گریم گردن

امروز در متعادل سازی چهره ، گریم گردن امری اجتناب ناپذیر می باشد . می توان گفت در صورتی که کل صورت را متعادل سازی ( گریم ) کرده اما از گریم گردن صرف نظر نمایید ، کار شما همراه با ایراد و اشکال دیده خواهد شد و غیر طبیعی جلوه خواهد کرد یا به عبارتی چهره و گردن با یک دیگر هماهنگ نخواهند بود.

رتوش گردن لاغر

افرادی که دارای گردن لاغر می باشند  ، از فون دو درجه روشن تر از فون زمینه برای دو طرف گردن استفاده کنید و آن را به سمت شانه و پشت گردن  محو نمایید . اگر متوجه شدید که در ناحیه وسط گردن شخص دارای برجستگی غیر عادی بود ، روی برجستگی را تیرگی دهید.

رتوش گردن چاق

افرادی که دارای گردن چاق هستند ، برای ناحیه دو طرف گردن به سمت پشت از فون دو درجه تیره تر از فون زمینه و برای قسمت وسط گردن از روشنی استفاده کرده و محو نمایید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین کلاس میکاپ در تهران با مدرک معتبر

تثبیت متعادل سازی گردن ، فک ، چانه

همان طور که توضیح داده شد بعد از اتمام متعادل سازی گردن ، فک و چانه برای دوام و تثبیت آن از پودر قیکس استفاده کنید.

فرم غب غب و متعادل سازی آن

غب غب در اثر عواملی نظیر جاذبه زمین ، بالا رفتن سن و افتادگی عضلات گردن در اثر رژیم ایجاد می شود. برای این که تشخیص دهید ، شخص غب غب دارد یا نه ، چانه را به گردن چسبانده و در صورتی که خط غب غب مشخص شود ، قابل تشخیص است . برای متعادل سازی غب غب ، روی قسمت برجستگی غب غب را از فون دو درجه تیره تر از رنگ زمینه به حالت نیم دایره تیرگی دهید به سمت پایین محو نمایید . چانه را در صورت نیاز روشنی دهید.

ایجاد چال زیبایی چانه ( چال زنخدان )

این چال در بعضی افراد در وسط چانه ایجاد می شود و می توان گفت باعث زیبایی چهره است . اما در صورتی که تمایلی به این چال نداشتید ، از فون روشن روی آن استفاده کنید . اما اگر بخواهید این چال را روی چانه ایجاد کنید  ، در وسط چانه با استفاده از فون سه درجه تیره تر از فون زمینه ، به صورت چهار گوش و یا گرد تیرگی بدهید و آن را به اطراف محو نمایید . در اطراف تیرگی ، از روشنی استفاده کنید و محو نمایید .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
اصولی ترین آموزش گریم و میکاپ با استاندارد بین المللی2020