میکاپ لایت ترند سال ۲۰۲۰،در واقع روش جدید آرایش است که برای برجسته کردن زیبایی واقعی یک فرد استفاده می­شود..مراقب پوست، مراقب مو است که زندگی شما را به یک نمایش مد بزرگ تبدیل می­کند. انواع مختلف هنر آرایش لایت به دنبال دستیابی به تقویت ویژگی­های طبیعی و زیبایی شخص است.با ما همراه باشید تا به جزئیات میکاپ لایت بپردازیم.

میکاپ لایت 2020

چند مدل آرایش داریم ؟

میکاپ لایت، در واقع روش جدید آرایش است که برای برجسته کردن زیبایی واقعی یک فرد استفاده می­شود. هنر آرایش به جای آنکه پنهان کننده باشد، به عنوان تقویت کننده به کار می­رود. انواع مختلف هنر آرایش لایت به دنبال دستیابی به تقویت ویژگی­های طبیعی و زیبایی شخص است.
بسیاری از لوازم آرایشی مختلف با هم به کار می­روند تا آرایش زیبا و کاملی را ایجاد کنند. اما فقط لوازم آرایشی کافی نیست بلکه سبک و تکنیکی که به کار می­رود، اهمیت دارد. می­توانید از محصولات مشابه استفاده کنید اما تکنیک های مختلفی را برای نمایش انواع مختلف آرایش به نمایش بگذارید.

  •  تکنیک کیفیت بالا یا HD، از آرایش های محضی برای بازیگران تلویزیونی استفاده می­کند که خطوط و چین و چروک ها را پنهان ساخته و به مرور زمان تغییر نمی­کند و باعث می­شود پوست برای ساعت ها صاف و بی عیب به نظر برسد.
  • آرایش رنگ پاش یا Airbrush، به جای ابزارهای آرایش سنتی مانند برس و اسفنج روی آرایش از یک رنگ پاش استفاده می­کند. این روش یک لایه صاف از آرایش کمی سنگین ایجاد می­کند، که باعث می­شود عیب و نقص­ها پوشیده شود.
  • آرایش مات یا  Matte، از بین انواع مختلف آرایش  احتمالاً محبوب ترین است. این آرایش می­تواند روزانه استفاده شود. آرایش مات ظاهر طبیعی به صورت می­دهد در عین حال رنگهای جسورانه دارد و برای همه نوع آب و هوا مناسب است.
  •  آرایش مواد معدنی یا Mineral، از مواد آرایشی بدون مواد شیمیایی استفاده می­کند که به پوست آسیب نمی­رساند. این آرایش اغلب توسط متخصصین پوست توصیه می­شود.
  • آرایش طبیعی یا Natural، مناسب روز است و از یک پایه نور استفاده می­کند که با رنگ های ظریف به ظاهر آرایش جلوه طبیعی می­دهد و ویژگی های شما را برجسته می­کند.
  • آرایش دودی یا Smokey در ایجاد ظاهری قدرتمند با چشم های تیره و لبهای پررنگ عمل می­کند. تمرکز اصلی این سبک آرایش روی چشم ها است که از خط چشم و سایه های سیاه و خاکستری برای ایجاد یک شکل دودی استفاده می­شود و ممکن است از سایه های قهوه ای برای ایجاد ظاهری ملایمتر استفاده گردد.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و آرایش با لباس سبز

میکاپ لایت

آرایش لایت عروس چیست ؟ همه چیز را در مورد آرایش لایت بدانیم

میکاپ لایت سال ۲۰۲۰، روش جدید آرایش در سراسر جهان است که مراقب پوست، مراقب مو و رایحه هایی است که زندگی شما را به یک نمایش مد بزرگ تبدیل می­کند. این روش، نوع آرایش هنرمندان، مدل های نمایش مد و بازیگران است که سبک آرایش حرفه ای و لوکس تجملی را ارائه می­دهد. خوشبختانه ، تمام روندهای آرایش در سال ۲۰۲۰ که پیش بینی می­شود طرفداران زیادی داشته باشد، خلاقانه و جسورانه هستند.
میکاپ لایت ترند سال ۲۰۲۰، به بزرگترین روند زیبایی عروس تبدیل شده است. در سال نو روزهای کانتور سنگین، خط ابروهای اینستاگرامی و لب مات توپر گذشته است. درعوض، عروس ها به جای اینکه بخواهند نقصی را بپوشانند، ترجیح می­دهند با آرایش صورت و موهای خود، زیبایی طبیعی خود را در روز بزرگ زندگی شان نمایش دهند.

استاندارد اروپایی برای آرایش عروس، دارای یک ظاهر طبیعی و درخشان است و بر روی رنگ های نرم تمرکز دارد، اما فرهنگ های دیگر غالباً با تأکید زیاد بر روی چشم ها و لب ها از چهره ای بسیار نمایشی­تر حمایت می­کنند. آرایش عروس هندی تأکید زیاد بر روی چشم ها و عروس ژاپنی لب های به شدت رنگی دارد.
آرایش لایت عروس در مدل اروپایی به صورت ملایم انجام می­شود. ابتدا زیرسازی پوست به خوبی انجام گرفته و اشکالات ظاهری صورت را رفع می­نماید و از انجام گریم های غلیظ روی صورت جلوگیری می­شود. سپس با مداد قهوه ای یا سیاه چشمها را کشیده و مژه ها را کمی فر می­زنند، در آخر رنگ طبیعی به گونه ها و لب­ها اضافه می­نمایند. در این استایل آرایش، به زیبایی طبیعی چهره اهمیت زیادی داده می­شود و لوازم آرایشی که برای چشم ها و لب به کار می­رود، سعی در حفظ حالت طبیعی و تازگی صورت دارد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
نکاتی مهم در آرایش و میکاپ لایت

میکاپ لایت عروس