنگان استفاده از آن عاشق این پارچه خواهد شد. شما می توانید با توجه به انواع بسیار مختلفی از پارچه لمه که در رنگ های متنوعی نیز وجود دارند، خریداری کرده و در تهیه انواع لباس های مجلسی و روزانه از آن استفاده کنید. اگر به دنبال طراحی لباس مجلسی با این پارچه هستید می توانید مدل های ماکسی، سرهم و نیم تنی را انتخاب کنید چرا که این مدل با این پارچه بسیار شیک و فوق العاده به نظر می رسند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش جذاب طراحی لباس با پارچه مخمل