آموزش نرم افزار طراحی لباس  با بهترین متدهای روز دنیا ، آموزش طراحی لباس روی کاغذ و مانکن ، با انواع تکنیک های متفاوت با استفاده از مداد رنگی ، مارکر ، گواش و …. با حضور بهترین اساتید رشته طراحی لباس … همراه با ارائه مدرک بین المللی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره جامع طراحی لباس آنلاین و حضوری از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش طراحی لباس

در مورد نرم افزار طراحی لباس بدانیم

امروزه آموزش طراحی لباس  به صورت های گوناگون ارائه می گردد و در دسترس طراحان لباس قرار می گیرد. با پیشرفت تکنولوژی روش های قدیمی برای طراحی لباس از میان برداشته شده و طراحی با کمک نرم افزار ها جایگزین آن شده است.

روش های سنتی بسیار هزینه بر بوده و زمان بسیار زیادی را از طراح می گیرد. طراح با کمک نرم افزار می تواند الگویی که با نرم افزار تهیه کرده دوباره ویرایش کند و هر تغییری که مد نظر دارد در آن انجام دهد. کار کردن با نرم افزار بسیار ساده است و به همین دلیل افراد شاغل در این حرفه به آن علاقه مند هستند. نرم افزار های طراحی لباس شامل چند بخش می باشد، یک بخش مربوط به طراحی الگو و سایزبندی لباس است و یک بخش دیگر شامل چیدمان دستی می شود و برخی نرم افزار ها طراحی سه بعدی دارد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزشی طراحی لباس از صفر تا صد

 آموزش نرم افزار طراحی لباس

تفاوت نرم افزارهای طراحی لباس

نرم افزار های طراحی لباس روز به روز در حال افزایش هستند و هرکدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. برخی از این نرم افزار ها از بقیه پرکاربرد تر می باشند. نرم افزار های طراحی برای نشان دادن تصویر دو بعدی به کار می روند.

به عنوان مثال:

  • نرم افزار جمینی می تواند الگوی مورد نظر را هر آنگونه که دوست داشته باشید طراحی کنید.
  • نرم افزار گربر با جمینی بسیار شبیه هم هستند. این نرم افزار امکان اصلاح الگو قبل از برش را به ما می دهد. این نرم افزار می تواند یک نمونه شبیه سازی را به صورت سه بعدی بر تن مانکن برای ما نشان می دهد.
  • لکترا یک نرم افزار دیگر است که برای الگوسازی  و خیاطی در نظر گرفته شده است.
  • نرم افزار اپتی تکس نیز مشابه لکترا است. این نرم افزار برای شبیه سازی لباس قابل استفاده است. نرم افزار طراحی به  انواع ظراحی الگوی دو بعدی و نرم افزار سایز بندی و درجه بندی و چیدمان و شبیه سازی روی مانکن تقسیم می شود و از روی اسامی آنها نیز به تفاوت آنها پی برد.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزش حرفه‌ای طراحی لباس در تهران

آموزش طراحی لباس با نرم‌افزارثبت نام کلاس طراحی لباس

اگر  به دنبال کسب مهارت و تخصص در رشته طراحی لباس هستید … و میخواهید به صورت حرفه ای در این حوزه شروع به فعالیت کنید و یا اگر  قصد مهاجرت دارید…میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر قبل از شروع به کار از طریق شماره های سایت و یا واتس اپ با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.

موفق و پیروز باشید.