نکات گریم و آرایش چشم بدون خط چشم

آرایش چشم بدون خط چشم

نکات گریم و آرایش چشم بدون خط چشم می تواند در جذابیت و زیبایی چهره جادو کند برای همین یکی از مهمترین ارکان گریم و آرایش چشم در چهره است. برای گریم و آرایش چشم حتما باید به فرم چشم ها توجه کنید و براساس فرم چشم، آنها را به زیباترین و درخشان ترین نحو ممکن آرایش نمائید.

آرایش چشم بدون خط چشم

گریم و آرایش چشم بدون خط چشم

در صورتی که بخواهید گریم و آرایش چشم را بدون خط چشم انجام بدهید باید از هنر سایه زدن استفاده کنید و ریمل مژه ها را پرتر انجام بدهید برای حالت دهی به مژه ها، از فرموژه استفاده کنید تا جذابیت چشم ها را دو برابر کنید .

آرایش چشم با توجه به فرم چشم

  • اگر چشم ها به هم نزدیک هستند سایه های کمرنگ و ملایم را در قسمت داخلی چشم و سایه های دودی را در قسمت خارجی چشم استفاده کنید.

 

  • گریم و آرایش چشم، برای چشم هایی که از هم فاصله دارند باید به نحوی آرایش شوند که بهم نزدیکتر شوند بنابراین سایه را در گوشه داخلی چشم ترکیب کنید تمام پلک و استخوان زیر ابرو را با سایه ای روشن، پر کنید و یک رنگ متوسط را انتخاب کنید و از گوشه خارجی پلک به داخل بکشید و دودی ترین یا تیره ترین سایه را از گوشه خارجی در طول پلک بکشید و به داخل بیاورید، در انتها خط پلک پایین را با همان سایه تیره تا نزدیک مجرای اشک ادامه بدهید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش جذاب و دیدنی آرایش چشم اسموکی2020

 

  •  گریم و آرایش چشم، برای چشمان گود، از کشیدن سایه تیره در تمام پلک خودداری کنید. برای پشت چشم از یک هایلاتر استفاده کنید از قسمت خط پلک بکشید از  گوشه داخلی چشم بیرون بیاورید از یک سایه با رنگ هلویی متالیک یا بژ گرم، برای بالای پلک تا زیر ابرو استفاده کنید و با یک رنگ تیره پلک را کانتور کنید از گوشه خارجی پلک به سمت بالا و استخوان ابرو حرکت کنید و در انتها خط پلک پایین را هم روشن کنید.

 

  • گریم و آرایش چشم برای چشم های پفی، برای پشت پلک ها از سایه رنگ متوسط استفاده کنید از گوشه خارجی پلک سایه بزنید تا بالا و قسمت پف چشم را بپوشانید و بالای سایه کانتور بزنید گوشه داخلی خط مژه پایین را هایلایتر بزنید تا بین چشم و ابرو فاصله ایجاد شود و چشم ها بازتر نشان داده شود و همان رنگ سایه ای را که استفاده کردید در قسمت خط مژه پایین چشم بکشید.
این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
آموزش آرایش و گریم چشم قهوه‌ای و عسلی

 

  • گریم و آرایش چشم برای چشم هایی با گوشه به سمت پایین، روی تمام سطح پلک و گوشه داخلی یک سایه روشن بزنید و بعد از آن وسط پلک را تا گوشه خارجی چشم یک سایه متوسط بزنید و در آخر یک رنگ پررنگ تر در گوشه خارجی پلک بزنید و رنگ ها را به سمت بالا و بیرون چشم ترکیب کنید.

آرایش چشم بدون خط چشم