قسمت های مختلف ابرو

آموزش گریم

قسمت های مختلف ابرو

آموزش گریم

قسمت های مختلف ابرو

قسمت های مختلف ابرو

سر ابرو ( تاج )
زاویه ابرو ( قوس ابرو )
دنباله ابرو ( دم ابرو)
تغییر شکل دادن و تعریف کردن ابروها می تواند هنری برای خود باشد . ابروهای خوب مرتب شده بخشی از کاربرد میکاپ کامل و موثر هستند . ابرو چهار چوبی برای چشم است . ابروهایی که بیش از حد رشد می کنند می تواند سایه روی استخوان ابرو یا بین دو ابرو بیاندازد . اصلاح ابروها می تواند صورت را پف آلود یا بیرون زده نشان دهید ، یا ممکن است ، چهره شگفت انگیزی دهد .
وقتی یک مشتری بخواهد شکل ابرو را درست کند ، تمام موهای زائد را بردارید و سپس نشان دهید که چگونه از مداد ابرو یا سایه برای پر کردن موهای طبیعی استفاده می کنید . وقتی در موی ابرو فاصله ای بیفتد ، از برس زاویه دار استفاده کنید . برای نرم کردن نشانه های مداد یا سایه از برس ابرو استفاده کنید.
شکل ابروی ایده آل در سه خط کشیده شود . خط ابتدایی ، خطی است که به صورت عمود از قسمت گوشه داخلی چشم به سمت بالا باشد. این ناحیه نقطه ابتدایی . دومین خط ، خطی است که از قسمت گوشه بیرونی بینی ، به گوشه بیرونی چشم وصل شده و ابرو را قطع نماید . این قسمت ، ناحیه ی انتهایی ابرو می باشد. سومین خط خطی باشد که به حالت عمودی از حلقه بیرونی عنبیه چشم به سمت بالا می باشد.
قابل توجه است هنگام تعیین این سه خط شخص باید کاملا به صورت مستقیم نگاه کند . می توان گفت این ناحیه مناسب ترین و ایده آل ترین قسمت برای ایجاد قوس ابرو است . همان طور که می دانید معمولا ابروهای هر شخصی کاملا با این اندازه گیری ها هماهنگ نخواهد بود . در این مواقع سعی کنید از خط های راهنما کمک بگیرید .