نکات کلیدی در آموزش چال گونه با آرایش و میکاپ

آموزش چال گونه با آرایش و میکاپ

نکات کلیدی در آموزش چال گونه با آرایش و میکاپ که می توانیم با میکاپ و آرایش در صورت خود چال گونه ایجاد کنیم. بهتر است در آموزش چال گونه با آرایش و میکاپ از رنگ قهوه ای تیره استفاده کنید زیرا حالت طبیعی تری به چال گونه شما خواهد داد. از طرفی باید خاطر نشان کرد که این روش بیشتر به هنگام عکاسی در عروسی میتواند موثر باشد زیرا در حالت عادی افراد متوجه این موضوع خواهند شد.

آموزش چال گونه با آرایش و میکاپ

آموزش چال گونه با آرایش و میکاپ

شاید در ابتدا عنوان” آموزش چال گونه با آرایش و میکاپ “برایتان عجیب به نظر برسد اما واقعیت دارد که ما می توانیم با میکاپ و آرایش در صورت خود چال گونه ایجاد کنیم همانگونه که میدانید چال گونه زیباترین نقص عضو در صورت است که در حالت طبیعی به صورت ژنتیکی در افراد ایجاد می شود اما در صورتی که شما هم به دنبال ایجاد این نقص عضو هستید علاوه بر عمل جراحی می توانید از میکاپ کمک بگیرید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ثبت نام کلاس گریم میکاپ و آرایشگری

برای آموزش چال گونه با آرایش و میکاپ باید ابتدا بهترین محل برای ایجاد چال گونه را انتخاب کنید برای این کار تنها کافی است به صورت کشیده بخندید و محل مناسب چال گونه خود را علامت بزنید این محل به هنگام کشیده شدن صورت به صورت هلالی کوچک دیده خواهد شد برای علامت گذاری نیز می توانید از خط چشم یا مداد ابرو استفاده کنید بهتر است در آموزش چال گونه با آرایش و میکاپ از رنگ قهوه ای تیره استفاده کنید زیرا حالت طبیعی تری به چال گونه شما خواهد داد. در مورد طول خط چال گونه باید بدانید که بیشتر از ۲٫۵ اینچ نباشد و حالت آن به صورت خمیده باشد. سپس خط ایجاد شده را به سمت بالا و پایین بمالید تا مقداری محو شود حال وقت آن رسیده است که بخندید و حضور آن را در صورت تان بررسی و اصلاح کنید هر چه قدر چال گونه ایجاد شده طبیعی تر باشد بهتر خواهد بود چک شود که آیا مساوی هستند در ضمن نسبت به میزان تیرگی رنگ نیز بررسی صورت گیرد. در صورتی که اشتباه عمل کرده اید یا به هر دلیلی طبیعی نیست میتوانید به پاک کردن آن و سپس رسم مجدد آن بپردازید.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
بهترین کلاس گریم و میکاپ با استاندارد بین المللی 2020

 چال گونه با آرایش و میکاپ

تکنیک دیگر آموزش چال گونه با آرایش و میکاپ

روش های مختلف دیگری به غیر از عمل جراحی وجود دارد که به شما در ایجاد چال گونه کمک خواهد کرد این روش ها به اختصار عبارت اند از : سوراخ کردن چال گونه و ورزش

در این قسمت امکان بسط دیگر موارد ایجاد چال گونه وجود ندارد و مقاله تنها مختص به ایجاد چاله گونه با آرایش است که همانطور که گفته شد این عمل به راحتی توسط مداد ابرو و تنها یک لبخند امکان پذیر است.

در واقع جذابیت ایجاد شده در فرد توسط چال گونه به حدی زیاد است که افراد از طریق گریم نیز آن را به صورت خود اضافه می کنند  و آموزش چال گونه با آرایش و میکاپ طرفداران زیادی دارد به خصوص در عروسی خود. از طرفی باید خاطر نشان کرد که این روش بیشتر به هنگام عکاسی در عروسی میتواند موثر باشد زیرا در حالت عادی افراد متوجه این موضوع خواهند شد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
دوره آموزش میکاپ از مبتدی تا پیشرفته با بهترین اساتید این حرفه