طراحی لباس با پارچه مخمل

طراحی لباس با پارچه مخمل برای مدلهای جدید و متنوع لباس مجلسی

با شروع اولین روزهای زمستان طراحان طراحی لباس با پارچه مخمل را آغاز می کنند  طراحان طراحی لباس با پارچه مخمل می می توانند از طرح های ارائه شده  ایده بگیرند و لباس های مجلسی متنوع و زیبا را طراحی نمایند.

مدل پیراهن مخمل رنگ های متنوعی دارد که بهتر است بعد از تصمیم گیری درباره طراحی لباس با پارچه مخمل رنگ آن را انتخاب کنید؛ توجه داشته باشید که رنگ لباس مجلسی نیز می تواند مانند طرح و برش آن روی زیبایی اندام و ویژگی های ظاهری شما تاثیرگذار باشد بنابراین بهتر است در انتخاب رنگ انواع لباس مجلسی حساسیت لازم را به خرج دهید.

طراحی لباس مجلسی های بلند از انواع مدل لباس مجلسی ، مناسب برای خانم ها در رده سنی های مختلف محسوب می شوند. مدل پیراهن بلند مخمل زیبایی و جذابیت خاصی دارد و این مدل پیراهن در انواع مدل های آستین دار و بدون آستین موجود است. اگر شما تمایل دارید در مجالس پوشیده تر به نظر برسید بهتر است از مدل لباس مجلسی آستین دار مخمل در مجالس استفاده کنید این مدل لباس ها در عین پوشیده بودن زیبایی و جذابیت خاصی دارند.

 

مدل پیراهن مخمل رنگ های متنوعی دارد که بهتر است بعد از تصمیم گیری درباره طرح لباس مجلسی مخمل رنگ آن را انتخاب کنید؛ توجه داشته باشید که رنگ لباس مجلسی نیز می تواند مانند طرح و برش آن روی زیبایی اندام و ویژگی های ظاهری شما تاثیرگذار باشد بنابراین بهتر است در انتخاب رنگ انواع لباس مجلسی حساسیت لازم را به خرج دهید.

در طراحی لباس با پارچه مخمل لباس مجلسی های بلند از انواع مدل لباس مجلسی های مناسب برای خانم ها در رده سنی های مختلف محسوب می شوند. مدل پیراهن بلند مخمل زیبایی و جذابیت خاصی دارد و این مدل پیراهن در انواع مدل های آستین دار و بدون آستین موجود است. اگر شما تمایل دارید در مجالس پوشیده تر به نظر برسید بهتر است در طراحی لباس با پارچه مخمل از مدل لباس مجلسی آستین دار مخمل در مجالس استفاده کنید این مدل لباس ها در عین پوشیده بودن زیبایی و جذابیت خاصی دارند.

نکات در مورد طراحی لباس با پارچه مخمل را در زیر برای شما شرح میدهیم:

اولین نکته انتخاب نوع مخمل هست. وقتی قراراست برای یک لباس مجلسی مخمل انتخاب کنید میتوانید از مخملی که کاملا کش باشد و پارچه اش هم لس باشد استفاده کنید (البته بستگی به مدل لباس دارد) اما برای مانتو و کت از جنس مخمل خیلی خیلی بهتراست که از نوع متفاوتی پارچه مخمل استفاده شود.

 

در طراحی لباس با پارچه مخمل بهتراست مخملی انتخاب شود که سفت تر باشد و خود را  بیشتر بگیرد و چنین جنسی احتمالا اصلا حالت کش نداشته باشد و دارای پرزهای کوتاه تری باشد.

 

در طراحی لباس با پارچه مخمل برای مانتو و کت مخمل حتما آستر کشی انجام  دهید که باعث شیک تر شدن و ایست بهتر می شود.

 

در طراحی لباس با پارچه مخمل برای برش پارچه ی مخمل خیلی به جهت آن دقت کنید به هیچ وجه الگوها را برای صرفه جویی در این مدل راه و بیراه نیندازید زیرا باعث ایجاد سایه می شود. در طراحی لباس با پارچه مخمل اگر پارچه از نوع کبریتی یا طرحدار باشد که میتوانید با توجه به طرحش راه را پیدا کنید ولی اگر ساده بود روی آن دست بکشید. وقتی از بالا به پایین دست بکشید جهت خواب پرزها به سمت پایین است .اگر هم پارچه را بالا رو به روی خودتان بگیرید در صورتی که از راه درستش را گرفته باشید برق آن مشخص می شود و رنگ پارچه همان است که انتخاب کرده اید در غیر این صورت سایه می اندازد و رنگش تیره تر نشان داده می شود

در طراحی لباس با پارچه مخمل برای دوخت مانتو باید یقه ها کمی آزادتر باشد تا بتوانیم زیرش را آستری کار کنیم و اگه آستین ها خیلی تنگ باشد قسمت آرنجش ساییده می شود.

 

اغلب مانتو های مخمل مدل ساده با یقه ایستاده یا یقه تخت دوخته میشوند و به صورت اندامی و راسته با قد روی زانو هستند.