نکات طلایی کانتور کردن پیشانی

کانتور پیشانی

نکات طلایی کانتور کردن پیشانی ….چه قسمتهایی باید کانتور شود. در صورت بیضی ،کناره های پیشانی است و خط رویش موها که باعث می شود  پیشانی کمی باریکت به نظر برسد…آموزش ببینیم که کدام قسمت های صورت را باید کانتور کرد…برای هر فرمی از صورت یک تکنیک کانتور وجود دارد…

کانتور پیشانی

انواع صورت و پیشانی های مختلف را بشناسیم:

انواع صورت هایی که ممکن است با ان ها روبه رو شویم به این صورت بوده است.

  • صورت کشیده
  • صورت مربعی
  • صورت گرد
  • صورت قلبی شکل

یک چهره نرمال و خاص باید شکل شبیه به هرم داشته باشد. یعنی پیشانی شکل ایده آل خود را داشته باشد و بینی در حد صورت فرد  متناسب با شکل ظاهری بوده باشد. انسان در هنگام خرید و آرایش کردن باید متناسب با فرم چهره خود عمل کند تا نظر اطرافیان را به سوی خود جذب کند. به همین منظور زنان در هنگام کانتور پیشانی بسیار دقت می کنند. تا از همه لحاظ منحصر به فرد بوده باشند.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش آرایش و گریم پیشانی بلند

ممکن است است در ابتدا کانتور پیشانی برای علاقمندان کار دشواری به نظر برسد در صورتی که اصلا این طور نبوده است. برای کانتور پیشانی در ابتدا باید مدل صورت و چهره خود را مشخص کرده باشید. برای کسانی که میخواهند در زمینه کانتور پیشانی در سطح شهر ها فعالیت داشته باشند در ابتدا باید برای خود یک کیت آماده کنند. هنرمندان و آرایشگران برای این که بتوانند کانتور پیشانی را به راحتی انجام بدهند در ابتدا مدل و نوع صورت مشتری را مشخص می کنند تا مراحل کانتورینگ پیشانی فرد را با برنامه انجام بدهند.

هر مدل صورت و پیشانی باید طبق اصول خاصی کانتور پیشانی شود و نمی شود برای تمامی ساختار های صورت مشتریان تنها یک روش را اتخاذ نمود. ما در این جا به کانتور پیشانی یک صورت که به صورت قلبی شکل است می پردازیم. برای  کانتور پیشانی باید پیشانی خود را با کرم پودری سبک آماده کنید. در مرحله بعدی برای کانتور پیشانی به یک کرم هایلایتر نیاز دارید و مرحله بعدی کانتور بوده است. و برای یک دست کردن پیشانی و تثبیت نمودن به کرم مات کننده و برس نیاز دارید. کانتور کردن صورت گرد و کشیده وغیره نیز با روشهای خاص خود صورت می گیرد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
متعادل سازی پیشانی

نکات کانتور پیشانی

کدام قسمت های صورت باید کانتور شود؟

برای کانتور کردن صورت یک شخص همان طور که در تیتر بالا اشاره کردیم در ابتدا باید فرم صورت فرد را مشخص کنیم تا بتوانیم به راحتی برنامه خود را مشخص کرده باشیم برای شروع کردن و کانتورینگ در ابتدا به چند نوع کرم در رنگ های متنوع نیاز دارید. در ابتدای کانتور پیشانی صورت را باید با کرم مرطوب کننده استفاده نمود. در مرحله بعدی برای مناطق زیر چشم، روی بینی، پیشانی و چانه از کرم پودری که ۲ تا ۳ درجه از پوستتان روشن تر می باشد استفاده می کنید این همان هایلایت کردن صورت شما می باشد که زیبایی دو چندانی به صورت شما خواهد داد.

و صورت شما را تا حد امکان مطلوب نشان می دهد و در مرحله آخر متناسب با کانتور صورت خود مناطقی که لازم است با کرم پودری که سه درجه تیره تر از رنگ پوستتان است دوباره کانتور کنید در این کار سعی شود تا رسیدن به گردن کانتور را ادامه دهید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و میکاپ پیشانی کوتاه

در مرحله اخر باید با به کار گیری یک اسفنج خطوط ایجاد شده را از روی صورت فرد پاک کنید.

کانتور کردن پیشانی