نکات گریم و آرایش لب های برجسته

آرایش لب های برجسته

نکات گریم و آرایش لب های برجسته در این مقاله گردآوری شده است . یکی از زیباترین لبها، لبهای برجسته می باشد که کل صورت  را در بر گرفته و تحت تاثیر قرار می دهد همچنین چنین لب ها زیبایی خاصی به چهره ی افراد می بخشند به همین دلیل آرایش لب های برجسته از جمله مواردی می باشد که ما در این متن به برسی آنها می پردازیم.

آرایش لب های برجسته

نکاتی که در آرایش لب های برجسته باید رعایت کنیم

  • برای آرایش لب های برجسته و حجیم کردن لب ها قبل از رژ زدن لبانتان را با استفاده از لایه بردار اسکراب یا مرطوب کننده زیر سازی کنید.می توانید از مسواک و شکر نیز برای حجیم نشان دادن لب هایتان استفاده کنید . این روش برای لب های پوسته پوسته شده مناسب است زیرا لایه ی بیرونی را برداشته و از کندن آن توسط خود فرد جلوگیری می کند.

 

  • قبل از رنگ کردن لب هایتان از کانسیلر استفاده کنید چرا که به شما اجازه می دهد تا رز لبتان به خوبی در آن نشسته و رنگ واقعی و زیبای خود را نمایان سازد. اگر بخواهید برای حجیم شدن لب هایتان از خط بیرونی لب هایتان رد شده و آن را بزرگتر جلوه دهید می توانید کانسیلر یا حجم دهنده ی خود را تا جایی که مورد توجه شماست بکشید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آسانترین روش آموزش حرفه گریم و آرایش

 

  • از کانتور لب استفاده کنید چرا که به تازگی یکی از راهکار های پرطرفدار برای آرایش لب های برجسته  کانتور کردن لب می باشد. حتی با این روش می توانید هر کجا از صورتتان را کوچک یا بزرگ جلوه دهید. با اضافه کردن مقداری از کانتور یا کرم مخصوص قسمت پایین مرکز لب و مقداری از بالای تاج لبتان آن را کانتور کرده و بزرگتر جلوه دهید .

 

  • در آرایش لب های برجسته، برجستگی های لبانتان را هایلایت کنید با اضافه یا کم کردن نقاط تیره و روشن به برآمدگی ها و فرورفتگی های لب می توان آن را زیباتر جلوه داد.

 

  • در آرایش لب های برجسته، یکی دیگر از راه های تاثیر گذار در بزرگ شدن این لب ها کشیدن خط لب می باشد. این خط لب نباید به صورتی کشیده شود که کاملا مشخص باشد برای همین بعد از کشیدن آن سعی کنید رنگ آن را محو کنید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش گریم و آرایش لب

 

  • همچنین برای آرایش لب های برجسته از رژ لب هایی با تون رنگی روشن تر و نزدیکتر به تون رنگی لب هایتان استفاده کنید.

 

  • در آخر اینکه بالم لب نیز از عوامل موثر در آرایش لب های برجسته می باشد که از پوسته پوسته شدن آن نیز جلوگیری می کند. و برای در آرایش لب های برجسته بهتر است از ترفند های ذکر شده استفاده کنید تا لب های برجسته و زیبایی داشته باشید.