نکات جالب در آموزش طراحی لباس جین

نکات جالب در آموزش طراحی لباس جین

آموزش طراحی لباس جین شامل نکات و مطالب بسیاری می باشد، در مورد نکات جالب در آموزش طراحی لباس جین با شما صحبت می کنیم. در طراحی لباس جین روی کاغذ می توانید بخش مورد نظر را با رنگ آبی روشن رنگ کنید و با خطوطی چین و چروک هایی که در بخش آرنج و کمر هستند را علامت گذاری کنید ، هنگام طراحی ، رنگ آمیزی و کشیدن خطوط سعی کنید کاملا طبیعی باشند مثلا دور جیب ، زیر یقه ، زیر بغل و دگمه را مشخص کنید ، این قسمت ها نسبتا رنگ تیره تری باید داشته باشند. طرح بافت جین معمولا خطوطی کج و منظم است،همین شکل را در طراحی جین در نظر داشته باشید، کشیدن هر طرح و رنگی نیاز به ایده دارد، این ایده اگر که از طبیعت نشات گرفته شود بسیار جذاب تر و زیبا تر خواهد شد ، پس با الهام از طبیعت می توان نقش ها و طرح هایی را در تولید لباس هایمان استفاده کنیم. نکات جالب در آموزش طراحی لباس جین زیادی را برای شما عزیزان علاقمند تهیه و تنظیم خواهیم کرد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش ساده و جذاب جنسیت سازی جین در طراحی لباس

 آموزش طراحی لباس جین

یکی از طرح هایی که می توان روی پارچه های جین اعمال کرد، گلدوزی است ، گلدوزی هم برای زیباتر شدن و هم برای تعمیر بکار می رود، مثلا روی قسمت هایی که لکه دارد و یا بر اثر زیاد پوشیدن ساییده شده ، می توان آن را گلدوزی کرد.برای علامت گذاری بخش مورد نظر باید از کاغذ کاربن سفید یا زرد استفاده کرد و یا از کاغذ الگوی نازک کمک گرفت ولی باید دقت داشته باشیم که سریع پاره نشود. انتخاب نخ و سوزن مناسب با ضخامت کافی کمک بسیاری به ما خواهد کرد. جین پارچه سخت و ضخیمی است،  لذا باید در انتخاب وسایل کار دقت کافی داشته باشیم، اکثر نخ های گلدوزی برای  روی پارچه جین مناسب هستند اما بهتر است که از نخ های با دوام بیشتر استفاده کنیم. نکات جالب در آموزش طراحی لباس جین را از بهترین منابع داخلی و خارجی برایتان آماده خواهیم کرد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش حرفه ای و بی نظیر جنسیت سازی خز در 7 مرحله

طراحی لباس جین

یکی از نکات جالب در آموزش طراحی لباس جین  استفاده از مایع سفید کننده است، این روش خیلی ساده و تقریبا بدون هزینه میباشد، وسایل مورد نیاز شامل این موارد هستند: مقوا- نوار چسب – شابلون- حوله- قیچی – مایع سفید کننده و بطری اسپری ، با همین وسایل ساده می توانید طرح های بسیار زیبایی روی پارچه های جین بیاندازید . برای اطلاع از چگونگی و تکمیل کار می توانید به سایت  مرجع که در بخش پایانی این مقاله آورده شده مراجعه کنید و تمامی مراحل را انجام دهید،جهت جدیدترین آموزش های طراحی پارچه جین از وب سایت ها و مراجع  داخلی و خارجی  در مقالات بعدی با ما باشید .  آرزوی موفقیت برای شما . هنز نزد ایرانیان است و بس .