پکیج کامل آموزش طراحی لباس همراه با جدیدترین متدهای روز دنیا در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن …آموزش طراحی لباس با مدرک بین المللی…با کیفیت ترین دوره ی آموزشی ، کاملترین سر فصل ها، با حضور با تجربه ترین اساتیدو مدرک قابل استفاده جهت مهاجرت، تمامی آموزش ها از صفر تا صد و به صورت جامع است .

آموزش طراحی لباس

طراحی لباس و بازار کار آن در ایران

طراحی فشن، هنر طراحی و زیبایی شناختی لباس و زیورآلات تزیینی است. این هنر در اعصار مختلف به گونه ای با فرهنگ و عادات مردم هر کشور آمیخته شده که جدایی اینها از هم امکان ناپذیر است. چندی است که با توجه به اشتیاق روز افزون مردم به لباس و زیورآلات، این سوال که دوره طراحی لباس چیست برای مردم پیش آمده و این هنر جذاب، در کشور ما هم مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است. این رشته به زیرشاخه های مختلف بازاریابی، عکاسی و مدلینگ و مدیریت تفکیک شده است و هر فرد با آگاهی  و با توجه به زمینه علاقه شخصی خود میتواند به تحصیل در یکی از این زیرشاخه های رشته طراحی لباس مشغول شود.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
ثبت نام در رشته طراحی لباس کوتاه و کاربردی

لباس های طراحی شده در این رشته، گاهی برای عموم مردم و مخصوصا رفع نیازهای روزمره ایشان و گاهی برای اشخاص و مناسبت های خاص طراحی می شوند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که به مد و فشن و طراحی لباس علاقه مند هستید، میتوانید با کسب اطلاعات  و انتخاب یکی از زیرشاخه های آن، به نیازهای خود پاسخ بگویید

پکیج آموزش طراحی لباس

برای کسب اطلاعات در مورد دوره جامع طراحی لباس از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

طراحی لباس با طراحی و دوخت چه تفاوت هایی دارد ؟

برخی بر این باورند که رشته ی طراحی لباس همان رشته ی طراحی و دوخت یا همان خیاطی است، ولی با صحبت با افراد متخصص در این زمینه باید اذعان داشت این دو کاملا با یکدیگر متفاوت هستند. هدف رشته ی طراحی و دوخت، طراحی لباسی برای رفع نیازهای روزمره ی مردم جامعه است در حالی که هدف رشته ی طراحی لباس، طراحی لباسی است که علاوه بر کاربرد پوششی آن، نمایانگر ساختار هنری خاصی است.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس آموزش طراحی لباس در تهران

به عبارت دیگر، یک طراح لباس صرفا روی طراحی و مدلسازی تمرکز دارد، در حالیکه یک طراح دوخت تمرکز خود را بیشتر بر دوخت و کمتر روی طراحی میگذارد. یک فرد طراح لباس با توجه به دانش به روز خود در مورد متدهای به روز و جذاب طراحی در دنیا، و با دقت به ویژگی های ظاهری مشتری خود مانند کوتاهی یا بلندی قد، رنگ پوست و سایز، لباسی متناسب با وی و در نوع خود خاص، برای او طراحی میکند.

اگر بخواهیم به این سوال که طراح لباس حتما باید خیاط باشد یا خیر پاسخ دهیم ،باید بگوییم که بهتر است طراحان لباس کشیدن الگو بدانند تا اگر در هنگام تعامل با خیاط به مشکل برخوردند ان را سریع حل کنند. ولی در نهایت شرط لازم نیست که یک طراح خیاط نیز باشد چون کارها با هم متفاوت است و کار یک طراح لباس به قدری گشترده است که باید روی یک حوزه تمرکز کرد.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشه
کلاس آموزش طراحی لباس از صفر تا صد با اساتید حرفه ای

 

آموزش جامع طراحی لباس

پکیج کامل آموزش طراحی لباس

هنرجویانی که به دنبال کسب مهارت و تخصص در رشته طراحی لباس هستند و میخواهند به صورت حرفه ای در این حوزه شروع به فعالیت کنند و یا قصد مهاجرت دارند…میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر قبل از شروع به کار از طریق شماره های سایت و یا واتس اپ با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشند.

موفق و پیروز باشید.