آموزش مرحله به مرحله گریم و میکاپ عروس ۲۰۲۰

میکاپ عروس

آموزش گریم و میکاپ عروس ۲۰۲۰ را باهم در ادامه مرور میکنیم. روز عروسی هر کسی خاطره انگیزترین روز عمرش است و میکاپ عروس یکی از مهم ترین اجزای این مراسم است …هریک از افراد به نسبت فرم چهره ای که دارند باید گریم شوند. در ادامه بیشتر با آرایش های روز دنیا آشنا میشویم.

میکاپ عروس

 مراحل گریم و میکاپ عروس

  1. ابتدا صورت را آماده کنید. بهتر است از یک مرطوب کننده سبک هم استفاده کنید. برای عروس توضیح دهید که مراقبت های پوستی که در روز عروسی انجام می دهد درست مثل روتین قبلی باشد. از اسکراب های پاکسازی پوست که خیلی سنگین باشند استفاده نکنید. هدف اصلی این است که پوست تمیز و نرم باشد که برای یک آرایش طبیعی لازم است.
  2. از زمانی که صورت عروس آرایش می شود تا زمانی که مراسم تمام می شود اتفاقات مختلفی ممکن است رخ دهد و آرایش را خراب کند. استفاده از یک پرایمر به حفظ آرایش در طول مراسم و بعد از رقصیدن، گریه کردن و غذا خوردن کمک شایانی می کند. هم چنین استفاده از پرایمر سبب می شود که چین و چروک های ظریف پوست و هم چنین منافذ پوست به خوبی پوشانده شوند. پرایمر را در تمام صورت و حتی روی پلک ها پخش کنید.حتما صبر کنید تا پرایمر خشک شود. این کار را بعد از هر مرحله انجام دهید و اگر عجله دارید می توانید از سشوار استفاده کنید.
  3. مرحله بعدی فونداسیون است. در این مرحله از میکاپ عروس فونداسیون را از قسمت میانی صورت شروع کنید و به طرف کناره های صورت حرکت کنید. قرار نیست هیچگونه خط کنتراستی دیده شود پس فونداسیون را به سمت فک و گردن محو کنید.
  4. اگر نیاز شد از کانسیلر استفاده کنید. کانسیلر برای پوشاندن حلقه‌های تیره زیر چشم و لکه های پوست بسیار مناسب است. رنگ کانسیلر بهتر است همسان با تون پوست یا یک درجه روشن تر باشد و حتما از قلم مو برای پخش کردن آن استفاده کنید.
  5. از هایلایترهای پوست استفاده کنید اما مراقب باشید که مقدار زیادی از آن به کار نبرید چون عامل تخریب چهره عروس در عکس های عروسی می شود! هایلایتر جز ضروری میکاپ عروس نیست ولی برای بزرگ تر و درخشان تر نشان دادن چشم ها و هم چنین برجسته کردن جوانی پوست گزینه خوبی است.
  6. رژ گونه را ابتدا به مقدار کم استفاده کنید و اگر نیاز شد مقدار بیشتری پودر به کار ببرید. از برجستگی روی گونه ها شروع کنید و به سمت بالا و خط رویش مو در کناره ها حرکت کنید.
  7. متخصصان میکاپ عروس استفاده از رنگ های تیره را برای آرایش چشم ها توصیه نمی کنند. رنگ های روشن تر کمک می کنند که چشم ها بزرگ تر به نظر برسند. رنگ های قهوه ای، طوسی و سبز برای جلب توجه میکاپ عروس به سمت چشم ها گزینه خوبی هستند. سایه های رنگی را بر پشت پلک بالا و پایین استفاده کنید. برای لبه پلک ها انواع مایع سایه چشم و برای چسن و چروک های پشت پلک انواع پودری گزینه های بهتری هستند. از پودر هایلایتر در گوشه ی چشم ها و زیر ابرو استفاده کنید.
  8. از انواع ضد آب مژه های چشم استفاده کنید و ابروها را مرتب کنید.
  9. حتما از مرطوب کننده های لب قبل از کشیدن رژ لب استفاده کنید. اگر پوست شفاف و خوبی دارید؛ در صورتی که تون پوست صورتان گرم است از انواع رنگ های صدفی، هلویی و خاکی استفاده کنید و اگر تون پوست تان سرد است؛ انواع ارغوانی روشن و قهوه ای روشن گزینه های بهتری هستند.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش میکاپ و آرایشگری با متد 2020

گریم و میکاپ عروس

انواع میکاپ عروس

در یک شب عروسی چه چیزهایی برای شما اهمیت دارد ؟ ماشین ، گل آرایی ،لباس، سالن ، غذا ؟ به طبع تمامی این موارد در زیبا سازی یک شب رویایی موثرند اما در ابتدای کار میکاپ عروس خانم ها از مهمترین مسائلی است که باید حتما خوب اجرا شود.میکاپ هر عروس در کشورهای متفاوت، مختلف است.بستگی به فرهنگ های ان منطقه دارد. این تفاوت ها در سبک آرایش ها کاملا مشخص است.مثلا میکاپ یک عروس عربی با میکاپ یک عروس اروپایی تفاوتهای زیادی دارد. در میکاپ عروس های عربی روی چشم ها کار بیشتری انجا میگیرد چنان که شما میتوانید حتی از فاصله دور تشخصی دهید که نوع میکاپ غلیظ است. سایه های اسموکی ، با خط چشم های ضخیم …

اما میکاپ های اروپایی کاملا ساده هستند . این گونه نیست که عروس های اروپایی میکاپ نداشته باشند. میکاپ ان ها لایت و بیشتر از رنگهای روشن استفاده میکنند.در این نوع آرایش سعی بر این است که عروس چهره طبیعی خود را داشته باشد.اما میکاپ عروس های ایرانی دقیقا بین میکاپ غلیظ عربی و میکاپ لایت اروپایی است. در مجموع میکاپ و مدل شنیون و مدل لباس باید باهم ترکیب زیبایی داشته باشند. پس در انتخاب تمامی این موارد دقت کافی را داشته باشید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
حرفه ای ترین دوره میکاپ با مدارک بین المللی و معتبر

میکاپ عروس2020

جدیدترین مدل شنیون ۲۰۲۰

در دنیای امروزی مد که مدل ها به سمت و سویی می رود که از سبک های ساده تر و کلاسیک تر استفاده میشود .عروس خانم ها باید در انتخاب مدل شنیون خود به این نکته توجه کنند که بر اساس فرم صورت شنیون کنند. انواع شنیون از جمله : شنیون ساده ، شنیون پایین ، شنیون خطی ، انواع بافت ، شنیون گوجه ای ، شنیونی که بالای سر بسته می شود و انواع دیگر شنیون ها…

شنیون عروس 2020