متعادل سازی چهره

متعادل سازی اشکال هندسی چهره ( مربع ، مستطیل ، مثلثی …)

برای برطرف نمودن معایب چهره شناخت شکل هندسی چهره از عوامل مهم است . با استفاده از عمل سایه روشن و متعادل نمودن چهره ، اشکال متفاوت را به چهره بیضی که یک چهره ایده آل است درآورید.
توجه :در انجام سایه و روشن با توجه به سلیقه آرایشگر و مشتری می توان تفاوت سایه و روشن را در بعضی از صورت ها ۴ الی ۵ درجه نیز انجام داد. فون روشن را می توان با تون رنگ پوست ترکیب کرده و کار روشنی دادن را انجام داد .برای ایجاد تیرگی فون تیره را با توان سرد رنگ پوست مخلوط کرده و استفاده کنید . فون زمینه را هم پایه پوست مصرف کنید .

متعادبل سازی پلک با تکنیک سایه روشن

پلک معمولی (ایده آل )

افراد با پلک های معمولی و متعادل اگر رنگ ها به دلخواه هم انتخاب شود آرایش زیبایی خواهند داشت .

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آیا می دانید کانسیلر جامد بهتر است یا مایع؟

پلک های افتاده

در پلک های افتاده از خط سوم چشم خطی به طرف گوش ی خارجی چشم کشیده و سایه بزنید تا آرایش به سمت بالا کشیده شود .سایه های تیره و مات را در قسمت برآمدگی پشت چشم بزنید . خط چشم را بهتر است با چشم باز در انتها به طرف بالا بکشید .

پلک پایین تورفته و پلک برجسته

برای این نوع پلک قانون از بین بردن برجستگی و برجسته کردن تو رفتگی استفاده می شود.

از رنگ های تیره و فون های خشک مات و رنگ بژ ( طلایی ) برای پلک های برجسته و از رنگ های روشن و فون های چرب و براق برای پلک های تو رفته استفاده نمایید.

انواع مداد

مداد لب

مداد لب از نوع کم چرب بوده و نوک آن تیز و محکم است . مداد لب سبب دوام رژ لب می شود.

رژلب

در انواع رولی- تکی – پالتی- مدادی به صورت صد آفتاب – مرطوب کننده ها – ضد چروک – کورتون دار – ( حجم دهنده ) و رنگی می باشد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
متعادل سازی چهره