متعادل سازی چهره

متعادل سازی اشکال هندسی چهره ( مربع ، مستطیل ، مثلثی …)

برای برطرف نمودن معایب چهره شناخت شکل هندسی چهره از عوامل مهم است . با استفاده از عمل سایه روشن و متعادل نمودن چهره ، اشکال متفاوت را به چهره بیضی که یک چهره ایده آل است درآورید.
توجه :در انجام سایه و روشن با توجه به سلیقه آرایشگر و مشتری می توان تفاوت سایه و روشن را در بعضی از صورت ها ۴ الی ۵ درجه نیز انجام داد. فون روشن را می توان با تون رنگ پوست ترکیب کرده و کار روشنی دادن را انجام داد .برای ایجاد تیرگی فون تیره را با توان سرد رنگ پوست مخلوط کرده و استفاده کنید . فون زمینه را هم پایه پوست مصرف کنید .

متعادبل سازی پلک با تکنیک سایه روشن

پلک معمولی (ایده آل )

افراد با پلک های معمولی و متعادل اگر رنگ ها به دلخواه هم انتخاب شود آرایش زیبایی خواهند داشت .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
متعادل سازی فرم های چانه

پلک های افتاده

در پلک های افتاده از خط سوم چشم خطی به طرف گوش ی خارجی چشم کشیده و سایه بزنید تا آرایش به سمت بالا کشیده شود .سایه های تیره و مات را در قسمت برآمدگی پشت چشم بزنید . خط چشم را بهتر است با چشم باز در انتها به طرف بالا بکشید .

پلک پایین تورفته و پلک برجسته

برای این نوع پلک قانون از بین بردن برجستگی و برجسته کردن تو رفتگی استفاده می شود.

از رنگ های تیره و فون های خشک مات و رنگ بژ ( طلایی ) برای پلک های برجسته و از رنگ های روشن و فون های چرب و براق برای پلک های تو رفته استفاده نمایید.

انواع مداد

مداد لب

مداد لب از نوع کم چرب بوده و نوک آن تیز و محکم است . مداد لب سبب دوام رژ لب می شود.

رژلب

در انواع رولی- تکی – پالتی- مدادی به صورت صد آفتاب – مرطوب کننده ها – ضد چروک – کورتون دار – ( حجم دهنده ) و رنگی می باشد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آیا می دانید کانسیلر جامد بهتر است یا مایع؟